Telenowele

Forum fanów telenowel :)
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

I Ty chomik-a tej osoby uważasz za wiarygodne źródło potwierdzające emisję tej telenoveli w TV Puls?
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

"Słodka miłość" od 25 listopada o 11:00 w TV Puls. :)

Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Chodzi oczywiście o argentyńską telenowelę "Dulce amor" z 2012 roku:) Pamiętam, że gdy telenowela debiutowała w Argentynie pomyślałem, że to pierwsza od bardzo dawna bardziej klasyczna historia w tym kraju.

Chemia między głównymi bohaterami biła drzwiami i oknami. Minusem bardzo duża liczba odcinków. Teraz Puls nie będzie miał konkurencji w postaci powtórek telenowel w TV4 o 11:00.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 16:36 przez [email protected], łącznie zmieniany 1 raz.
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

Ale orginalny tytuł? Bo nie kojarzę po polskim? To z TM czy z Visy? Aaaa to z Argentyny :-) nareszcie coś ich produkcji :-)
Tak TV Puls może dać drugą premierę o 10 bo brak powtórek na TV4 o tej porze tzn do czasu bo może być tak że na Super Polsacie o 10 i 11 poleci pasmo telenovel z archiwum Polsatu/TV4 :-)
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 16:39 przez pablo21, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

"Dulce amor", produkcja argentyńska (Telefe). W 2014 roku Televisa wyprodukowała własną wersję pod tytułem "Hasta el fin del mundo".
http://programtv.naziemna.info/program/ ... 2016-11-25
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 16:39 przez [email protected], łącznie zmieniany 1 raz.
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Produkcja argentyńskiej Telefe z 2012 i 2013 roku licząca 301 odcinków. ;)

pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

Są duże szanse na emisję "Drogi do miłości" w TVN Fabuła po "Niewinnej Intrydze" :-)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

Jednak dobrze, że oryginał. W meksykańskiej wersji Fernandez w roli prota odstraszał.
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik
x 3

Telenowele

Post autor: karolina1995 »

No i oczywiście gran tam znany nam już Marcelo z Odmienić los, czyli Segundo Cernadas :) więc też jest to plus :) cieszę się że sięgną po tą produkcję :)
Obecnie oglądam:Bana Sevmeyi Anlat/Vuslat/Maria z przedmieścia/Caer en Tentacion/Quererte Asi/La malquerida/Despertar contigo/Pasion y poder/Więzień miłości/A que no me dejas/Rosa diamante/La mujer del Vendaval/MiCorazonEsTuyo/SCK/IDM
Isabel27
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Isabel27 »

pablo21 pisze:Są duże szanse na emisję "Drogi do miłości" w TVN Fabuła po "Niewinnej Intrydze" :-)

Tak telka z iTVN w TVN Fabuła to ciekawa opcja
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

"Sila" jest kiepska i wg mnie powinni ją ściągnąć z ramówki i dać coś lepszego w to miejsce. Ciekawe co poleci po "10 Przykazań" bo też się kończy :-) Co w ogóle z "Sekretem" czy zamierzają go dokończyć w emisji jak obiecali bo pojawił w ramówce Pulsu 2 i potem go usunęli :-(
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Trochę się obawiam, bo to nietypowa telenowela i do tego 300 odcinków - ponad rok emisji. Ale mam nadzieję, że będzie dobrze. O 11:00 powinna sobie poradzić.

A tak z innej beczki, to pasmo tureckich telenowel 18:35-19:30 od 5 września do 18 października notuje około 1,5 mln widownię. :)

Awatar użytkownika
Carrington
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Carrington »

dawid99 pisze:Produkcja argentyńskiej Telefe z 2012 i 2013 roku licząca 301 odcinków. ;)
Jakoś nie chce mi się wierzyć, żeby wyemitowali wszystkie odcinki - obym się jednak mylił ;)

Tej produkcji nie zamierzam oglądać. Powrócę do Pulsu, gdy siegną po coś ciekawego z Telemundo.
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

pablo21 pisze:"Sila" jest kiepska i wg mnie powinni ją ściągnąć z ramówki i dać coś lepszego w to miejsce. Ciekawe co poleci po "10 Przykazań" bo też się kończy :-) Co w ogóle z "Sekretem" czy zamierzają go dokończyć w emisji jak obiecali bo pojawił w ramówce Pulsu 2 i potem go usunęli :-(
Mam zdanie podobne do Ciebie odnośnie serialu "Sıla". Próbowałem ją oglądać, ale w ogóle nie przyciąga widzą i rzeczywiście nudzi. :-\ Ale skoro ma widzów, to pozostanie o tej godzinie, o której jest emitowana.
"Dziesięć przykazań" skończy się w połowie grudnia, ale istnieje możliwość, że dokupią II sezon, więc może będzie emitowana jeszcze przez długi czas.
Co do "Sekretu", to chyba go kiedyś dokończą, skoro mają przetłumaczone odcinki i gotowe do emisji.

Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

Też mam obawy co do oglądalności. Mamy tutaj zamienione role - ona bogata, on biedny. Mnogość wątków i ogólny rozgardiasz typowy dla produkcji argentyńskich. Historia mocno przypomina mi "Prawdziwe uczucie", które nie radziło sobie za dobrze. Obie mają tego samego autora. Myślę jednak, że może ją wybronić ta niezwykła chemia, która panuje między odtwórcami głównych ról. Skądinąd bardzo atrakcyjnych i młodszych niż w AV, a to też ma bardzo duże znaczenie. Ważne też, że tutaj protagoniści są jasno określeni i na nich głównie koncentruje się akcja. Na plus też lekki klimat, nie brakuje typowych telenowelowych uniesień i namiętności. Więc kto wie...

Na plus, że jest to klasyczna telenowela/romans. Nie przesadzono tutaj z humorem jak to lubią w Argentynie. Nie poszli też w stronę dramatu, kryminału. Więc nie najgorszy wybór Pulsu. Mogli wybrać dużo gorzej.
Ostatnio zmieniony 31 paź 2016, 17:38 przez [email protected], łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”