Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W komercyjnej średnia pierwszych 10 epów Flasha to prawie 3,4%... Gorzej z 4+, bo tu jest procent mniej bez mała.

O 16:00 jest słabo - gorzej niż OHB o 15.

Puls bardzo nadrabia straty po 19:00, bo Pingwiny mimo wałkowania 10 raz mają 7%, filmy i seriale wieczorem też radzą sobie dobrze, bo Puls od 20 do 24 jest wyraźnie 5 w rankingu. TV4 1,5% straty. Czwórka ma dobre pasmo od 16 do 20. Wcześniej i później jest poniżej średniej stacji.
Ostatnio zmieniony 23 lis 2015, 22:14 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 175
x 329
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Godzina 16 należy do "Kotki", która miażdży konkurencje jeśli chodzi o udziały w grupie komercyjnej 16-49.
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Wyniki seriali o 16:00 pokazują, że pasmo będzie kontynuowane. Puls nawet odpisał, że coś będzie.

W Czwórce telenowele dobrze sobie radzą. Teraz pozostaje liczyć, że Puls dobrze wybierze.

Jordi
VIP Expert
x 1827
x 1819

Telenowele

Post autor: Jordi »

Tak jak parę razy pisałem. Nowa dyrektor programowa wydaje się, że nie zrezygnuje łatwo i z pewnością będzie szukać ciekawych tytułów. W Pulsie całe pasmo od rana do 18:00 przędzie dość słabo (do 19 w ogólnej). Skoro widzi, że dane rzeczy na innych kanałach idą, to może "dopasuje" program i propozycje serialowe do wymagań rynku. Przydałaby się też większa reklama, bo ostatnio naprawdę mało reklamują dzienne pasmo... Tylko Flasha prawie że...

Gorzej od OHB nie znaczy, że dużo gorzej. Podobne udziały jak LQLVMR ma pasmo o 16, czyli jednak 0,2-0,3 lepiej niż jak OHB premierowo tam leciało. Niemniej no na pewno nie jest to to, czego oczekują.
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Puls oczekuje powyżej 3.0 w ogólnej i 3.5 w komercyjnej.
Jednak niedopasowania godzin, bo to raczej głównie o to chodzi zrobiły swoje. TV4 trzymające się godzin ma ponad 4.0 w ogólnej i koło 5.0 w komercyjnej.
Gdyby Puls miał stałe pasma, to byłby w stanie tyle osiągnąć, zwłaszcza, że emituje telenowele w pasmach, gdy jest mniejsza konkurencja.
Muszą także kupować bardziej klasyczne historie.

dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Również w Czwórce 24, 25, 31 grudnia oraz 1 stycznia nie będzie emisji telenowel.

28, 29 i 30 grudnia w Czwórce jak co roku w tym okresie lekko zmodyfikowane godziny pasm.

Układ pasm emisyjnych na powyższe dni:
10:45 "Kotka" - powtórka
11:40 "Włoska narzeczona" - powtórka
16:20 "Kotka" - premiera
17:15 "Włoska narzeczona" - premiera

piotrekzgr
Junior

Telenowele

Post autor: piotrekzgr »

Nie było mnie trochę na forum, ale fajnie, że wrzuciliście kilka newsów :D

Esperanza Mia to byłoby coś :D Ja jestem wielkim fanem telekomedii argentyńskich i w ogóle telekomedii i żałuję, że w Polsce nie odnisoły sukcesu - Juanita,la soltera i LaLola, a wcześniej SMV, Muneca Brava to jedne z moich ulubionych, dlatego też cieszy mnie emisja Esperanza Mia :D Marzeniem byłby Polsat i np. 17:00 zamiast jakiejś parabzdury,ale wiem, że to nierealne ;) Obstawiałbym jednak Czwórkę,Szóstkę lub Polsat Romans. W zmianę profilu Polsatu 2 niezbyt wierzę, obstawiam kolejne powtórki serialowe z Polsatu. Co do telenowel Pulsu - dla mnie wszystko,co teraz emitują jest beznadziejne, więc nie oglądam w ogóle. Czekam na telenowelę, która tak mnie zainteresuje jak Królowa Serc, a na razie jest lipa totalna i w Pulsie i w ogóle w TV ;) Nic ciekawego, same nudy. I sądzę, że nie tylko ja tak uważam - jednak RDC miało dużą widownie, ta telenowela miała w sobie to coś, człowiek oglądał z wypiekami na twarzy i nie mógł się doczekać kolejnego odcinka :D
Sławomir
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sławomir »

Wie ktoś kiedy puszczą Esperanzę Mię?
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Wiemy, że w 2016. Szczegółów niestety jeszcze nie wiadomo.
Teraz zrobił się jakiś szał na EM - tydzień temu emisję rozpoczęła słoweńska stacja, a wkrótce emisja także w Hiszpanii.

Od stycznia Globo wypuszcza nowe telenowele na eksport (m.in. BO).

pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Premiera w Polonia1 serial włoski "Wytańczyć Marzenia" od 14 grudnia w każdy Poniedziałek, Środę i Piątek o 20.50! Dziwne że nie dają tego serialu najpierw do Novela TV?
piotrekzgr
Junior

Telenowele

Post autor: piotrekzgr »

A to ten kanal istnieje jeszcze? Ktokolwiek to ogląda?
Jantar
Activist
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

O serialu było wspomniane w wątku Polonii1 & Tele5. To tylko 8 odcinków po 120 min, czyli wg ramówek Polonii1 u nas serial będzie miał 16 odc. Jest to polska premiera telewizyjna - serial nie był pokazywany na żadnym polskim kanale. Nie będzie go na Noveli TV, bo ten kanał jest tematycznym kanałem dla telenowel. I owszem, będę ten serial oglądać.
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

To już pewne.
Po zakończeniu "Za głosem serca" nowa telenowela. :)

pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Skąd te info? Czy to potwierdzone? Wiadomo z jakiej wytwórni?
dawid99
Junior
x 2

Telenowele

Z cennika. Tak jak w przypadku SD, nie podali tytuły, lecz wpisali jako TELENOWELA.
Zna ktoś wyniki LQLVMR z ostatnich dwóch tygodni?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”