Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mnie tam bardziej interesi kogo Telemundo dowali do Aracely w Les Miserables - podobno castingi wczoraj sie rozpoczęły na męskiego prota - widziano m.in Porrasa i Resendeza... Reina de Corazones mnie niezbyt interesuje przez główną - kobita tragicznie grała w Destino Azteci, a TM ją wzięło... no i Sillera też nie lubię xD Jeszcze te loczki ohydne xD

No i Azteca zapowiedziała remake swojej telki z 2000 z Navarro, ale jej nie kojarzę... "La Calle De Las Novias" tytuł...
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Jordi pisze:No i Azteca zapowiedziała remake swojej telki z 2000 z Navarro, ale jej nie kojarzę... "La Calle De Las Novias" tytuł...
Ulica narzeczonych, była swego czasu na Pulsie, jeszcze za czasów Franciszkanów. Nawet mam finał nagrany na vhs. Puls chyba ma ją w archiwach.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Jak w Pulsie mają być powtórki telek, to mogą powtórzyć w przyszłości te, które już emitowali.

Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Jordi pisze:No i mamy nius

"Lo Que La Vida Me Robo będzie mieć 200 odcinków - poinformowała Televisa, gdyż w czasie FIFA 2014 bez sensu byłoby dawać nową produkcję, która nie miałaby szans w starciu z meczami piłki nożnej. Tym samym nowa telenowela Nicandro Diaza zadebiutuje na przełomie lipca i sierpnia. LQLVMR jest największym przebojem Televisy od 2 lat - oglądalność sięga 30 punktów, więc nie dziwi decyzja o wydłużeniu historii"


Moim zdaniem przeginają porządnie - pierwotnie miało być 130 epów - +70 to naprawdę sporo, a to jedyna telka, która jest naprawdę ciekawa z tych teraz emitowanych w Televisie - żeby nie skończyło się jak z CI, że ostatnie 40 epów to się oglądać nie dało taki debilizm miejscami był... :/
powiem tak czy ta telenowela będzie mieć 170 czy 200 to i tak moim zdaniem za dużo biorąc pod uwagę ze Amor Real miało 90.
Anikaa
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 13 gru 2013, 10:02

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anikaa »

Nie patrzcie przez pryzmat Amor real i już bo to są różne historie w konsekwencji.
xime
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 21 paź 2013, 15:37
x 4
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xime »

Nesme dementowała plotki o przedłużeniu LQLVMR bardzo dawno temu, nie wiedziała że jej telenowela będzie utrzymywać tak długo tak wysoką oglądalność. Poza tym co miała powiedzieć, jeśli to nie było pewne? Zawsze się takie coś dementuje, nawet jeśli tak sobie po korytarzach Televisy rozmawiała z szefami stacji ;) Można było się domyślić że dobiją do 180 - tak było przy AV, ale 200 ! Długa im ta telenowela wyjdzie...:/

Virgen de la Calle: najnowsza propozycja RTI , w głównych rolach młodziutka María Gabriela de Faría i Juan Pablo Llano. Anikaa obejrz sobie zwiastun na youtube :) Zapowiada się fajnie, zwłaszcza że to taka nowoczesna wersja telenoweli "Juana la virgen", ma być podobno mocniejsza, odważniejsza- tak zapowiadają twórcy. I liczy około 120 odcinków, bo telenowela została już w całości nakręcona.
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Główna bohaterka Virgen de la Calle wygląda bardzo młodziutko w stosunku do prota, wręcz jak jego siostra :D ale twórcy właśnie to chcieli podkreślić.
Anikaa
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 13 gru 2013, 10:02

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Anikaa »

Strasznie bym chciała tą telke u nas :)

La Madrastra z napisami PL http://chomikuj.pl/aniulka6484
Corazon Indomable i Heridas de Amor z napisami http://chomikuj.pl/subtitulos
aniulka6484
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14 gru 2013, 10:03

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: aniulka6484 »

Dzisiaj w internecie wyciekła informacja że od maja po zakończeniu Amor Bravio nie ma być żadnej przerwy w nadawaniu telenowel. Na razie tylko nie wiadomo co to będzie ale trzeba wierzyć że coś dobrego. Najlepszym rozwiązaniem byłoby Corazon Indomable ale poczekamy i zobaczymy, co z tego wyniknie :)
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Jakto wyciekla? Co, kto i gdzie na ten temat napisal?
xime
Użytkownik
Posty: 109
Rejestracja: 21 paź 2013, 15:37
x 4
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: xime »

Skąd wiesz o kolejnej telenoweli? To znaczy ja się domyślam, że oni z telenowel nie zrezygnują- ta reklama z tymi galanami z Televisy mi to sugeruje, ale to są takie moje domysły...Ale skoro coś takiego wyciekło, to chyba gdzieś taka informacja musiałaby być zarejestrowana ( gdzie się z tą informacją spotkałaś? ), bo wiesz ja tez mogę coś takiego napisać, a to nie koniecznie musi być prawdą :)
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

No wlasnie, chodzi o konkrety. Takze podaj dokladniejsze informacje.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

xime pisze:To znaczy ja się domyślam, że oni z telenowel nie zrezygnują- ta reklama z tymi galanami z Televisy mi to sugeruje
Spot reklamowy z galanami Televisy wcale nie musi oznaczać kolejnych premier na antenach. Mogli dostać ten spot, żeby reklamować resztę odcinków obecnych premier - w końcu w spocie mamy protów w nich występujących, a także jest protagonista z najbliższej powtórki, która lada dzień wejdzie na antenę. Nic więc dziwnego, że wzięli ten spot do reklamy - jednocześnie bowiem zniknęły spoty reklamowe obu premier, a jeszcze niedawno było nowe promo Amor bravio.

Jeśli zaś chodzi o tą plotkę o natychmiastowej premierze po Amor bravio to jest to jak na razie tylko PLOTKA... Ze strony nadawcy nigdzie nie padła żadna informacja o jakichkolwiek premierach, na fb nadawca w ogóle ignoruje wszelkie wpisy o telenowele. Nawet zignorowana została informacja o złym formacie obrazu w emisji z poniedziałku i wtorku obu premier na TV6. Ramówka TV6 raczej nie sugeruje żadnych premier przed wakacjami - jeszcze w marcu będą od nowa wałkować talent show Jak oni śpiewają i chyba też Ameryka ma talent, więc znów zapchają pasma. Sądzę raczej, że po skończeniu premier wrzucą do ramówki po 2 odcinki powtórki, żeby szybko zleciała i skończyła się w wakacje. A od września czekają nas nowe profile obu stacji - zapowiadali to zresztą na początku roku i aktualnie trwają nad tym prace, ale nic nie wycieka do internetu.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jantar pisze:Spot reklamowy z galanami Televisy wcale nie musi oznaczać kolejnych premier na antenach. Mogli dostać ten spot, żeby reklamować resztę odcinków obecnych premier - w końcu w spocie mamy protów w nich występujących, a także jest protagonista z najbliższej powtórki, która lada dzień wejdzie na antenę. Nic więc dziwnego, że wzięli ten spot do reklamy - jednocześnie bowiem zniknęły spoty reklamowe obu premier, a jeszcze niedawno było nowe promo Amor bravio.
Naprawdę sądzisz, że można dostać coś za darmo, a tym bardziej w świecie telewizji? TV4/TV6 mogły go dostać, ale jako bonus do nowych zakupów. Jest to świeżutki spot, także wychodzi na to, że całkiem niedawno poczyniono nowe zakupy programowe. Pytanie teraz tylko, czy trafią one jeszcze do majowej ramówki, czy też dopiero na jesień.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli wspomnianego spotu:
http://www.youtube.com/watch?v=k4KcVFwc ... e=youtu.be
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Zakupy może i poczyniono, ale nie ma pewności, że z przeznaczeniem na TV4 i TV6 - równie dobrze mogą mieć przeznaczenie na Polsat Romans, bo to od stycznia TEN SAM NADAWCA... Polsat Romans na fb zapowiadał premiery, podczas gdy zapowiedzi TV4 i TV6 ograniczają się do "prac nad zmianami profili". Na emisję premiery przed wakacjami nie ma co liczyć - nie zaczną jej w połowie maja, gdy od czerwca wchodzą wszędzie wakacyjne ramówki... Z kolei druga premiera jest dłuższa, więc skończy się już w czerwcu, jak w zeszłym roku Otchłań namiętności - na premierę przyszło nam czekać do września. Sądzę więc, że tym razem też tak będzie, tyle że premiery pójdą na Romans - na TV6 raczej dadzą powtórkę. Takie rozwiązanie wydaje się bardziej logiczne, bo w końcu dla premiery ludzie zechcą wykupić wyższe pakiety w kablówkach, żeby mieć dostęp do kanału, a nie dla samych powtórek.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości