Strona 1 z 1

[Telefe] Zbuntowany anioł

: 23 sie 2011, 10:46
autor: Mocny FULL
To telenowela prod. Argentyna, 1998-1999

Obsada:

Gogó Andreu
Norberto Díaz
Segundo Cernadas
Silvia Baylé
Roberto Antier
Emilio Bardi
Mariana Arias
Paola Krum
Facundo Arana
Gustavo Guillén

Moja własna ocena: 10/10
Tą telenowelę chyba każdy z Was pamięta, jedna z najlepszych którą widziałem w Polsacie/TV4.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zbuntowany anioł

: 23 sie 2011, 17:49
autor: Grzelich1996
Pamiętam ten serial. Leciał właśnie w Polsacie - najpierw w latach 2000-2001, później w 2004-2005. Natalia Oreiro i Facundo Arana wystąpili jeszcze w dwóch serialach: Kachorra, to ja i Jesteś moim życiem, o których ja na tym forum założyłem właśnie wątki.

Pamiętam jeszcze, że w 83. odcinku Świata według Kiepskich był na telewizorze Kiepskich marki Okił teledysk do piosenki Natalii Oreiro pt. Cambió dolor, która wykorzystywana była do czołówki i tyłówki tego serialu. A jeszcze wcześniej była na tym telewizorze jedna scena z tego serialu (z N. Oreiro i F. Araną).

Jeszcze pamiętam, jak w programie Disco Relax był puszczany ww. teledysk z tą piosenką w oryginale oraz teledysk do piosenki jakiejś polskiej piosenkarki (piosenka nazywała się Do serca rytm), na melodię piosenki Cambió dolor. A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.

Zbuntowany anioł

: 23 sie 2011, 20:14
autor: Mocny FULL
Grzelich1996 pisze:Pamiętam jeszcze, że w 83. odcinku Świata według Kiepskich był na telewizorze Kiepskich marki Okił teledysk do piosenki Natalii Oreiro pt. Cambió dolor, która wykorzystywana była do czołówki i tyłówki tego serialu. A jeszcze wcześniej była na tym telewizorze jedna scena z tego serialu (z N. Oreiro i F. Araną).
Też pamiętam ten odcinek ,,Kiepskich".
A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.
Jeśli dobrze pamiętam, to w ,,Przebojowej nocy" Natasza Urbańska również zaśpiewała tę piosenkę wraz z artystami z teatru Buffo.

Zbuntowany anioł

: 10 maja 2017, 21:31
autor: Majka2312
Aj! ten serial niby już swoje lata ma ale w ogóle się nie nudzi;) Fajnie, że dzięki stacji Puls możemy go znowu zobaczyć w telewizji;) i to codziennie po 2 odcinki!

Zbuntowany anioł

: 11 maja 2017, 20:25
autor: bustram
@Majka cóż za niesamowicie naturalny entuzjazm ! :) Ja też dziękuje za serial stacji Puls ! :)

Zbuntowany anioł

: 15 sie 2017, 18:11
autor: Poland
Grzelich1996 pisze: Jeszcze pamiętam, jak w programie Disco Relax był puszczany ww. teledysk z tą piosenką w oryginale oraz teledysk do piosenki jakiejś polskiej piosenkarki (piosenka nazywała się Do serca rytm), na melodię piosenki Cambió dolor. A jeszcze kilka lat temu w programie Jaka to melodia? Natasza Urbańska w towarzystwie artystów teatru Buffo śpiewała piosenkę pt. Dwa razy dwa, także do melodii wspomnianej już piosenki Natalii Oreiro.
Pamiętam to. Telewizja Polsat puszczała teledysk do serialowej piosenki "Cambió Dolor" Natalii Oreiro nie tylko w programie Disco Relax ale i poza nim jako wypełniacz. Piosenka zawsze była jednak niedokończona gdyż była w połowie urwana. Polską wersje piosenki pod nazwą "To serca rytm" (lub po prostu "Serca Rytm") wykonywała w programie Disco Relax piosenkarka Lena i nie był to teledysk a nagranie w studiu programu: https://youtu.be/QJK7tKgdJLM

[Telefe] Zbuntowany anioł

: 28 lut 2019, 16:42
autor: Anita28
Uwielbiam, moja ulubiona telenowela ;D
https://lubiehiszpanie.pl/zbuntowany-an ... bil-polske