Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 07 maja 2016, 18:12

mogliby powtórzyć fiorellę lub dziki księżyc, nie oglądałam tych seriali, a fajnie by było :)
Obecnie oglądam:Bana Sevmeyi Anlat/Wymarzona miłość/Kuzgun/Gdzie jest Elisa/A que no me dejas/Maria z przedmieścia/Por amar sin ley/La malquerida/Despertar contigo/La mujer del vendaval/Pasion y poder/Miłosny więzień/Sefirin Kizi/El Dragon-Smok
po31
Obserwator

Telenowele

Post autor: po31 » 08 maja 2016, 8:51

Nie ma co sie spodziewać że po Włoszce w czerwcu zobaczymy nową telenowelę, także to że bedzie byc może ponowna emisja Dzikie serce coś w tym może jest, ale puki co poczekajmy do ramówki na czerwiec, najprawdopodobniej nowa telenowela po wakacjach od wrzesnia. :)
katep
Użytkownik

Telenowele

Post autor: katep » 08 maja 2016, 15:23

miejmy nadzieję, że Puls nam zaserwuje dobrą telenowelę na wakacje, coś w stylu Sezonu na miłość , a swoją drogę ciekawe czy będzie 2 sezon w Polsce?
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 08 maja 2016, 15:56

Mogliby puścić drugi raz od początku wraz z tymi paroma odcinkami 2 sezonu. Tak byłoby chyba najlepiej.

No i Ask Yeniden też mogliby dać. 2 sezon jest ostatnim i zaraz się kończy w Turcji. Będzie bardzo podobna ilość epów do Kiraz Mevsimi, bo koło 60 2-godzinnych. KM ma razem 58 całość.
Extremaduro
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Extremaduro » 09 maja 2016, 9:51

po31 pisze:(...) ale puki co poczekajmy do ramówki na czerwiec, najprawdopodobniej nowa telenowela po wakacjach od wrzesnia. :)
Pukać sobie możesz przez "u", ale póki pisz przez "ó", bo aż razi.
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 09 maja 2016, 13:50

Pojawil sie zwiastun loli volcan
Obecnie oglądam:Bana Sevmeyi Anlat/Wymarzona miłość/Kuzgun/Gdzie jest Elisa/A que no me dejas/Maria z przedmieścia/Por amar sin ley/La malquerida/Despertar contigo/La mujer del vendaval/Pasion y poder/Miłosny więzień/Sefirin Kizi/El Dragon-Smok
dawid99
Junior

Telenowele

Post autor: dawid99 » 09 maja 2016, 18:23

Bardzo fajny zwiastun MCIeLV. Mnie się podobał. Taki romantyczny. :)
Produkcja zapowiada się na pełną akcji i sensacji. Przy okazji widać, że to produkcja typu rosa. Puls po BC podąża tropem produkcji klasycznych Telemundo. Obym doczekał się kiedyś wreszcie RD.

Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 09 maja 2016, 18:55

Obok "Rosa Diamante" jeszcze "La Patrona" jest dość klasyczną, kopciuszkową telenowelą jak na Telemundo. Ciekawe czy zreamkują wreszcie pierwowzór "Kotki". Informacje na ten temat pojawiają się już od dłuższego czasu. Amerykańska wytwórnia mogłaby sobie taką produkcją nieźle poprawić wyniki sprzedaży międzynarodowej. Obecnie dominujące u nich 'narconovele', to specyficzne i typowo lokalne produkcje bez większych szans na sukces międzynarodowy.

Tymczasem w Televisie obok już wyprodukowanej "Simplemente Maria" i będącej jeszcze w produkcji "Un camino hacia el destino" szykuje się trzecia 'rosa' w postaci "La Salvaje", nowej produkcji Jose Alberto Castro, gdzie w rolę amanta ma się wcielić Gabriel Soto ("Ukryta miłość").
MoonSwan
Obserwator
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan » 09 maja 2016, 23:01

Czy ktoś posiada jakieś dane odnośnie oglądalności "Grzechu Fatmagul"?
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 10 maja 2016, 9:50

Z powodu eurowizji dzis nie bedzie rozdartego serca
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 10 maja 2016, 9:52

Czy to prawda ze tylko z toba bedzie od poczatku?
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 10 maja 2016, 15:45

Co o tym myślicie? w imie honoru logo tv puls, mam jednak nadzieję, że to jakiś głupi żart, i tego nie będzie

https://www.youtube.com/watch?v=G7TWDctYF8Y
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 10 maja 2016, 18:40

A cóż to za filozofia przygotować logo Pulsu, wstawić na plik video w odpowiednim programie komputerowym, skonwertować i wrzucić na takie youtube? ŻADNA. Wszyscy, którzy wrzucają pliki video do internetu, doskonale wiedzą, jak coś takiego zrobić.
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik

Telenowele

Post autor: justyn173 » 11 maja 2016, 9:22

karolina1995, jest to zwykły "fanmade" :-\ A szkoda :(

Na bieżąco śledzę wiadomości odnośnie tej produkcji i jeszcze nie wydano żadnej oficjalnej wiadomości, iż negocjacje z Polską już się zakończyły... Jedynie co, to w szwedzkm METRZE pojawiła się mała wzmianka o tym, że to TVP2 ma największe szanse na zdobycie praw emisyjnych tej telenoweli. Poniżej cytat:
Ett annat land som kämpar för rätten utsläppen i deras land är Polen. Det är känt endast att den bästa chansen för inköp av en station som heter TVP2. Men MediaPro inte vill avslöja ännu mer information om detta.
Sam motyw przewodni telenoweli - czyli zabójstwa "honorowe" - to dosyć trudny temat, ale warty pokazania. Ja jestem już po 1. sezonie tej produkcji i muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat! *Takie jest moje zdanie i nikt nie musi się ze mną w tej kwestii zgadzać...*

Zatem, trzeba się uzbroić w cierpliwość...
Najbliższe dni, tygodnie, miesiące pokażą, czy W IMIĘ HONORU zobaczymy w polskiej TV 8)
Extremaduro
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Extremaduro » 11 maja 2016, 13:13

justyn173 pisze: Ja jestem już po 1. sezonie tej produkcji i muszę przyznać, że jest to jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat! *Takie jest moje zdanie i nikt nie musi się ze mną w tej kwestii zgadzać...*
Nie wiem, jak jest z fabułą, ale strona realizacyjna, w tym reżyseria, pozostawia wiele do życzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”