Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H » 15 gru 2016, 14:29

Cieszę się,że ktoś wreszcie odpowiedział :) Jest nadzieja, trzeba tylko ich dalej naciskać :P
Nie zgadzam się z tym,że źle zrozumiałam Panią, z którą rozmawiałam przez telefon. Instrukcja była jasna : podano mi adres email i kazano na niego kierować swoje prośby i zapytania. Nie było mowy o formularzu kontaktowym xD
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 15 gru 2016, 14:53

karolina1995 pisze:Odpowiedź jaką dostałam w sprawie telenoweli "Droga do szczęścia"

"Witam,

Szanowna Pani kolejnym razem proszę o kierowanie pytania do działu kontaktu z widzami, poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie kanału TV4,lub którgokolwiek z kanałów Polsatu tj. m.in. Polsat Play, Polsat Cafe, itp."
Skoro mamy pisać prośby TYLKO przez formularz kontaktowy to po jaką cholerę podają na stronach numer telefonu do Działu kontaktu z widzami? Panie pracujące w tym dziale po to właśnie są, żeby takowe telefony odbierać, odpowiadać na pytania i przekazywać prośby do dyrektorów konkretnych anten. A jak widać nie bardzo mają ochotę na taką pracę - niech więc się zwolnią, skoro im nie pasuje.
Sila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sila » 15 gru 2016, 14:58

AgnieszkaWawa pisze:Prawdopodobnie pierwszy sezon liczy 40 odcinków.

22 grudnia konczy się ,,Dziesiec przykazan", w 23 grudnia ,,Sila". Czy Tv Puls ma jakies plany czym je zastąpić ??
Sila jest narazie rozpisana w programie tv do 13 stycznia, ale mogliby zmienić godzinę na późniejszą. Szkoda, ze Puls nie inwestuje w telenowele, tylko w programy aukcyjne.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 15 gru 2016, 15:10

Sila pisze: Szkoda, ze Puls nie inwestuje w telenowele, tylko w programy aukcyjne.
Zapewne są znacznie tańsze od telenoweli i nie muszą się przejmować wynikami oglądalności - wielu widzów po prostu włącza tv na zasadzie, "aby coś grało". Czasem też u mnie lecą aukcje z rozpędu po bloku telek, zanim przełączę na inny kanał, ale to nie znaczy, że je oglądam. Poza tym są wygodne dla widzów - każdy odcinek to inne historie, nie powiązane ze sobą. Wygodne dla stacji, bo nie narażają się na burzę oburzenia przy zdjęciu z anteny, albo zmianie godziny, a oglądalność jest przy tym znacznie wyższa, niż telenowel. Telenowele wymagają większej uwagi i śledzenia wszystkich odcinków po kolei, a to dla wielu widzów jest często trudne do wykonania z różnych powodów.
dawid99
Junior

Telenowele

Post autor: dawid99 » 15 gru 2016, 22:04

Zmiany w ramówce kanału WP.
Od 2 stycznia "Kobiety w czerni" będą emitowane premierowo o 12:00 z powtórkami o 4:50 i 11:00, zaś powtórki "Sześć sióstr" będą emitowane o 7:50.

Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 16 gru 2016, 8:04

Niestety, ale nie było szans na dobre przyjęcie tak niestandardowej telenoweli, a wręcz serialu.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa » 16 gru 2016, 10:28

A wiec lipa. Serial się nie przyjął. Nie wiem czy ja mam tragiczny gust czy reszta Polaków... Kretynizmy których nie ogladam mają dobrą oglądalność :/ Telka jest na prawde ciekawa ale widze, że wymaga zbyt dużo myślenia.
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 16 gru 2016, 10:48

Przede wszystkim piekielne, chyba najtrudniejsze pasmo, jakie jest w polskiej TV. WP chciało dać coś innego, ale Polacy jednak oglądają wtedy serwisy informacyjne i pozycje znane od lat. W to pasmo w ostatnich 10 latach z sukcesem wbiło się tylko TV4 z swoimi docucrime.

