[Telefe] Zbuntowany anioł

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Jakby mieli puścić to najlepszym rozwiązaniem byłoby po emisji niemieckiego serialu na Dwójce, wstawić o 15:05. Wtedy fani tureckich seriali byliby szczęśliwi, a w przerwie między "Elif", a "Przysięgą" mogliby obejrzeć "Zbuntowanego anioła", ale prawdopodobieństwo, że TVP wyemitują jakąś latynoską telkę moim zdaniem wynosi 0,5%. :-\
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Poland pisze: 28 gru 2019, 13:29 Zresztą Puls niestabilnością pory emisji chyba wręcz utrudniał oglądanie więc żadna strata.
Akurat Zbuntowanego Puls przewałkował chyba ze 4 razy i to w stałych godzinach. Premierowa emisja na Pulsie była w godzinach południowych, ale powtórka tego samego odcinka była na Pulsie2 już w godzinach wieczornych (między 21.00 a 22.00). Druga i trzecia emisja także były w stałych godzinach południowych, natomiast ostatnia była już w godzinach porannych. Tylko jedna emisja została przerwana, bo powtórka telenoweli zaczynała się praktycznie prawie tuż po zakończeniu emisji premierowej i tej emisji nawet nie liczę.

quote=Poland post_id=587883 time=1577481608 user_id=26]
Jestem ciekaw czy gdyby po ewentualnym sukcesie Natalii na "Sylwestrze Marzeń" w TVP2 nasza publiczna kupiła prawa do serialu lub nawet całej trylogii to osiągnęłaby sukces.[/quote]

"Kachorrę" i "Jesteś moim życiem" to mógłby puścić Polsat na fali sukcesu. Ta druga zresztą była w sumie kilka lat temu na Polsacie Romans, więc mogliby odnowić prawa i puścić na TV4, bo wtedy prawa na naziemny kanał miał Puls, który zresztą urwał emisję. Natomiast "Kachorrę" TV4 emitowało bardzo dawno temu. W archiwach polsatowskich zapewne mają tamtą wersję lektorską, więc wystarczyłoby odnowienie praw do emisji. TVP natomiast mogłaby wyemitować inne telenowele z Natalią, jak np. Ricos y famosos. Ta telenowela moim zdaniem bardziej się nadaje na TVP: jest dramat, jest wątek kryminalny, jest właściwie mafia, dużo skomplikowanych wątków. Z przyjemnością też obejrzałabym przypomnienie innej telenoweli, Dulce Ana, którą przed laty emitował TVN. To też skomplikowana historia i dużo ciekawych wątków, a Natalia grała jedną z głównych ról. Obie telenowele nie są prostymi historiami Kopciuszka.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Można zrobić spokojnie tak że najpierw poszłyby te znane telenowele z Natalią a potem lub nawet równolegle nowości. Jedno drugiego nie wyklucza :)
Poland - Aktywnie najlepszy!
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Mega wątpię w to, żeby TVP wyemitowało jakąś telenowele z Oreiro. Bardzo bym chciał ale raczej tak się nigdy nie stanie.

Kurski mógłby dać telenowele o 15.10 na TVP2. Z premier bardzo bym chciał "Solamente Vos" czyli ostatnia telenowela Oreiro. Powtórki też bym jakieś zobaczył byle by Telewizja Polska coś dała. Jezu jak bym się cieszył gdyby po występie Oreiro, Ida wyszła na środek i zapowiedziała, że w nowym roku zobaczymy na antenie TVP jakąś telenowele z Natii! 😅
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Jantar pisze: 28 gru 2019, 18:36 TVP natomiast mogłaby wyemitować inne telenowele z Natalią, jak np. Ricos y famosos.
"Ricos y famosos" emitował TVN pod nazwą "Valeria". Oglądalność chyba nie była szałowa, skoro pokazano tylko 90 odcinków i przerwano emisję.
Awatar użytkownika
Poland
Legendary
Posty: 16164
Rejestracja: 24 maja 2006, 18:59
Lokalizacja: Trzciana k. Bochni
x 33
x 325
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poland »

Adix2004 pisze: 29 gru 2019, 2:56 Mega wątpię w to, żeby TVP wyemitowało jakąś telenowele z Oreiro. Bardzo bym chciał ale raczej tak się nigdy nie stanie.

