Telenowele i seriale tureckie

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 6

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

vlv pisze: 21 sty 2021, 17:34 Zerknąłem sobie po dłuższej przerwie na "Więźnia miłości" i wygląda to jak całkowicie nowy serial. Nowa obsada, wątki itp. Może mi ktoś pokrótce napisać, jak się zakończyła historia Zehry i Omera? Co się z nimi stało? Gdzie jest siostra Omera itd.
Jeśli chodzi o Omera i Zehre,
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 22 sty 2021, 8:25 przez karolina1995, łącznie zmieniany 2 razy.
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
Maria la del barrio/Pokusa/Sen Cal Kapimi
Adini Sen Koy/Rosa diamante/A que no me dejas
Amar a muerte/Te doy la vida
La malquerida/Imperium kłamstw
Despertar contigo/Pasion y poder
Kobieta z Vendaval/Mi Corazon Es Tuyo
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 6

12 lutego nie będzie Przysięgi, gdyż będzie turniej Raw-Air (skoki narciarskie)

Maleńkie morderstwa po dwa odcinki wejdzie po zakończeniu narzeczonej ze stambułu, czyli skończy się szybciej, :)
Wychodzi więc na to ,że 22 lutego będzie finał serialu, bo 138 odcinek wypada właśnie tego dnia :)
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
vlv
Obserwator
x 11
x 9

Post autor: vlv »

Skoro przyspieszają emisję Morderstw, może szykują jakąś premierę, żeby wykorzystać popularność Narzeczonej?
Wydaje mi się, że zrobienie dłuższej przerwy między finałem Narzeczonej a premierą nowości mogłoby się odbić na oglądalności.
Oni już powinni podczas finałowych odcinków na pasku informować i promować nowy serial, żeby zachować widzów.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
x 2
x 8

Post autor: Hombre »

Też tak uważam. Zoom TV nie wykorzystuje popularności "Narzeczonej...". Niektóre osoby znajdą sobie coś innego do oglądania o 20 i znowu będą narzekania na oglądalność.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
maatk
Użytkownik
x 1

Post autor: maatk »

Wiele miesięcy temu były zapewnienia o nowym serialu (z tego co pamiętam, pytali również widzów o tytuły). Co się stało, że Zoom TV rezygnuje z pozycji programowej o (tak mi się zdaje) satysfakcjonujących udziałach? Czy ktoś otrzymał ze strony stacji konstruktywną wypowiedź na ten temat? Zdaje się, że był na forum również przedstawiciel ZOOM TV. Widzowie są zawiedzeni, bardzo...
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 6

19 lutego nie będzie Przysięgi, gdyż będzie turniej Raw-Air (skoki narciarskie).
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
gonzo
Użytkownik
x 1

Post autor: gonzo »

Witam to mój pierwszy post mam nadzieję, że w miarę dobrym punkcie napisałem, jak coś to Przepraszam. Zwracam się z Prośbą do tych co wiedzą, czy mógłby mi napisać tytuły filmy tureckie tylko w oryginale które były puszczane w Polskiej TV tylko oczywiście całe serie, bo niektóre były takie jak np Wymarzona miłość nie dali całego :(, z góry Dziękuje.
Atahan
Obserwator
x 34
x 13

Post autor: Atahan »

@gonzo w całości zostały wyemitowane:
- Muhteşem Yüzyıl
- Muhteşem Yüzyıl Kösem (II sezon zatytułowany "Muhteşem Yüzyıl Kösem: Murad IV")
- Binbir Gece
- Fatmagül'ün Suçu Ne?
- Gecenin Kraliçesi
- Bu Şehir Arkandan Gelecek
- Babam ve Ailesi
- Kara Sevda
- Asla Vazgeçmem
- Kurt Seyit ve Şura
- Aşk ve Ceza
- Benim Hala Umudum Var
- Cesur Ve Güzel
- Siyah Inci
- Cennet'in Gözyaşları
- Aşk Laftan Anlamaz
- Meleklerin Aşkı
- Sila
- Istanbullu Gelin
- Intikam
- Acil Aşk Aranıyor
- Ezel