Nie znam dokładnych wyników tej pozycji, ale skoro tylko to przesuwają, to znaczy, że było wręcz tragicznie z oglądalnością :(
Marcos
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Marcos » 16 gru 2016, 11:43

AgnieszkaWawa pisze:Nie wiem czy ja mam tragiczny gust czy reszta Polaków... Kretynizmy których nie ogladam mają dobrą oglądalność :/ Telka jest na prawde ciekawa ale widze, że wymaga zbyt dużo myślenia.
Mam dokładnie to samo. Dlatego wiem, że jak ludzie zaczynają narzekać, że się im nie podoba to znak, że jest to coś ciekawego dla mnie :lol:
Nie rozumiem tej decyzji, bo owszem może być oglądalność kiepska, ale czego się spodziewać po MUX-8 jak tam nawet kanały TVP nie ruszyły. Jak się tam pojawią to pewnie będzie kampania reklamująca na kanałach TVP jak wyszukać te klony wszystkich powtórek. Wtedy dopiero ludzie zaczną się interesować MUX-8.
Jeśli już na starcie zaczynają manewrować z godzinami, to bardzo źle wróży na przyszłość, gdyż ich system jest taki sam jak Puls, a wiemy co robią z programami i jak latają po całej ramówce.
Palomita
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Palomita » 16 gru 2016, 12:18

@dawid99,
skąd masz tę informację? Co będzie zamiast MdN o 19:25?
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 16 gru 2016, 12:36

Młodzi lekarze sezon 2, czyli docu, ale akurat porządne docu jak na ten gatunek.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 16 gru 2016, 12:40

dawid99 pisze:Zmiany w ramówce kanału WP.
Od 2 stycznia "Kobiety w czerni" będą emitowane premierowo o 12:00 z powtórkami o 4:50 i 11:00, zaś powtórki "Sześć sióstr" będą emitowane o 7:50.
Zmian jest troszkę więcej. Oto wiadomość, jaką dostałam od kanału WP przez facebooka w odpowiedzi na moje pytania:
Telewizja WP
Pani Aniu, to nasze początki, więc na bieżąco wprowadzamy pewne zmiany. Odnośnie Pani pytań:
Kobiety w czerni - powtarzamy w sb od 6 do 9 (3 odcinki), ndz od 6 do 8. Zmiany wchodzą od 24 grudnia.
Sześć sióstr - również od 24 grudnia: sb 11-13 (2 odcinki), ndz 11-14 (3 odcinki)
pozdrawiamy
Telewizja WP

Telewizja WP
W tę niedzielę Sześc sióstr (powtórki) puszczamy od 6 do 13 i pokażemy też te 2 brakujące odcinki.
dawid99
Junior

Telenowele

Post autor: dawid99 » 16 gru 2016, 13:35

Weekendowe powtórki "Sześciu sióstr" o nieco lepszej porze cieszą, jednak najbardziej mi szkoda serialu "Kobiety w czerni". To naprawdę świetna produkcja, najlepsza z obecnie emitowanych w naszym kraju. Odcinki czasem trzymają w napięciu, potrafi zaskoczyć widza. Główne bohaterki nietuzinkowe. Szkoda, że sobie nie poradziła. Jednak mogliby ją przenieść na 15:45, a nie od razu na 12:00. :(

Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 16 gru 2016, 16:43

Od 24 stycznia na Tvp seriale za "Sułtankę Kosem" , ponownie wejdzie "Wspaniałe stulecie" od 1 odcinka :)
Obecnie oglądam:/Bana Sevmeyi Anlat/Wymarzona miłość/Kuzgun/Gdzie jest Elisa/Przysięga/A que no me dejas/Maria z przedmieścia/Por amar sin ley/La malquerida/Despertar contigo/La mujer del vendaval/Ukryta miłość/Pasion y poder/Miłosny więzień
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa » 16 gru 2016, 17:25

Niestety na stronie TV 4 nie widzę formularza, jedynie kontakt przez FB a nie chce tam pisać. Może mi ktoś podac adres mailowy stacji ?? Prośmy aby chociaz wrzucili do internetu np.na player.pl innej drogi nie widzę, decyzję już podjeli. Z pewnoscią zdejmą telkę z anteny :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”