Telenowele

Forum fanów telenowel :)
MoonSwan
Obserwator
Posty: 423
Rejestracja: 14 lut 2014, 16:13
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MoonSwan »

Bardzo pozytywne zaskoczenie! 2 telenowele na TVN7 w tym jedna premiera i to z Telemundo (w sumie dla niektórych Violetta też będzie premierą, bo nie wszyscy mają DCH). Myślę, że Violetta może odnieść sukces, jest naprawdę popularna, na każdym kroku to widzę - książki, albumy w księgarniach, plakaty na ulicach, reklamy w telewizji, lody w lodziarni o smaku Violetty.. :D więc myslę, że to dobry wybór, mam nadzieje, że obie telki poradzą sobie i bedą emitowane w dobrych godzinach ;)
Palomita
Użytkownik
Posty: 103
Rejestracja: 14 gru 2013, 19:23
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Palomita »

"Expecto inexpectata."

Na takie dictum odpowiem, iż (nie) oczekuję, że powstanie w Pulsie kilkugodzinne pasmo telenowel w paśmie prime time.
(Nie) oczekuję też, że w tym pasmie pojawi się telenowela będąca w produkcji, np. "Mi corazón es tuyo".
(Nie) spodziewam się, że w tym paśmie zostanie wyemitowana produkcja Globo, np. "Avenida Brasil".
(Nie) oczekuję, że ujrzę Natalię Oreiro śpiewającą w "Solamente vos".
:)

W sumie nie byłoby źle, gdyby np. Puls wyspecjalizował się w klimatach latynoskich, skoro obecnie emituje programy wielkiego miłośnika tamtych stron- Wojciecha Cejrowskiego. Można nawet pomiędzy telenowele wpleść jako przerywnik odcinek z podróży bosego dziennikarza.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Panie Jacku, a może kombinacja Telemundo/RTI/Caracol?
Johny Begood
Poster
Posty: 2070
Rejestracja: 11 lut 2012, 16:34
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

W przyszłym tygodniu się dowiecie.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

O proszę, czyli pan nie zaprzecza :)

W takim razie czekamy niecierpliwie. Dodam tylko, że podejrzewam "Bella calamidades", którą osoba prowadząca Wasz profil na Facebooku śmiało mogła uznać za produkcją kilku państw. W dodatku fabuła bardzo klasyczna, a w roli protagonisty Segundo Cernadas, czyli Pablo ze "Zbuntowanego anioła".
Martino1984
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 23 mar 2012, 22:16

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Martino1984 »

@Marcinie, przyznam, że śledzę (czasem nie logując się) ten temat i zaczynają mnie coraz bardziej irytować Twoje ciągłe osądy, dopytywania i nieumiejętność wstrzymywania pewnych opinii.

Sam wielokrotnie podkreślałeś od wielu miesięcy, skromność oferowanych telenowel przez polskie stacje telewizyjne. Gdy sam opublikowałeś artykuł o emisji dwóch nowych telenowel przez TVN7, myślę, że dla większości z nas jest to pewnego rodzaju nadzieja, że seriale latino zagoszczą na nowo w ramówkach naszych stacji. I chociaż jeszcze nie wyemitowano nawet jednego odcinka, już jesteś opinii, że inny tytuł przyjąłby się lepiej, że ten pewnie nie. Typowe "polaczkowe" zachowanie - jak nie ma źle, jak jest - też źle i złotego środka nie ma.
Nie wiem czy dopuszczasz do siebie myśl, że wbrew pozorom ludzie mogą się bardzo cieszyć z oferowanych tytułów, a te mogą odbiegać znacznie od tych, które Ty wałkujesz i wałkujesz od miesięcy (przyznam Ci, że tak się już zraziłem właśnie Twoimi postami do "Corazon Indomable", że choćby to była jedna jedyna telenowela w całej polskiej telewizji - nie tknę jej nawet kijem i będę omijać emisję szerokim łukiem). To po pierwsze.