Kurski mógłby dać telenowele o 15.10 na TVP2. Z premier bardzo bym chciał "Solamente Vos" czyli ostatnia telenowela Oreiro. Powtórki też bym jakieś zobaczył byle by Telewizja Polska coś dała. Jezu jak bym się cieszył gdyby po występie Oreiro, Ida wyszła na środek i zapowiedziała, że w nowym roku zobaczymy na antenie TVP jakąś telenowele z Natii! 😅
Od razu może wystamy ją na Konkurs Piosenki Eurowizji w naszych barwach - większe pół Polski będzie zadowolone, Rosja i Hiszpania będą w szoku a fani konkursu w tym i ja doznają szoku.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Poland pisze: 29 gru 2019, 10:51
Adix2004 pisze: 29 gru 2019, 2:56 Mega wątpię w to, żeby TVP wyemitowało jakąś telenowele z Oreiro. Bardzo bym chciał ale raczej tak się nigdy nie stanie.

Kurski mógłby dać telenowele o 15.10 na TVP2. Z premier bardzo bym chciał "Solamente Vos" czyli ostatnia telenowela Oreiro. Powtórki też bym jakieś zobaczył byle by Telewizja Polska coś dała. Jezu jak bym się cieszył gdyby po występie Oreiro, Ida wyszła na środek i zapowiedziała, że w nowym roku zobaczymy na antenie TVP jakąś telenowele z Natii! 😅
Od razu może wystamy ją na Konkurs Piosenki Eurowizji w naszych barwach - większe pół Polski będzie zadowolone, Rosja i Hiszpania będą w szoku a fani konkursu w tym i ja doznają szoku.
Jestem zaa :lol:
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

vlv pisze: 28 gru 2019, 10:16 Też o tym myślałem. Nie wiem czy Puls nie ma Zbuntowanego na wyłączność.
Tak mi przyszło do głowy, że Puls może szybciutko te prawa odnowić, jeśli już się skończyły. I szczerze to nawet by mnie to nie zdziwiło, bo oni lubią wałkować wszystko, co dawało im jakąś oglądalność.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Występy Natalii
1: https://sylwester.tvp.pl/46001521/natal ... mbio-dolor
2: https://sylwester.tvp.pl/46001689/natal ... n-valiente
3: https://sylwester.tvp.pl/46001786/natal ... mbio-dolor

Przy "Cambio dolor" chciałoby się zobaczyć znowu "Zbuntowanego anioła" w telewizji. Teraz, kiedy taka posucha telenowel nie przeszkadzałaby mi ponowna emisja na Pulsie. ;D
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Szczerze? Mimo iż zawsze wyzywam, że znowu katują nas powtórkami to chętnie obejrzał bym jeszcze raz "Zbuntka"... Czekam na setną emisję na Pulsie, pewnie wkrótce puszczą, chyba że stracili prawa :huh:
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Adix2004 Zawsze mogą prawa odnowić. Znając Puls to jak tylko prezes zdecyduje o emisji, zrobią to góra w ciągu 2-ch tygodni.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Puls jest niemożliwy, więc kto wie :lol:
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Gdyby "Zbuntek" miał się w Polsce znowu pojawić, to wolałbym jednak jakąś mniejszą stację (Nowa, Zoom), bo tam łatwiej byłoby zgromadzić wysoką dla stacji widownię i może byłaby szansa na jakąś premierę. W Pulsie ostatnia powtórka już się nie sprawdziła, bo wyleciała na 8:00.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Na Zoom nie ma szans na powtórkę bo oni interesują się tylko premierowymi tureckimi serialami i latynoskimi tytułami. Co do Nowej TV to niby planują emisję telenowel w 2020 ale podobno premierowymi.
Ja bym wolał żeby "Zbuntek" został już w Pulsie a inne stacje zainteresowały się premierami :P
24 stycznia kończy się "Zaklinaczka duchów", więc kto wie czy nie puszczą "Zbuntowanego anioła" :lol:
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

[Telefe] Zbuntowany anioł

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Też mi się wydaje że jeśli miała by być kiedykolwiek powtórka Zbuntowanego Anioła to tylko na Tv Puls ale pewnie jeszcze z rok czasu nic takiego nie nastąpi a koncert z Sylwestra Marzeń 2019 Natalii Oreiro występ mi się bardzo podobał zwłaszcza piosenka Cambio Dolor jako nieśmiertelny hit Natalii. :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości