Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

@Robertita, bzdury piszesz, nie masz zielonego pojęcia! Ale nawet nie chce mi się tego wszystkiego komentować - za dużo pisania, a nie mam na to czasu. Może inni zechcą sprostować te bzdury... Radzę ci, żebyś najpierw dobrze wszystko sprawdziła, zanim coś napiszesz.
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1934

Telenowele

Post autor: Jordi »

Kwestia polskich seriali też była wałkowana 300 razy, więc też możnaby już sobie darować... Piszcie oddzielnie do każdej osoby, która to ogląda może, bo psioczenie nonstop w tym aspekcie nic nie da, a tylko zapycha temat...

Tak samo proszę Jantar i Robertitę, bo z waszej kłótni robi się śmietnik - niech któraś będzie mądrzejsza, a najlepiej obie i przestańcie już obrzucać się nawzajem oskarżeniami...
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 218
x 391
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Po prawie siedmiu latach TVN odnowił prawa do telenoweli "Marina" i będzie ją emitował w należącym do siebie serwisie Player.pl :)
http://player.pl/seriale-online/marina- ... 30782.html
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Jak to dobrze, bo jeszcze jej nie oglądałem :)
Mogliby wyemitować telki z iTVN-u kiedyś

MoonSwan
Obserwator
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan »

To dobrze rokuje, choć z telenoweli mało się cieszę, wolałabym np. Gorzką zemstę lub Biały welon.
xime
Użytkownik
x 4
x 1

Telenowele

Post autor: xime »

"Niania" to sitcom, poczytaj sobie o wymogach tego gatunku. O cenach telenowel niedawno były o tym wpisy, więc powtarzać się nie będę. Ale poszperałam i w necie można znaleźć ceny - takie orientacyjne, więc sobie poszukajcie, poczytajcie, powyciągajcie wnioski. Nawet w NYTimes-ie można o tym poczytać, więc nie jest trudno ;)

"Marina"... wolałabym coś z iTVN-u :( Ale dobre i to.

Robertita, a te chłamy o których piszesz ogląda mnóstwo osób. Dlatego stacje je kupują.
Robertita
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Robertita »

Dzisiaj tv4 / tv6 na swoim oficjalnym profilu na Fb zdementowało plotki, że tv4 od września rezygnuje z telenowel. Wyraźnie jest napisane, że telki będą zarówno w czwórce, jak i w szóstce:
Obrazek
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Tak się cieszę, bo moja przygoda z telkami zaczęła się właśnie z TV4 :P
Oby to oznaczało premiery, a nie powtórki (bisy z TV6) :(
W głębi serca czułem, że Czwórka nie zrezygnuje z telek i na szczęście miałem rację :D
Achhh! :)

Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 218
x 391
Kontakt:

Telenowele

Meksykańska telenowela "Teresa" po krótkiej przerwie powraca do katalogu portalu Player.pl :) Pierwszy odcinek dostępny będzie online już za 2 dni.
http://player.pl/seriale-online/teresa-odcinki,1327/

Tym samym w ofercie platformy Player.pl dostępne są już trzy telenowele:
"Marina"
"Skradzione życia"
"Teresa"
xime
Użytkownik
x 4
x 1

Telenowele

Post autor: xime »

dawid99 pisze:Tak się cieszę, bo moja przygoda z telkami zaczęła się właśnie z TV4 :P
Oby to oznaczało premiery, a nie powtórki (bisy z TV6) :(
W głębi serca czułem, że Czwórka nie zrezygnuje z telek i na szczęście miałem rację :D
Achhh! :)
Przecież to nadal może dotyczyć porannych powtórek i nic więcej.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

A póki co w ostatnim tygodniu sierpnia Otchłań namiętności będzie po 1-ym odcinku na TV6 i w powtórce na TV4. Pasmo drugiego odcinka na TV6 zajmie Kłamczuch, natomiast na TV4 pasmo zajmie serial amerykański Jej szerokość Afrodyta od 2-go sezonu. Tym samym we wrześniu szykuje się tylko jedno pasmo premierowe w miejsce kończącej się powtórki Otchłani namiętności. Nie igraj z aniołem będzie dopiero na etapie ok. 80 odcinka.
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

Post autor: pablo21 »

To że "Otchłań ..." w ostatnim tygodniu sierpnia będzie po 1 odc. a w miejsce drugiego wsadzą jakąś powtórkę typu teleturniej z dawnych lat Polsatu i inny serial nie musi oznaczać że likwidują drugie dodatkowe pasmo premierowe. Mogą dać przecież na TV6 drugą premierę o 18 a powtórkę jej na TV4 o 9 rano jako bis :-) Trzeba poczekać na ramówki obu stacji na wrzesień a nie gdybać i tyle :-)
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

Godzina 18 na TV6 była od jakiegoś czasu zarezerwowana na sitcomy. Najpierw emitowali Świat wg Bundych, a potem weszła Pomoc domowa. W obu przypadkach nie wyemitowali wszystkich sezonów, więc to pasmo nadal zostanie na emisję reszty. Świat wg Bundych emitowali chyba na razie 6 lub 7 sezonów z 11, a Pomoc domową mają kupione tylko 4 sezony. Bundych na Polsacie Play też wałkowali przez 3 lata sezony 1-8, zanim dokupili sezony 9-11 i tu może być ta sama historia. Z Pomocy domowej zostały do dokupienia sezony 5-6, więc też mogą wałkować przez jakiś czas te 4 pierwsze. Nie byłoby to nic dziwnego dla kanałów polsatowskich.

Drugą premierę raczej widziałabym w tym układzie na Polsacie Romans właśnie w paśmie o 18.00 zamiast kolejnego pasma powtórkowego Sos mi vida - o ile oczywiście będzie. Jeśli jednak utrzymają pasmo Sos mi vida o 18.00 to także z tego powodu raczej nie dadzą premiery na TV6 - już był okres, że telki nakładały się na naziemnych kanałach TV4 i TV6 i nie wyszło to za dobrze w wynikach oglądalności, bo widownia się podzieliła. Raczej nie zaryzykują tego samego z Romansem i TV6.
Ann
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: Ann »

Mało sie udzielam w Waszych rozmowach, bo zamiast premiery wolałabym zobaczyć na Pulsie Gitanas - Wieczny płomień miłości :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 218
x 391
Kontakt:

Telenowele

Przecież jest tyle nie emitowanych jeszcze w polskiej telewizji telenowel, które są wręcz skazane na sukces. Produkcje nawet nie z Televisy, jak chociażby upragniona tutaj przez wszystkich "Rosa Diamante" z Telemundo, czy "Siempre tuya Acapulco" z meksykańskiej TV Azteca. Nic tylko kupować i czekać na wpływy z reklam. W TV Puls wystarcz już jedno pasmo z kultowymi telenowelami sprzed lat, drugie niech należy do premierowych produkcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”