Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 171
x 329
Kontakt:

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: [email protected] »

Tymczasem "Dr House" o godzinie 19:00 radzi sobie niedużo lepiej od "Niewinnej intrygi", a w grupie 4+ wypada nawet gorzej od niej:

grupa 4+ 16-49
1,09 1,57
Źródło: Wirtualne Media

Średnie udziały "Niewinnej intrygi" o godzinie 18:00:

grupa 4+ 16-49
1,28% 0,95%
Źródło: Wirtualne Media

W grupie 4+ "Niewinna intryga" dosłownie minimalnie wyprzedza TV Puls, która w tym czasie emituje serial "Gwiezdne wrota" (1,27%). Natomiast jeśli chodzi o grupę komercyjną 16-49, to TV Puls osiąga wtedy udział na poziomie 1,87%, tym samym znacznie wyprzedzając TVN7.

Warto zauważyć, że oglądalność seriali z USA ("Dr House", "Gwiezdne wrota") również nie jest zachwycająca. Przędą równie cienko, albo niewiele lepiej od "Niewinnej intrygi". Porównując z danymi z połowy wrześnie, to na ich tle "Nie igraj z aniołem" (grupa 4+ 4%, 16-49 ponad 5%), czy nawet "Burza" (4+ niemal 3%, 16-49 2,5 %), to prawdziwe hity :)
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Widać, że USA nie jest już na topie :)

Awatar użytkownika
Direct
VIP Mod
x 139
x 284

Telenowele

Post autor: Direct »

Wyciągacie zbyt pochopne wnioski. Nie chcę być tutaj niczyim adwokatem, ale porównywanie wyników z dwóch różnych godzin mija się z celem. Tym bardziej, że 19:00 to czas dzienników, przede wszystkim "Faktów", ale także "Wydarzeń", które mocno rzutują na pozostałe stacje.
Pozdrawiam, Direct
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Masz rację, ale ostatnimi czasy mimo wszystko seriale USA wygrywały z pewną przewagą z telenowelami o tej samej godzinie, a teraz mniej więcej ten sam rating

Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

Telenowele

Post autor: Jordi »

TVN7 o tej porze od wielu miesięcy ma problem z przekroczeniem 2%, więc to nie do końca wina LI, czy potem House'a. 95% widzów ogląda wtedy dzienniki...

LI tak jak się obawiałem - nie dość, że przeciętne, to kompletnie nieprzystępne dla typowego polskiego widza. Durna Burza spodziewałem się, że będzie dobry rating, choć połowę widzów bez mała tracą po "Nie igraj z aniołem" - to nie jest sukces... Dla TV4 2,5% no nie wiem czy to taki sukces... Wcześniejsze telki z Levy'm miało sporo lepsze wyniki. Słyszałem, że Viola całkiem całkiem w ostatni weekend. Lepiej niż odcinki o 18 w tygodniu...
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 171
x 329
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

"Burza" miała początkiem września 2,5% w grupie komercyjnej. W grupie 4+ wynik był już o wiele lepszy i dobijał do 3%. Nie wiem jakie są obecnie wyniki. W grupie 4+ wynik "Burzy" był lepszy niż średni tygodniowy udział TV4, w 16-49 niewiele poniżej średniego udziału. Tak więc stacja z pewnością jest zadowolona. Tym bardziej jeszcze kiedy, to porównamy z osiągnięciami "Niewinnej intrygi" w TVN7, czy "Gwiezdnych wojen" w TV Puls, które do 2% nie mogą dociułać.

Jeżeli założymy, że "Burza" dalej osiąga takie udziały, to jest chętniej oglądana niż dwa nowe paradokumenty TV4 - "Na patrolu" i "Sekrety sąsiadów". Natomiast "Nie igraj z aniołem" z 5% udziałem w 16-49 i 4% w grupie 4+ kasuje już wszystkie trzy paradokumenty i jest tym samym najchętniej oglądaną pozycją w popołudniowej ramówce TV4 :)
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

"Nie Igraj z Aniołem" to chyba jakiś fenomen bo leci po raz 3 w TV4 i nadal bardzo dobre wyniki ma w ramówce tej stacji.
Nie będę zdziwiony jak plotki o ponownej emisji "Osaczonej" się sprawdzą i poleci po raz 3 po zakończeniu emisji "Nie Igraj z aniołem"?
Wszak stacja odnowiła prawa do tej telenoveli na potrzeby tej parodii, która leci w TV6. Upiecze 2 pieczenie przy jednym ogniu.
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann »

Waśnie, a co z tą parodią Osaczonej? leci dalej ?
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Leci, w każdą niedzielę o 20:30 w TV6

Apropo pasma po ZA w TV Puls - stacja na swojej stronie napisała, że jeszcze nie znają tytułu nowej telenoweli, czyli chyba coś będzie :p

Awatar użytkownika
Huerco
Obserwator
x 4
x 58
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Huerco »

Jeśli mają puszczać jakąś powtórkę to niech będzie to Zakazane Uczucie, którego emisja powtórkowa rozpoczęła się chwilę po zakończeniu premiery i to na stacji TV6, kiedy była ona jeszcze słabo dostępna...
Kyrtap1993
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Kyrtap1993 »

Jakiś czas temu wspominałem o telenoweli "A Vida da Gente", ("La Vide Sigue", "The life we lead"), która zostaą sprzedana do 98 krajów. Telenowela jest obecnie emitowana w Holandii na kanale FOX i podniosła oglądalność pasma o 14.00 o 44%. Prawie wszędzie, gdzie jest emitowana jest wielkim sukcesem. Jest to też pierwsza telenowela (a przynajmniej brazylijska) emitowana w Pakistanie pod tytułem "Ana Manuela".

http://www.globotvinternational.com/new ... newsId=429
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Kyrtap1993 - Z tą AVdG to nawet dobry pomysł, ale zobaczymy jaką stacja podejmie decyzję i czy będzie telka . Warto zaznaczyć, że z tego co pisałeś telka ma 70 odcinków, co jest jej atutem

Huerco - Co do LQNPA to nie jestem przekonany, telka ostatnio była emitowana 2 lata temu, więc może za kilka lat

Jordi
VIP Expert
x 1825
x 1818

Telenowele

Post autor: Jordi »

Jezu znowu Osaczona?? Ileż można wałkować to samo, choć Anioł też chyba 3 raz leci teraz na Czwórce...

Miło by było, gdyby Puls jednak zostawił pasmo po ZA o 13:30, ale nie do nas należy decyzja. Na pewno patrzą na porażki Violki i LI na Siódemce... (choć nadal uważam, że w tym TVN7 to nie za bardzo ktoś myślał, żeby pakować tak przeciętną produkcję na 19...)
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Osaczonej chyba nie będzie - nie była takim sukcesem jak NIzA

No miło by było, wszystko zależy od wyboru telenoweli i pasma, rzeczywiście możesz mieć rację, Puls mógł się tym przerazić ale też tym, że u nich telka spadła z 14.30 na 11.30 :(
Ale zobaczymy jak będzie, ja wciąż mam nadzieję :P

AnaPaula
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: AnaPaula »

Też mam nadzieję na kolejną telenowelę, najlepiej premierową, np. "El Color De La Pasión" albo "Rosa Diamante" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”