Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

"Przysięga" we Francji ruszyła z emisją na kanale Passion Novelas, a nie Novelas TV. :)
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Posiada ktoś dokładny opis "Zakazanej Miłości"? Mogą być spojlery.
W necie są tylko ogólne informacje.
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele i seriale tureckie kanal dizi trafił również do Elsat.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Dobra wiadomość dla fanów seriali tureckich kanał dizi trafił w pakiecie premium pasjonat oferują: DIZI HD, BBC FIRST HD, BOLLYWOOD HD w telewizji Elsat śląska telewizja.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@gonzo , nie wiem czy jest z czego się cieszyć. To dodatkowo płatny pakiet, także za dużo klientów się na niego nie rzuci. Taki BBC First w Cyfrowym Polsacie czy Platformie Canal+ jest w normalnych pakietach, a nie jakiś dodatkowo płatnych pakietach do pakietu głównego. Także obecność w pakiecie dodatkowym nie pomoże Dizi w zdobyciu widzów, podobnie jak Noveli TV w pakiecie dodatkowym w UPC.
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Bloo411 pisze: 14 maja 2021, 17:50 @gonzo , nie wiem czy jest z czego się cieszyć. To dodatkowo płatny pakiet, także za dużo klientów się na niego nie rzuci. Taki BBC First w Cyfrowym Polsacie czy Platformie Canal+ jest w normalnych pakietach, a nie jakiś dodatkowo płatnych pakietach do pakietu głównego. Także obecność w pakiecie dodatkowym nie pomoże Dizi w zdobyciu widzów, podobnie jak Noveli TV w pakiecie dodatkowym w UPC.
A ten kanał Novela TV to też w UPC płatny?. Prawda to że był też podobno dizi, a teraz nie ma dobrze ktoś informował?.
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Dizi jest w Vectra, Multimedia, Elsat.
Novelas+ w Canal+, INEA i TVK (plus internetowo w Canal+ Online).
Novela TV w Cyfrowym Polsacie, UPC, Netii i w mniejszych kablówkach (plus internetowo w goNET). Wcześniej byli też w Multimediach.

Novelas+ i Dizi w dalszym ciągu planują rozszerzać zasięg o nowe kablówki.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Novelas+ jest jeszcze w sieciach Krawarkon i WIST.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Wg telemagazynu w czerwcu wpisany jest tytuł wymarzona miłość, więc będą dalsze odcinki ostatni 139 ,który był emitowany będzie 31 maja :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

gonzo pisze: 14 maja 2021, 20:09
Bloo411 pisze: 14 maja 2021, 17:50 @gonzo , nie wiem czy jest z czego się cieszyć. To dodatkowo płatny pakiet, także za dużo klientów się na niego nie rzuci. Taki BBC First w Cyfrowym Polsacie czy Platformie Canal+ jest w normalnych pakietach, a nie jakiś dodatkowo płatnych pakietach do pakietu głównego. Także obecność w pakiecie dodatkowym nie pomoże Dizi w zdobyciu widzów, podobnie jak Noveli TV w pakiecie dodatkowym w UPC.
A ten kanał Novela TV to też w UPC płatny?. Prawda to że był też podobno dizi, a teraz nie ma dobrze ktoś informował?.
Ja dziś odkryłem, że mam dostęp do Noveli TV HD w aplikacji UPC GO, ale na kabelku już nie. Nie wiem czy to jakaś akcja promocyjna czy jak ;)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Liam pisze: 14 maja 2021, 20:15 Dizi jest w Vectra, Multimedia, Elsat.
Novelas+ w Canal+, INEA i TVK (plus internetowo w Canal+ Online).
Novela TV w Cyfrowym Polsacie, UPC, Netii i w mniejszych kablówkach (plus internetowo w goNET). Wcześniej byli też w Multimediach.

Novelas+ i Dizi w dalszym ciągu planują rozszerzać zasięg o nowe kablówki.
A gdzie czytałeś/słyszałeś że Novelas+ i Dizi planują rozszerzać zasięg o nowe kablówki ? ;)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

A jednak wykrakałem z tą Novelą i już jej nie mam :(
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

FanTheBlues pisze: 14 maja 2021, 22:35A gdzie czytałeś/słyszałeś że Novelas+ i Dizi planują rozszerzać zasięg o nowe kablówki ? ;)
O Novelas+ od znajomej osoby, pracującej w Canal+, a o Dizi pisali w artykułach, gdy kanał startował ;)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 317
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 346
x 30

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

O dzięki za info ;) .Oby tak się stało jak najszybciej.Wciąż mam nadzieje że Novelas+ trafi do UPC
Soy tu fan pisze: 14 maja 2021, 22:37 A jednak wykrakałem z tą Novelą i już jej nie mam :(
Stary nie masz czego żałować.Mam ten program w UPC i nie oglądam jego bo nic tam nie ma.Same powtórki,a na dodatek zaczęli puszczać jakieś filmy.Więc ten program Novela TV jest już praktycznie tylko z nazwy.Przypomina bardziej,Polonia1 i Tele5 niestety.Do Novelas+ nawet nie ma co porównywać.
Ostatnio zmieniony 30 maja 2021, 15:40 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączyłem posty
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele i seriale tureckie wymarzona miłość czy będą dalsze odcinki?.

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Witam mam pytanie do was może ktoś już coś wie, bo na TVP3 leci wymarzona miłość podobno mieli dać dalsze odcinki na TVP VOD lub dalej wyemitować i pokazać w TV, jak patrzę na TVP3 w 28 Maja jest chyba już 138 odcinek, na innym programie zahaczając na Czerwiec pisze tylko Wymarzona miłość, ale nie ma podania odcinka czy ktoś coś wie rusza dalej w dobrym kierunku ten serial będzie jednak zakończenie w całości?.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele i seriale tureckie

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Trzeba poczekać na aktualizacje ramówek.
W przypadku "Miłosnych potyczek" o 15:20 także serial był wpisany dużo dalej po finałowym odcinku i dopiero po jakimś czasie przeprawili i wpisali "Wieczną miłość". Myślę, że w przyszłym tygodniu się dowiemy, czy od 1 czerwca ruszy emisja premierowych odcinków "Wymarzonej miłości". :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości