Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wygląda na to, że wkrótce pożegnamy "Trzy razy Ana" o 17. Cenna spotu reklamowego przy telenoweli w lutym wynosi już tylko 1900zł. Dla porównania przy "Po prosu Maria" jest to 2500zł.

Kiedyś przy "Dzikim sercu" i Włoskiej narzeczonej" było to ok. 6000zł za spot. Przerwanie emisji "Drogi do szczęścia" było ogromnym błędem stacji.
katep
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 gru 2014, 22:14
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: katep »

szkoda bo telenowela się rozkręca, fajna fabuła niczym kryminalna opowieść i całkiem ciekawe są te czarno-białe wstawki
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

No i właśnie ta kryminalna fabuła, te mroczności działają na jej niekorzyść.
Villemo666H
Użytkownik
Posty: 57
Rejestracja: 29 paź 2016, 14:01
x 7
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Villemo666H »

Moim zdaniem, powinni - po zakończeniu emisji telenoweli Po prostu Maria - przesunąć serial Trzy razy Ana na godzinę 16, a o 17 wznowić emisję Drogi do szczęścia. W ten sposób uratowali by pasmo telenowel. Nie wspominając już o tym, że część rozczarowanych ich postępowaniem widzów, ponownie spojrzało by na nich przychylnym okiem (być może nawet oglądalność telenoweli Trzy razy Ana znacząco by się podniosła).
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Marcin, nie strasz mnie :( Nie mogą mi zabrać Any :( Juz pomijam fakt, że te kryminalne wątki dodają smaczku telenoweli, ale oczywiscie Polacy wolą smuty i nudy :/
maciek290
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2016, 19:12

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciek290 »

Tak świetna telenowela a taka mała oglądalność ludziom normalnie w dupach poprzewracało się nic tylko oglądać te nikomu niepotrzebne idiotyczne paradokumenty
thommy26
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 13 sie 2016, 16:22
x 5

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thommy26 »

Według mnie "3 razy Ana", nie cieszy się taką popularnością jak liczono, gdyż akcja w niej trochę za bardzo się wlecze i wątki przez to wydają się nudne..może się rozkręci tak jak "Po prostu Maria":) Wątki kryminalne też nie wszystkim mogły przypaść, gdyż mam wrażenie, że przez to serial jest bardziej zagmatwany i nie wiadomo o co do końca chodzi..Ja za bardzo nie lubię przypominanek, w których akcja cofa się w czasie i jest wiele niedomówień..rozwleka to zbytnio serial...Ludzi też pewnie denerwuje to, że bohaterowie, kluczowe postacie ciągle się mijają wręcz jest to nieprawdopodobne...
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Nie oglądałem tej telenoweli, a powyższe opinie utwierdzily mnie w przekonaniu, że nie warto jej zaczynać.
Myślę, że po prostu większość ludzi nie lubi takich wątków w telenowelach, stąd też kłopoty z ogladalnoscią.
Już raz się sparzyłem na Królowej serc.
Miała wysoką ocenę, ale dla mnie to najgorsza telenowela jaką wiedziałem, zdołałem przytrzymać kilkanaście odcinków.
Swoją drogą to dziwne, że tv4 nie ma ostatnio szczęścia co do wyboru telek.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Wszystko popsuło się od czasu emisji "Mojej nadziei", to wtedy widownia odpłynęła do TVP2. Szkoda, że po zakończeniu "Włoskiej narzeczonej" nie zdecydowali się wyemitować od razu "Po prostu Maria". Błędem wg mnie był też zakup "Trzy razy Ana", telenowela trudna w odbiorze, momentami wręcz psychodeliczna. Cięższa w odbiorze nawet od "Nieposkromionej miłości". Szkoda też, że nie postawiono kiedyś na "Lo Imperdonable", czy "Que te perdone Dios". Myślę, że dużo lepiej by się obroniły od "Mojej nadziei", czy "Tres veces Ana".

W Televisie wczoraj wystartowała idealna pod polskich widzów telenowela "Mi adorable maldicion", remake "Odmienić los". Błędem będzie jeśli żadna stacja się o nią nie pokusi.
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

"Mi adorable maldición" to już typowa klasyka. Myślę, że mogłaby być hitem prawie na miarę CI, jednak mam nadzieję, że sobie na nią jeszcze poczekamy trochę, bo BC leciała u nas dosyć niedawno.
Co do nowości, to obstawiam, że niebawem możemy zobaczyć DC, bądź VEA. Chyba, że jakimś cudem wróci UCHED, które ku zaskoczeniu wielu z nas się jednak nie przyjęło. :o

Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

To wina pierwszych kilkudziesięciu odcinków, które były strasznie nudne. Dopiero w ostatnich emitowanych przez TV4 telenowela się rozkręciła. Myślę, że z każdym odcinkiem byłoby coraz lepiej. Należy pamiętać, że "Dzikie serce" też startowało na poziomie 2,9% w komercyjnej po pierwszym miesiącu emisji.
maciek290
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 04 lis 2016, 19:12

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: maciek290 »

mam pytanie czy despertar contigo to komedia ?
thommy26
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 13 sie 2016, 16:22
x 5

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thommy26 »

Myślę, że DC to standardowa telka z elementami komediowymi i nie jest taka klasyczna:)
thommy26
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 13 sie 2016, 16:22
x 5

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thommy26 »

Jest w niej na odwrót, nie główna protka jest biedna, "uciśniona" tylko mniej dobrze sytuowany jest główny protagonista, chyba jest z tego, co mi wiadomo strażakiem czy ochroniarzem:)
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Kiedy konczy sie ,,Tylko z Tobą" ? To chyba jedyna szansa na to by telki z tv4 wróciły do łask.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 13 gości