Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Robertita pisze:Szkoda, że żadna stacja nie zdecydowała się zainwestować w cudowne telki Corazón Valiente i La Patrona. No ale jak wolą kupować chały typu La Impostora to ich strata, najwyżej będą mieli mniej widzów. To się tyczy również Polonii1, która puszcza w kółko żałosną Stellinę i Celeste ze straszydłem zamiast kobiety w roli protagonistki.
Dla ciebie i kilku czy kilkunastu innych te telki są "cudowne", ale nie wszystkim muszą się podobać. Skąd wiesz, że będzie mniej widzów? Czytasz w szklanej kuli, jesteś jasnowidzem? Stacja kupiła to, co kupiła i cieszmy się z tego, co mamy. Nie podobają ci się to masz pilota, żeby przełączyć na inny kanał.

To samo tyczy się Polonii1. Z wielką przyjemnością oglądam drugą część Celeste - czekałam na jej emisję 15 lat i wreszcie się doczekałam. Inni fani też się z tej telki cieszą. Skoro ci się nie podoba, nie oglądaj - proste rozwiązanie, prawda? I nie musisz przy tym obrażać aktorki! Pokazujesz tym samym swoją kulturę osobistą, a raczej kompletny jej brak. Czym innym jest stwierdzenie, że tobie się nie podoba i jej nie lubisz, a czym innym jest najzwyklejsze obrażanie. Jako osoba dorosła, za jaką się podajesz, powinnaś wiedzieć, jaka jest różnica. A co, jeśli ktoś tak pisze o tobie, że dla niego jesteś "straszydłem"? Nie czułabyś się obrażana? Następnym razem zastanów się trochę co i jak piszesz, bo jak do tej pory pokazujesz, że jesteś głupią nastolatką, która nie widzi nic innego poza kultem młodości i urody - na każdym kroku zachwycasz się tylko "urodą" i "młodością" aktorów i aktorek, a przypominam ci, że tobie też latka lecą i niebawem ktoś o tobie powie, że "jesteś stara".
xime
Użytkownik
x 4
x 1

Telenowele

Post autor: xime »

@Jantar masz rację. Niektórzy zapominają, ze zawsze jest wybór: można przełączyć kanał, a nawet wyłączyć telewizor. Ale najwidoczniej niektórzy mają zbyt wygórowaną opinię o sobie, sądząc że ich zdanie na temat jakieś telenoweli jest jedynym słusznym.

Poza tym Jantar Ty czekałaś 15 lat na emisje Celestę, ale użytkowniczka @Robertita tego nie zrozumie bo ona możliwe że tyle sama liczy lat. Nie ma co sobie psuć nastroju :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 218
x 391
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Dodam, że ja również czekam na emisję "Stelliny", którą będę miał okazję obejrzeć po raz pierwszy :)

Panie Jacku, może uchyli pan rąbka tajemnicy?
Robertita
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Robertita »

Nie jestem nastolatką, ale to nie znaczy że nie mogę lubić dobrych i pięknych aktorów. I wcale nie twierdzę, że tylko młode aktorki są coś warte. Jednak żeby być wartościową aktorką przez całe życie, także w wieku dojrzałym, trzeba mieć klasę. I owszem, są aktorki które ją posiadają - Victoria Ruffo, Erika Buenfil, Daniela Romo... Te kobiety do końca życia będę oglądała z przyjemnością, bo mają swój styl, potrafią wzruszyć widza swoją grą, a ich postaci są nietuzinkowe i przyciągające uwagę. Ale jeśli ktoś uważa Andreę Del Boca za kobietę z klasą to bez komentarza... Dodam, że w jej przypadku wiek nie ma nic do rzeczy, bo telenowele z jej udziałem emitowane na Polonii1 były nakręcone jak była młoda, a już nie dało się na nią patrzeć :/ I uważam, że to nie tylko kwestia wrodzonego braku urody, chociaż to oczywiście także (wiecznie spuchnięta twarz). Jednak wiele można by zdziałać odpowiednim makijażem, fryzurą itp., a pokazując się z szopą na głowie i bladym makijażem Del Boca tylko się ośmieszała.
A wracając do tematu Pulsu - też uważam, że najwyższa pora uchylić rąbka tajemnicy. Skoro pan Jacek chce nas potrzymać dłużej w napięciu to mógłby chociaż dać jakąś podpowiedź, żebyśmy sobie mogli pozgadywać...
Johny Begood
Poster

Telenowele

Post autor: Johny Begood »

Sekret :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Huerco »

Sekret że sekret, czy sekret jako podpowiedź? Bo w przypadku tego drugiego mamy szeroką gamę tytułów, np. Secretos De Familia, lub nawet powtórka Sekretów Laury.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 218
x 391
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Już szybciej "Sekret miłości", lub "Sekret namiętności"
Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

Robertita pisze:Ale jeśli ktoś uważa Andreę Del Boca za kobietę z klasą to bez komentarza... Dodam, że w jej przypadku wiek nie ma nic do rzeczy, bo telenowele z jej udziałem emitowane na Polonii1 były nakręcone jak była młoda, a już nie dało się na nią patrzeć :/ I uważam, że to nie tylko kwestia wrodzonego braku urody, chociaż to oczywiście także (wiecznie spuchnięta twarz). Jednak wiele można by zdziałać odpowiednim makijażem, fryzurą itp., a pokazując się z szopą na głowie i bladym makijażem Del Boca tylko się ośmieszała
Widzisz, a wielu uważało ją za piękną w tamtych latach. Nie tylko zresztą za piękną kobietę, ale także za świetną aktorkę. Nie każda kobieta musi mieć grubą tapetę na twarzy, jak Ruffo, czy Romo. Fryzury też są różne. Niektóre kobiety dobrze wyglądają w takiej właśnie "szopie", a inne w ulizanych, związanych, spiętych w koki włosach. "Spuchnięta twarz" u Andrei? Jeśli ona ma twarz spuchniętą to Ruffo też - to ten sam typ figury. No ale Ruffo to świętość, bo to aktorka twojej uwielbianej Televisy, a Andrea jest Argentynką, więc należy ją obrażać na każdym kroku, prawda? Powtarzam: z gustami się nie dyskutuje i to, że tobie ktoś się nie podoba to nie jest powód do obrażania ludzi. Jeśli to do ciebie nie dociera to jesteś głupią nastolatką, a nie dorosłą osobą. I jeśli nie chcesz oglądać tych telenowel to masz pilota, przełącz na inny kanał i nie zatruwaj życia innym. Zmądrzej trochę, bo jak do tej pory pokazujesz kompletny brak kultury osobistej, a twoje wpisy są na poziomie głupiej nastolatki, a nie osoby dorosłej.
Johny Begood
Poster

Telenowele

Huerco pisze:Sekret że sekret, czy sekret jako podpowiedź? Bo w przypadku tego drugiego mamy szeroką gamę tytułów, np. Secretos De Familia, lub nawet powtórka Sekretów Laury.
Bardzo dobre pytanie :)
Podpowiedź: premiera.
Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

Telenowele

Jeszcze jest opcja "Los Secretos De Lucia" - najnowsza telenowela Iran Castillo.
Johny Begood
Poster

Telenowele

Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 70
Kontakt:

Telenowele

dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

To chodzi o telenowelę z 2001 roku (La1&TELEVISA)?

Jantar
VIP Expert
x 8
x 57
Kontakt:

Telenowele

W Wyborczej podali "telenowela hiszpańska Sekret"... A więc to produkcja z Hiszpanii... I mamy tu tylko jedną odpowiadającą tej charakterystyce: http://es.wikipedia.org/wiki/El_secreto ... enovela%29

El secreto fue una telenovela española producida por Euro ficción TV, con la colaboración de televisión española y con la participación de la productora mexicana, Televisa, emitida durante el año 2001 por La 1.

Nieźle, jak przez mgłę coś kojarzę z hiszpańskiego TVE Internacional. Jeśli to ta produkcja to jak dla mnie może być, swego czasu chciałam ją u nas zobaczyć, więc z przyjemnością będę oglądać :)
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Nie spodziewałem się telenoweli hiszpańskiej u nas :D
Chyba to pierwsza południowoeuropejska telenowela w naszym kraju, jestem zdziwiony, a tak poza tym to z tego co wiem TV Puls raczej była zainteresowana krótkimi telenowelami, a ta ma prawie 200 odcinków. :o
Wiecie jaki to gatunek telenowelowy? Klasyk czy coś innego?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”