Telenowele

Forum fanów telenowel :)
pablos2654
Użytkownik

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablos2654 »

Tak bardzo dobrze zrelizowany zwiastun. Czekam na emsiję w TV Puls :)
Kyrtap1993
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Kyrtap1993 »

Z ciekawości pozwolę sobie zapytać: czy puls brał udział w tegorocznych targach Natpe w Miami?
Johny Begood
Poster

Telenowele

Post autor: Johny Begood »

AFAIK żadna z polskich stacji nie była w tym roku na NATPE. Czemu się nie należy dziwić.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

Telenowele

Post autor: Jordi »

A ja jeszcze mam pytanie do pana Jacka w kwestii Kobiety w lustrze - czy będzie nowy lektor, czy jakimś cudem zachował się śp. Pan Zdzisław Szczotkowski? On miał taki ciepły głos moim zdaniem bardzo pasujący do telki :)

Edit: dobra pytania nie było - słychać go w zapowiedzi xD
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Przecież mają w archiwum odc. tej telenoveli z poprzedniej emisji w TV Puls więc po co by zamawiali na nowo odc. i je dogrywali z Lektorem PL? To jasne że będzie wersja z lektorem z poprzedniej wersji bo to pozwala im zaoszczędzić na dogrywaniu lektora polskiego. Zresztą sam Pan Jacek pisał tutaj wcześniej i podawał z czego możemy wybrać tytuły telenovele już emitowanych kiedyś w TV Puls jako powtórkę u nich.
Conan
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Conan »

Od 17 marca Polsat Romans rozpocznie emisję telenoweli "Jesteś moim życiem" z Natalią Oreiro i Facundo Araną znaną z anteny TV4 i Polsatu.

źródło: fanpage stacji na FB
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 179
x 333
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Wygląda na to, że pozazdrościli Pulsom wyników "Zbuntowanego anioła". Tak, czy inaczej świetna wiadomość :)
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Polsat Romans zapowiada się ciekawy! Oto co mi odp. na FB Polsat Romans "17 marca o godzinie 19:00 rozpoczynamy emisję telenoweli: "SOS MI VIDA" - "JESTEŚ MOIM ŻYCIEM" z Natalią Oreiro. W następnych miesiącach emitować będziemy także inne, premierowe telenowele. Prosimy o cierpliwość;)"
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

SMV o 19.00 na razie w planach, ale jak napisali na fb, "jeszcze może się zmienić, bo trwają prace nad wiosenną ramówką". Ostatecznie będzie wiadomo po 20 lutym, jak już będą mieć ramówki na marzec na wszystkie kanały.

W każdym razie pasmo 19.00 do tej pory miało powtórkę ok. 13.00 - Pomoc domowa, czyli oryginalna Niania. Sądzę, że to pasmo powtórki następnego dnia utrzymają. Być może wstawią też maraton w sobotę lub niedzielę. Też coś takiego mają w ramówce - aktualnie z Jej szerokością Afrodytą bodajże w soboty i z czymś polskim w niedziele. W ramówce tygodniowej właściwie każdy tytuł ma też pasmo powtórkowe, z filmami włącznie. Sądzę, że bez problemu każdy sobie znajdzie godzinę, która będzie odpowiadała.

Co do emisji na TV4 czy TV6 to na pierwszym szanse są znikome. Jakiś czas temu podawali w prasie, że telenowel na TV4 już nie będzie i że trwają prace nad zmianą profilu stacji. Telenowele były podawane przy TV6 jeszcze, ale jak to ostatecznie będzie wyglądać to się okaże w ciągu pół roku. Nowe profile obstawiam po wakacjach. W zależności od tego, jak bardzo chcą je zmienić, mogą być konieczne zgody KRRiT, a na to trochę trzeba poczekać. Podobno PolSat złożył do KRRiT wnioski o koncesje na kolejne kanały tematyczne, ale nigdzie nie podają żadnych szczegółów - nie wykluczałabym opcji, że przy okazji próbują załatwić sprawę profili TV4 i TV6.
MoonSwan
Obserwator
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan »

Jordi pisze:Daliby Fiorellę, albo Luz Marię, a nie po najmniejszej linii oporu bo "ZA wielki sukces na Puls" - jak zwykle Polsat tylko kopiuje od innych... :/
Zgadzam się! Wspaniale byłoby znów obejrzeć stare telenowele, juz troche zapomniane. Np Paloma, Fiorella, Posłaniec szczęścia, Luz Maria - genialne klasyki z Polsatu! Nie wiem tylko czy te starsze telenowele oni jeszcze mogą emitować, bo tak długim czasie..
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Muszą odnowić do nich prawa emisyjne. Do SMV też zapewne musieli, bo telenowela była emitowana w 2006/2007 roku.
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

Telenowele

Remake Marii z Przedmieścia - ale jak w 1995 kicz był popularny i Thalię zrobili tak, że wyglądała jakby z bagna wyszła, tak z Maite dla mnie przegięli z tym brudem na ciele... jakby z starego pieca z masą popiołu wylazła xD A Daniel jest "kwadratowy" - przytyło mu się od CI i to tak z 10kg to minimum xD
Anikaa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Anikaa »

Jordi pisze:Remake Marii z Przedmieścia - ale jak w 1995 kicz był popularny i Thalię zrobili tak, że wyglądała jakby z bagna wyszła, tak z Maite dla mnie przegięli z tym brudem na ciele... jakby z starego pieca z masą popiołu wylazła xD A Daniel jest "kwadratowy" - przytyło mu się od CI i to tak z 10kg to minimum xD
Nathalie się wypowiedziała że to nie jest remake Marii z przedmieścia, co do Arenasa dalej jest bardzo przystojny a to klasyczna telka która trafi w gusta Polaków moim zdaniem.
Jordi
VIP Expert
x 1845
x 1838

Telenowele

Nathalie często mówi, że "to nie jest remake" a potem wychodzi prawie identyczna fabuła, więc ja jej nie wierzę xD Poza tym do premiery jeszcze daleko, więc może nie mówmy o tym co będzie latem czy kiedy tam, tylko co jest teraz :D

Ja z nowości jestem miło zaskoczony telką Azteci "Siempre tuya.... Acapulco" - po 4 odcinkach klasyczna bardzo "rosa" - scenariusz pisze pan od "Acorralady" i paru innych hitów, więc liczę że będzie to coś porządnego :) Na razie miło się rozkręca - od "Emperatriz" żadna telka od Azteci tak mnie nie zainteresowała i póki co jest dobrze :) Szkoda, że ta wytwórnia jest tak olewana, ponieważ parę ich telek zwłaszcza z lat 2007-2011 jest o wiele lepszych niż 90% Televisy, no ale obsada zwykle mało znana (choć dla mnie to wielki plus jeszcze jak świetnie grają)...

Telemundo jutro rusza z "En Otra Piel" - niby remake "Prawa pożądania", ale praktycznie 90% inny scenariusz - wzięto tylko wątek "przenosin" duszy do innego ciała i zemsty - TM udostępniło 20 minut 1 odcinka i wygląda na to, że nie będzie tak "przytłaczająco" jak w PP :) La Impostora po 24 odcinkach niestety wieje nudą, a główna para chemia prawie żadna pomimo już łóżkowych scen... Sama Bach to za mało :(
Nie przesadziłeś czasem z tymi emotikonami?[Trzeciak]
Anikaa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Anikaa »

Ja obstawiam na razie Corazon Indomable i Lo que la vida me robo sadze że odniosłyby u na sukces, wyczytałam na telenowele fora że ponoć w tvp seriale jest szansa na telki, żeby pisać prośby ale jakoś wątpię.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”