Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Ann
Użytkownik
x 1

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Jak dla mnie to świetna wiadomość - nie dość ze telenowela której nie widziałam to jeszcze z Miguelem de Leonem :)
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Wie ktoś ile odc. ma "Sila"? Kiedy koniec emisji w TV Puls tzn kiedy się zakończyć ma planowo emisja a nie kiedy TV Puls przerwie emisję z jakiegoś tam powodu (czego nie życzę absolutnie widzom tej telenoweli którzy ją śledzą)?
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

@pablo21, Puls informował jesienią na swoim profilu fb, że Sila u nich ma 158 odcinków i że planują wyemitować całość, bo całość mają zakupioną. Że mają całość kupioną to wierzę, ale co do wyemitowania całości to pożyjemy, zobaczymy - tyle już razy Puls obiecywał emisje seriali, że każda kolejna obietnica jest przysłowiową gruszką na wierzbie.
Sila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sila »

W pon. będzie 138 odcinek Sili. Oglądam regularnie i lubię ten serial. Oglądam zawsze rano. Zostało mało odcinków. Ja wierze, ze wyemitują wszystkie odcinki. 18 kwietnia powinna się zakończyć.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Po drodze tuż przed finałem Sili mamy święta wielkanocne, więc będzie ramówka specjalna i emisja się przesunie. Możliwe, że ramówka specjalna będzie już w Wielki Piątek, który oficjalnie jest częścią świąt.
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Kurcze żeby TV Puls tak kupił turecką telenowelę "Miłość na wynajem" lub któraś ze stacji polskich ogólnodostepnych. Na YT są odc. tłumaczone z polskimi napisami. Serial jest genialny tak samo jak "Sezon na miłość". To chyba jedyne seriale wg. mnie bardzo dobre z tureckich. No i "Tylko z Tobą" była ok. Wg. mnie niektóre są beznadziejne i nie da się ich oglądać choć u mnie moja mama jest wszystkimi zachwycona i ich kulturą. Śledzi odc. wszystkich seriali tureckich jakie lecą w naziemnych kanałach. Jeszcze "Ezel" jest super :-)
Jordi
VIP Expert
x 1930
x 1888

Telenowele

Post autor: Jordi »

Tylko z tobą było zbyt rozwleczone. Niektóre odcinki po przeprowadzce ciężko się oglądało, ale wynagradzały to ciekawe wątki drugoplanowe i muzyka.

Mnie np Kiralik Ask nie powalił, a ostatnie epy to była czysta głupota po prostu... Oglądalność 2 sezonu w samej Turcji leciała równo w dół...
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Sezon 1 był bardzo dobry i sezon 2 do połowy a potem sztucznie podtrzymywali akcje by przeciągnąć telenowelę o parę odc. dłużej. Ale i tak całość bardzo dobra :-) Kwestia gustu :-) Oglądalność była by w Polsce wg. mnie na pewno :-)
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Moja mama była zachwycona Imperium miłości, Królową jednej nocy i Tysiąc i jedną nocą. Teraz ogląda Grzech Fatmagul i tak ją wciągnęła, że w ciągu tygodnia obejrzała połowę serialu. Już zostało jej tylko 30 odcinków do końca - skończy pewnie koło połowy najbliższego tygodnia. Następny w kolejce będzie Tylko z tobą. Mnie w Tylko z tobą niektóre wątki irytowały, a niektórych scen nie dało się oglądać.
vlv
Obserwator
x 4
x 6

Telenowele

Post autor: vlv »

Kiralik Ask obejrzalem prawie caly pierwszy sezon. Jest fajny, zwłaszcza początkowe odcinki. Z czasem cała ta Defne zaczyna jednak nudzić i irytować. Koray skradł cały serial, ale pewnie i on w końcu zbrzydnie widzowi.
Grzech Fatmagul jest super. Zostały mi dwa ostatnie odcinki do obejrzenia.
Ogólnie tureckie seriale są fajne i dobrze, że jest na nie moda w Polsce.
Usilnie czekam na dokończenie Kontaktu na miłość, ale to chyba pobożne życzenie patrząc na politykę tv Puls.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
lena21
Użytkownik

Telenowele

Post autor: lena21 »

pablo21 pisze:Kurcze żeby TV Puls tak kupił turecką telenowelę "Miłość na wynajem" lub któraś ze stacji polskich ogólnodostepnych. Na YT są odc. tłumaczone z polskimi napisami. Serial jest genialny tak samo jak "Sezon na miłość". To chyba jedyne seriale wg. mnie bardzo dobre z tureckich. No i "Tylko z Tobą" była ok. Wg. mnie niektóre są beznadziejne i nie da się ich oglądać choć u mnie moja mama jest wszystkimi zachwycona i ich kulturą. Śledzi odc. wszystkich seriali tureckich jakie lecą w naziemnych kanałach. Jeszcze "Ezel" jest super :-)
To prawda co do Ezela ale z tego co pamiętam leci on na ZoomTv i NowaTv wątpię, żeby Puls zdecydowało się na zakup tego serialu tym bardziej, że to ciężka tematyka. Chociaż niezwykle interesująca jak na turecką produkcję, Sila ma zbliżony klimat ale wątpię, że pójdą w tą stronę.
DiegoWolferss
Użytkownik
x 1
x 1
Kontakt:

Telenowele

Post autor: DiegoWolferss »

Ezel emitowany jest na Zoom TV i Filmbox ;)
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
lena21
Użytkownik

Telenowele

Post autor: lena21 »

Przecież o tym pisałam :)
vlv
Obserwator
x 4
x 6

Telenowele

Post autor: vlv »

Pisałaś że jest na NowaTV a nie nieprawda.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Sila
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sila »

Sprawdzałam cennik Pulsu. Sila jednak skończy się 18 kwietnia, a co ciekawe 11 kwietnia w pozycji od 15:30 jest wpisane "serial", a po Sili 19 kwietnia o godz 13 tez pojawia się "serial"

Może szykują jakąś nową telenowele?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”