Podobno podczas obecnej emisji "Wymarzonej miłości" mają zostać wyemitowane wszystkie odcinki. TVP wystartowało z serialem kilka godzin przed finałem w Turcji, więc zakupić musieli wcześniej. Stąd brakuje ok. 20 ostatnich odcinków. Jeśli ta informacja się sprawdzi, to znaczy, że być może na VOD serial choć trochę się zwrócił, bo w telewizji musiała być klapa, skoro po miesiącu emisji wyleciał z 13:15 w TVP2 na 10:00 w TVP3.

W TVP2 za półtora miesiąca zakończy się serial "Więzień miłości", a w Zoom TV za kilka tygodni będzie finał serialu "Maleńkie morderstwa", więc myślę, że spokojnie do tej listy możesz dodać te dwa seriale. Są jeszcze seriale na Netflixie i cztery inne w emisji. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie pomogę. :)
gonzo
Użytkownik
x 1

Post autor: gonzo »

Dzięki bardzo ooo spora lista, szczerze wiele mam do nadrobienia hi hi, ale pewnie nie każdy będzie pasował pod dany gust. Czyli szansa jest, że coś TVP albo Zoom TV nowego wypuści?, co do Wymarzona Miłość to by wyglądało tak, że ostatnie by dodali na VOD, ale w TV już by nie było?. Jeszcze raz serdecznie Dzięki za listę.
Atahan
Obserwator
x 34
x 13

TVP1 ma zajęte pasma i w tym roku nic nowego nie będzie. Na TVP2 premiera powinna być ok. 17 marca, jeśli po drodze nie wypadnie nic, przez co nie będzie emisji. :) Co do Zoom TV to jest jedna wielka niewiadoma. Na chwilę obecną nie planują premier, z tego, co pisali.
"Wymarzona miłość" jest powtarzana na TVP3. Jutro zostanie wyemitowany 57. odcinek, więc pewnie w okolicach lata wyemitują odcinki, których nie dali przy pierwszej emisji. Tradycyjnie na VOD też powinno być.
Proszę, cieszę się, że mogłem pomóc. :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 6

Wczoraj (31 stycznia) zmarł Atilla Pakdemir nasz serialowy Okkes z Więźnia Miłości, bardzo lubiłam ta postać:(
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
Jantar
VIP Expert
x 9
x 68
Kontakt:

Post autor: Jantar »

Dziś rano nie było powtórki piątkowej Przysięgi, choć ramówka podaje ją normalnie.
Liam
Użytkownik
x 28
x 8

Post autor: Liam »

Zoom TV o nowym tureckim serialu we wiosennej ramówce:
Dzień dobry, na razie nie przewidujemy emisji nowego tureckiego serialu na antenie.
vlv
Obserwator
x 11
x 9

Post autor: vlv »

Dziwna decyzja. Przecież Narzeczona się dobrze oglądała. Zamiast kuć żelazo póki gorące, zaczynają kombinować...
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Obserwator
x 34
x 13

Widocznie mają inny pomysł na stację... jeśli można to nazwać pomysłem. Wcześniej, niż jesienią raczej nie postawią na nic tureckiego. A nie zdziwię się, jeśli po tych wszystkich klapach od września 2020, zmienią kontent na angielskie komedie, kabarety i zakupy domów. Są to pewnie produkcje tańsze od tureckich seriali, a można je emitować w pętli dwadzieścia razy nie martwiąc się odpływem widowni. "Narzeczona ze Stambułu" może i się dobrze oglądała, ale być może powtórki "Co ludzie powiedzą?" i "Gangu Olsena" są bardziej opłacalne.
Wydaje mi się, że to jest zabieg odrobienia strat. "Maleńkie morderstwa" klapa, "Z archiwum X" padło, były jeszcze jakieś dwa inne seriale kryminalne, czy sensacyjne - padły. To teraz będą wałkować powtórki, które mniej kosztują, a lepiej się oglądają.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”