Po drugie, od wielu, wielu miesięcy, pan Jacek jest na tyle uprzejmy i na tyle chętny, żeby konsultować się z widzami na forum, że ja określiłbym to tylko tak: panie Jacku, wielki szacun dla Pana, za profesjonalną postawę i komunikację z nami. Świadczy to tylko o tym, jakim jest Pan profesjonalistą ale i tym samym człowiekiem, a nie niedostępnym pracownikiem korpo. :)

Skoro uzyskaliśmy wszyscy informacje, że w przyszłym tygodniu dowiemy się jaki tytuł pojawi się na Pulsie, to nie widzę potrzeby analizować każdego przecinka czy emotki czy związku frazeologicznego, który Pan Jacek umieszcza w poście. Nie widzę także potrzeby Marcinie, żebyś musiał już dziś znać tytuł telenoweli, bo jak mamy znów czytać Twoją "analizę rynkową" względem danego tytułu, lub to który substytut w Twojej opinii okazałby się lepszy, to autentycznie mam ochotę oddać całą kolację. Myślałem, że ten "fanatyzm" i wymuszanie i narzekanie pozostaje jednak w granicach Facebooka, ale niestety widzę, że przenosi się on wszędzie.

Chciałbym odnieść się do telenowel oferowanych przez TVN7: La Impostora, wydaje się ciekawą historią. Zerknę na pewno, chociażby dla obsady, bo sporej części gwiazd w niej występujących nie znam. Violetta - hmm.. może nie do końca mój klimat, ale z tego co słyszę furorę robi na całym świecie, więc skoro to pewnego rodzaju groundbreaker, na pewno obejrzę "na spróbowanie" chociaż kilka odcinków, kto wie, może mnie wciągnie. Jedyne na co liczę, to, że godziny emisji nie będą mi kolidowały z Pulsem :)

Nie chcę zapeszyć, ale liczę, że jesień może być pewnego rodzaju powrotem telenowel do łask naszych rodzimych stacji, oj oby. :)
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Ja też tak myślę, że w tym roku będzie więcej premier niż rok temu ;)

piotrekzgr
Junior
Posty: 1265
Rejestracja: 08 paź 2013, 21:07
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: piotrekzgr »

A wracając do powtórek, to ja z przyjemnością obejrzałbym Brzydulę(Yo soy Betty, la fea). Jednak Kolumbijski oryginał jest najlepszy :D A skoro kolejna powtórka polskiej Brzyduli w TVN7 tak dobrze się ogląda, to może i oryginał by się przyjął :)
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
Posty: 474
Rejestracja: 13 gru 2013, 17:03
x 4
x 71
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Huerco »

A ja z ogromną przyjemnością obejrzałbym premierę w postaci Dulce Amor.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

piotrekzgr pisze:A wracając do powtórek, to ja z przyjemnością obejrzałbym Brzydulę(Yo soy Betty, la fea). Jednak Kolumbijski oryginał jest najlepszy :D A skoro kolejna powtórka polskiej Brzyduli w TVN7 tak dobrze się ogląda, to może i oryginał by się przyjął :)
Bez wątpienia :) Dziwie się, ze jeszcze żadna stacja nie pokusiła się o ponowną emisję oryginalnej "Brzyduli". Może podobnie jak "Esmeralda" została wycofana ze sprzedaży?
Robertita
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 05 gru 2013, 14:26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robertita »

No, Panie Jacku, dobrze wiemy, że decyzja już podjęta, więc proszę przestać trzymać nas w napięciu !
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21741
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 858
x 7152

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Napięcie... :lol: Spokojnie, Pan Jacek sam się do Was odezwie, nie musicie nikogo ponaglać, bo tydzień się ledwo zaczął. To nie czat, tylko forum.
Robertita
Użytkownik
Posty: 51
Rejestracja: 05 gru 2013, 14:26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Robertita »

Szkoda, że żadna stacja nie zdecydowała się zainwestować w cudowne telki Corazón Valiente i La Patrona. No ale jak wolą kupować chały typu La Impostora to ich strata, najwyżej będą mieli mniej widzów. To się tyczy również Polonii1, która puszcza w kółko żałosną Stellinę i Celeste ze straszydłem zamiast kobiety w roli protagonistki.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Fakt sam uważam, że Impostora to spore ryzyko... Telka jakaś zła nie była, ale też do zapomnienia po obejrzeniu kompletnie... Należy liczyć że pomimo tego zbierze w miarę dobrą widownię, żeby TVN7 utrzymało w przyszłym roku pasmo, bo o Violettę się nie boję jakoś...
pablo21
Junior
Posty: 1226
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

A może "La Patrona" już została kupiona przez inną stację TV w Polsce i TVN nie miał wyboru i kupił "La Impostore"? :-)
Wszystko możliwe jest przecież? :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości