Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jordi
VIP Expert
x 1930
x 1888

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Po Tylko z tobą ma być kolejny turecki serial obyczajowy, więc czy TV4 coś odrobi? Niekoniecznie.

Ana jest meganudna dla mnie. Rosa jest oklepana, ale chociaż Televisa umie to robić. Wątki kryminalne przy podobnych z telek choćby Telemundo wypadają megablado pomijając, że u nas kryminalne rzeczy nie są lubiane przez widzów telenowel.
AnaBr
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AnaBr »

TV4 kupiło TVA bo okazała się hitem za granicą, liczyli , że u nas też będzie. Ale prawda jest taka, że gusta polaków są inne od reszty, oni wolą w kółko oglądać to samo, biedaczka i bogacz = wielka, zakazana miłość. Co jak co TVA może jeszcze zdobyć oglądalność pod warunkiem , że TV4 przywróci Droge do szczęścia. Wielu fanów odwróciło się od TV4 po tym jak zdjęli ją z anteny, niektórzy się zbuntowali i przestali oglądać telenowele na tym kanale. 2 rzecz to taka, że tureckie seriale są u nas coraz bardziej popularne. Znam wiele przypadków , gdzie fan latino przerzucił się na seriale tureckie bo zwyczajnie znudziły mu się typowe rosy emitowane na TV4. Ileż można w kółko oglądać to samo. Myslę, że wybór TVA nie był błędem bo telka odbiega od tradycyjnej telenoweli, ale wiele czynników wpływa na jej niską oglądalność i dopóki TV4 czegoś nie zrobi to będzie tak dalej. I myślę, że dobrym posunięciem było by wykupienie Despertar Contigo, jest to lekka w odbiorze telenowela, z odrobiną humoru, myślę, że Polacy by ją polubili, ba, nawet oglądalność byłaby dużo lepsza od obecnych telenowel. Bo kto np. po cięzkim dniu w pracy czy powrocie ze szkoły nie chciałby popatrzeć na jakiś przyjemny serial w TV , bez skomplikowanych i trudnych wątków. Trzeba czekać, oby tylko TV4 nie zakończyło emitowania telenowel w godz. 17-18.
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H »

Uważam, że wszyscy trochę przesadzacie... Nie za wcześnie na ocenianie, że Trzy razy Ana to niewypał (dzisiaj będzie emitowany dopiero 17 odcinek)?!
Każda telenowela na początku nie porywa akcją (ja przynajmniej sobie takiej nie przypominam).
Niektórzy na tym forum mają krótką pamięć. Cofnijcie się kilkanaście stron wstecz. Hitowa Włoska narzeczona, którą tak chętnie się podpieracie w komentarzach, na początku wypadała - zarówno fabularnie, jak i w ratingach - bardzo blado.
Co do cennika, zawsze jest on przygotowywany dużo wcześniej, nie wiadomo jak teraz wygląda oglądalność telenoweli Trzy razy Ana.
Także wstrzymajcie konie...
Sila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sila »

AnaBr pisze: I myślę, że dobrym posunięciem było by wykupienie Despertar Contigo, jest to lekka w odbiorze telenowela, z odrobiną humoru, myślę, że Polacy by ją polubili, ba, nawet oglądalność byłaby dużo lepsza od obecnych telenowel. Bo kto np. po cięzkim dniu w pracy czy powrocie ze szkoły nie chciałby popatrzeć na jakiś przyjemny serial w TV , bez skomplikowanych i trudnych wątków. Trzeba czekać, oby tylko TV4 nie zakończyło emitowania telenowel w godz. 17-18.

Myślę tak samo jak ty. TV4 prędzej czy później zakupi Despertar Contigo. Obejrzałam dopiero 1 odcinek, ale wywarła na mnie dobre wrażenie. Zauważyłam , że stacja skupia się narazie na telenowelach z 2016 roku. TVA jest zbyt ambitna na polską widownię, a kolejna tela typu UCHED tez nie ma sensu, a poza tym w DC występują znani aktorzy TV4 Daniel Arenas, Ela Velden, Christian Chavez i Estefanía Villarreal.
AnaBr
Użytkownik

Telenowele

Sila pisze:
AnaBr pisze: I myślę, że dobrym posunięciem było by wykupienie Despertar Contigo, jest to lekka w odbiorze telenowela, z odrobiną humoru, myślę, że Polacy by ją polubili, ba, nawet oglądalność byłaby dużo lepsza od obecnych telenowel. Bo kto np. po cięzkim dniu w pracy czy powrocie ze szkoły nie chciałby popatrzeć na jakiś przyjemny serial w TV , bez skomplikowanych i trudnych wątków. Trzeba czekać, oby tylko TV4 nie zakończyło emitowania telenowel w godz. 17-18.

Myślę tak samo jak ty. TV4 prędzej czy później zakupi Despertar Contigo. Obejrzałam dopiero 1 odcinek, ale wywarła na mnie dobre wrażenie. Zauważyłam , że stacja skupia się narazie na telenowelach z 2016 roku. TVA jest zbyt ambitna na polską widownię, a kolejna tela typu UCHED tez nie ma sensu, a poza tym w DC występują znani aktorzy TV4 Daniel Arenas, Ela Velden, Christian Chavez i Estefanía Villarreal.
Dokładnie i myślę, że ta telenowela spodobała by się polskim widzom. Oby tylko TV4 było skłonne ją wykupić. ;) A z nimi to różnie bywa. Jak na razie nie ma żadnej rosy , którą mogliby wykupić, na szczęście. :P
Sila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sila »

Mam nadzieje, ze po UCHED nie kupią kolejnej telenoweli z protką ciągłą płaczką. Może jak się skończy SM to pojawi się Despertar Contigo, bo wątpię, że powrócą do UCHED.
AnaBr
Użytkownik

Telenowele

A mnie się wydaje, że będzie UCHED, może załatwili już sprawe z licencją i powrócą do jej emisji, kto wie..
Już niedlugo powinny pojawić się jakieś informacje, w końcu Mariia konczy się jakos 6-7 marzec. (Nareszcie) ;D
Palomita
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: Palomita »

UCHED nie porwała widowni, ale emitowany w tym samym czasie na nowym kanale WP1 serial 'Seis Hermanas'- jak najbardziej. Dlatego TVA nie zdobyła widowni. Część oglądała TVA w wersji oryginalnej, co ma wpływ na oglądalność w telewizji.
Przy okazji mam do Was prośbę, byście sprawdzili swoje programy telewizyjne (gazety) i napisali, czy pojawiły się w nich programy nowych stacji: WP1, ZOOM TV, Metro oraz Nowa TV. W mojej (Ekran TV 14 teledni) nowych stacji nie ma.
po31
Obserwator

Telenowele

Post autor: po31 »

Jeśli chodzi o nową telenowelę po zakończeniu Po prostu Maria, to troche bym polemizował tutaj bo nie do konca wiadomo na jaki krok zdecyduje się TV 4 jesli Droga do szcześcia nie porwała Trzy razy Ana tez nie do końca. W ogóle to zastanawiam się że jeśli tak dalej bedzie to może się zdarzyć że zaraz TV 4 zrezygnuje w ogole z pasma telenowel, bądz tez zacznie kupować tureckie seriale. Bo wychodzi na to że meksykanskie już się wypaliły i nie maja juz takiej oglądalnosci jak kiedyś. Choć liczę że Tv 4 moglo by po zakonczeniu Po prostu Maria sprobowac z Despertar Contigo, ale zobaczymy. A czy wiadomo może już co w TVN Fabula od 1 marca po zakonczeniu Niewinnej intrygi powtorkowa telenowela nowa, bądz z TVN player?
DiegoWolferss
Użytkownik
x 1
x 1
Kontakt:

Telenowele

Post autor: DiegoWolferss »

TV4 to Telewizja Polsat jest, dla woli ścisłości. I to zależy od nich, co zostanie zakupione i w jakiej stacji Grupy Polsat zostanie wyemitowane
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H »

Palomita, ja korzystam z Tele Tygodnia - jest tam program, dla wszystkich nowych stacji tv, które wymieniłaś.
szpila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: szpila »

Ja się wciągnęłam w Niewolnice Victorię na pulsie. Do nie dawna myślałam, że telenowele to nie dla mnie bo jestem raczej osobą twardo stąpającą po ziemi, a tu popatrz. Ciekawa jestem dlaczego program został przeniesiony na 157 a na jego miejsce jakiś inny?
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
x 4
x 2

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa »

szpila, panuje mit, że telenowele są dla gospodyń domowych znudzonych swoim życiem. A tak na prawde jest w tym gatunku wiele perełek. Niestety Polacy mają taki gust, że wolą te płaczliwe bohaterki i ich dramaty zamiast fajnej lekko kryminalnej telenoweli dlatego w naszym kraju rzadko puszczane są na prawde wartosciowe produkcje. ,,Niewolnicę Wiktorię" oglądałam podczas pierwszej emisji i polecam :)
Alek1224
Activist
x 22
x 88

Telenowele

Post autor: Alek1224 »

Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem powróci do TVP1 od 13 lutego.
MoonSwan
Obserwator
x 4
x 2
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan »

W jakie pasmo? Skąd info?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”