Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 01 sty 2017, 23:27

Przy okazji jutrzejszej premiery warto wspomnieć, że 2 stycznia telenowela "Trzy razy Ana" startuje także na Węgrzech:)
Awatar użytkownika
karolina1995
Użytkownik

Telenowele

Post autor: karolina1995 » 02 sty 2017, 15:27

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/am ... m-polsacie

"W styczniu 2017 roku oferta programowa Cyfrowego Polsatu powiększy się o nowe kanały: AMC, TVP ABC, Eleven, Extra Super Polsat i Nowa TV. Polsat Sport News rozpocznie nadawanie w jakości HD."
Obecnie oglądam:/Bana Sevmeyi Anlat/Wymarzona miłość/Kuzgun/Gdzie jest Elisa/Przysięga/A que no me dejas/Maria z przedmieścia/Por amar sin ley/La malquerida/Despertar contigo/La mujer del vendaval/Ukryta miłość/Pasion y poder/Miłosny więzień
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik

Telenowele

Post autor: justyn173 » 03 sty 2017, 9:45

Na telenowele.fora.pl w temacie seriali tureckich pojawiła się wzmianka nt. emisji Adını Feriha Koydum w Polsce:
Na angielskiej stronie Wikipedii poświęconej serialowi, pojawiła się wzmianka jakoby prawa do "Ferihy" miała nabyć TV Puls. Premia miałaby mieć miejsce w marcu lub kwietniu przyszłego roku.
(źródło: https://en.wikipedia.org/wiki/Ad%C4%B1n ... iha_Koydum)

W dodatku na Globie również pojawiła się takowa informacja w postaci poniższego zdjęcia...
Obrazek
Czy ktoś coś wie na ten temat?
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 03 sty 2017, 10:18

Raczej wątpliwe, że kupił Puls - mają podobno kupione odcinki To moje życie i Kontraktu na miłość, które miały być emitowane jesienią, a w końcu odłożyli na nie wiadomo kiedy. I jeszcze w planach były powtórki już emitowanych odcinków tych seriali. Poza tym w ostatnim wywiadzie prezes zapowiedział, że chce w codziennej ramówce "więcej programów typu Gwiazdy lombardu, bo widzowie je uwielbiają". W marcu / kwietniu to emisja może być też na TVP1 lub TVP2 - kończą się Grzech Fatmagul i Tylko z tobą.
vlv
Użytkownik

Telenowele

Post autor: vlv » 03 sty 2017, 12:55

Kurde, żeby tylko Kontrakt puścili. Bardzo czekam na kontynuację. O ile pamietam na fb Pulsu zapowiadali już powtórkę, a po niej miały być nowe odcinki. Nawet w jakimś programie (gazecie) telewizyjnym był już artykuł o nowych odcinkach i poszło do druku, ale potem ta gazeta zamieściła na swoim fb sprostowanie, że Puls przełożył emisję na wiosnę.
Po tej stacji można się wszystkiego spodziewać i nawet ta emisja choć wydaje się pewna może jednak nie dojść do skutku.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 03 sty 2017, 13:01

A nawet, jak już emisję rozpoczną to w każdej chwili mogą z niej zdjąć po zaledwie 2-3 odcinkach, jak to było z innymi serialami.
pablo21
Obserwator

Telenowele

Post autor: pablo21 » 06 sty 2017, 22:17

Pojawiła się szansa na drugie pasmo telenowel latynoskich w Nowa TV. Pracują nad nową ramówkę wiosenna stacji, która prawdopodobnie ruszy na przełomie lutego i marca 2017 roku. Nowe pasmo telenowel być może zagości w Nowa TV o 14 codziennie po emisji "Avenida Brasila - Zranione Uczucia" :-) Jest także szansa na premierową telenowelę latynoską w TVN Fabuła po zakończeniu emisji powtórkowej "Niewinnej Intrygi" w codziennym paśmie o 7.05 rano :-)
dawid99
Junior

Telenowele

Post autor: dawid99 » 06 sty 2017, 23:35

@pablo21, skąd takie optymistyczne przewidywania? :)

Awatar użytkownika
Carrington
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Carrington » 07 sty 2017, 1:01

Oglądam "Niewinną intrygę" w TVN Fabuła i nie ukrywam, że chętnie zobaczę coś nowego, gdy jej zabraknie :)
Oby to było coś ciekawego z Telemundo, skoro TVN ma teraz super kontrakt z NBC.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 07 sty 2017, 9:58

Choćby nieemitowane u nas telenowele z iTVN.

Wielki błąd TVN7, że znów nie spróbowało z telenowelami. Z powodzeniem mogliby emitować remake hitowej "Gorzkiej zemsty", czyli "W obronie honoru".
maciek290
Użytkownik

Trzy razy Ana

Post autor: maciek290 » 08 sty 2017, 17:27

może mi ktoś napisać jaką oglądalność ma trzy razy ana ? byłbym wdzieczny bo telenowela jest naprawdę świetna oby miała powyżej miliona
MoonSwan
Obserwator
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan » 12 sty 2017, 7:13

Po dobrym starcie, oglądalność "Trzy razy Ana" spada.
Szczegóły: http://www.novela.pl/na-goraco/dobry-st ... -razy-ana/
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa » 12 sty 2017, 7:52

Nie dziwie się. Póki co to najsłabsza telka z Boyer jaką widzialam a widziałam jej wszystkie. Oglądam tylko dla niej i mam nadzieję, że się rozkręci akcja bo chwilami na prawdę wieje nudą.
MoonSwan
Obserwator
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan » 12 sty 2017, 14:29

Przyznam szczerze, że oglądam TRA w TV4 i strasznie jest nudna. Nic sie tam nie dzieje. Wg mnie, mimo pewnych niedoskonałości, zdecydowanie lepsza była "Droga do szczęścia". Przynajmniej był jakiś powiew świeżości w postaci nieopatrzonych, pozytywnych, nowych twarzy.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 12 sty 2017, 18:34

"Moja analiza odnośnie pasma telenowel w TV4 o godz. 17:

Zmiany i ciągłe przesunięcia w tym paśmie obserwujemy od czasu jak tylko trafiła tam "Moja nadzieja". Jako awangardowa, zbyt komediowa telenowela od początku nie przypadłą do gustu widzom telenowel. Zle się stało, że pod koniec czerwca zastąpiła w paśmie o 17:00 "Włoską narzeczoną". W tym samym czasie, o tej samej godzinie TVP2 emitowała bardzo klasyczną, niemal jak latynoamerykańskie kopciuszki, turecką telenowelę "Tylko z Tobą". Tym sposobem Dwójka przejęła widownię pasma telenowel w TV4 o 17. Czwórka źle zrobiła, że na drugi dzień po zakończaniu "Włoskiej narzeczonej" nie rozpoczęli bezpośrednio emisji "Po prostu Marii", tylko czekali do września. "Moja nadzieja" nie miała szans w rywalizacji z takim klasycznym kopciuszkiem jak "Tylko z Tobą". Widownia odpłynęła. Później już nawet bardzo kopciuszkowa "Po prostu Maria" nie dała rady w tym paśmie, ponieważ widzowie byli już zaangażowani w fabułę "Tylko z Tobą". Identycznie w przypadku "Drogi do szczęścia" i teraz "Trzy razy Ana". Myślę, że nastąpi tendencja wzrostowa telenowel o 17, ale dopiero po zakończeniu "Tylko z Tobą". Całe szczęście, że to już nie długo:(

Oby tylko Czwórka nie zniechęciła się do tego czasu i wytrwała, a na pewno się to opłaci. Wg mnie w ogóle nie powinno dojść do przerwania "Drogi do szczęścia", która radziła sobie tak samo jak "Trzy razy Ana". To tylko niepotrzebne marnotrawienie telenoweli. Widownia z biegiem odcinków rosła i z pewnością rosła by nadal, a tym bardziej po zbliżającym się zakończeniu "Tylko z Tobą".

Przepraszam za taki długi wywód, ale tak podejrzewam, TV4 zrobiło ogromny błąd, że zaraz po "Włoskiej narzeczonej" pod koniec czerwca nie rozpoczęli na drugi dzień emisji "Po prostu Maria" tylko czekali do września, a na 17 przesunęli "Moją nadzieję". Widownia nie odbiłaby wtedy do TVP2. Dopóki była emitowana "Włoszka", to trzymała w ryzach telenowelę w TVP2.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”