Telenowele

Forum fanów telenowel :)
po31
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:23

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

Ja jednak licze jeszcze na jakas premiere od wrzesnia. Jest tyle telek w Televisie nie wykorzystanych jak Hasta el fin del mundo, lo imperdonable, Que bonito amor, Que te perdone dios, Despertar contigo,Las Amazonas i jeszcze kilka innych a oni odgrzewany kotlet z 20 lat daja.
thommy26
Użytkownik
Posty: 66
Rejestracja: 13 sie 2016, 16:22
x 5

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: thommy26 »

Ja tak samo liczę, że "Esmeralda" to nie jedyna "nowość odgrzewana" i będzie na jakimś kanale nowość z prawdziwego zdarzenia. Faktycznie polskie tv nie wykorzystują potencjału wszystkich telek nawet Televisy..Skoro tak bardzo cofnęli się w czasie to mogliby zakupić również te kilkuletnie jak "Cachito de cielo" wspomnianą wyżej wymienioną ominiętą z Aną Brendą Contreras...czy też "Mi corazon es tuyo", "La vecina". Ja osobiście lubię komediówki i myślę, że nie do końca jest prawdą, że w polskiej tv się nie sprawdzają, wiele zależy też od godziny i od odpowiedniego tytułu..Despertar Contigo widziałem kilka odcinków i myślę, że mogłaby się sprawdzić..
timii21
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 25 lip 2017, 5:18
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: timii21 »

Jabym Chcial na Tv Puls zobaczyc wspaniala Telenowele ,uwazam ze jest genialna Napewno miala by wysokie wyniki ogladalnosci ,oraz duze zainteresowanie widzami i bylo stacja duzo zarobila puszczajac wspaniala Telenowele Dziki Ksiezyc Buenos Aires
http://www.filmweb.pl/serial/Dziki+ksi% ... 2000-97656 Bardzo duzo ludzi prosi o ta Telcie na Tv Puls by sie sprawdzila moim zdaniem Czarny Charakter jaki tam gra Leticia jest wrecz genialny :)
Ostatnio zmieniony 25 lip 2017, 16:59 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Ostrzeżenie. Nie muszę tłumaczyć za co...
po31
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:23

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

No to ze Lo Imperdonable nie zostalo zakupione przez Tv 4 to sie naprawde dziwie.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Czułam, że coś się dzieje jak zobaczyłam kilka nieprzeczytanych stron :) Esmeralda :) Oby jej się udało o tej 16tej. Skoro,,Zbuntek" sobie radzi o trudnej godzinie juz po raz kolejny to wierzę i w to. W koncu to pierwsza powtórka, wielu jej na oczy nie widziało. Wielu wróci z sentymentu.

Jakże to rozbudziło moją nadzieję na ,,Paulinę" i ,,Rosalindę" <3 Bo na ,,Marię z przedmieścia" nie mam co liczyć raczej :(
po31
Obserwator
Posty: 278
Rejestracja: 19 cze 2015, 15:23

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: po31 »

Jakie telenowele z Televisy z starszych sa jeszcze w sprzedazy do nsbycia przez stacje telewizyjne. Prucz teraz Esmeraldy.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Według mnie skoro oglądalność pasma telenowel spada na TV4 (choć ja nie biorę tego od początku dosłownie, bo wszyscy widzieliśmy co się działo z Aną i można było temu jakoś zapobiec) to powinni o 16:00 dawać hity sprzed wielu lat, a o 17:00 premierową telkę, ale taką która na pewno by się u nas sprawdziła ;)
Na razie 'żyję' nadzieją, że nową telenowelą od września na Pulsie będzie "Lo Impernonable". Narazie oglądam z napisami PL, ale jest tylko 14 odcinków ;)
katep
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 gru 2014, 22:14
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: katep »

czy będzie nowa telenowela w TV puls?
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Pan Jacek powiedział, że pracuje nad tym, aby doszła nowa telenowela do pasma ze "Zbuntowanym aniołem" od jesieni ;)
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

@ Johny Begood powiedz proszę co z tą nową telnowelą.:)
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

Jeszcze jest za wcześnie. Cierpliwości :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Wszyscy są ciekawi nowej produkcji. W ogóle stuknął milion odsłon w dziale "Telenowele" :D
dawid99
Junior
Posty: 1479
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:38
x 2
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

Nowy turecki serial "Nadzieja i miłość" [oryg. "Benim Hala Umudum Var"] zadebiutuje 1 września o 17:05 na antenie telewizyjnej Dwójki.

Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Właśnie miałem napisać o tym serialu. No cóż. Jest to nie mały przełom w TVP. Do tej pory emitowane były dramaty. To jest komedia romantyczna. TVP wykupiło też pierwszy raz coś od FOX (pomijam drugi sezon Wspaniałe stulecie:Kosem). Według mnie serial może się mieć dobre wyniki oglądalności :)
Awatar użytkownika
justyn173
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 05 lut 2014, 18:03

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: justyn173 »

Cieszę sie, że polskie stacje zaczynają siegać po pozycje sprzed lat... Miło jest powspominać dobre czasy, kiedy to dana telenowela była świeżością na rynku ;)

Liczę na to, że na emisji ESMERALDY się nie skończy :D Bardzo chciałabym zobaczyć ponownie PAULINĘ, SERCE CLARITY, GORZKĄ ZEMSTĘ, PRAWO POŻĄDANIA, RUBI, SEKRET LAURY, AMOR LATINO i wiele innych.

Zauważyłam że większość krajów odświeża "starocie". Weźmy na to takie kraje jak Rumunia, Czechy, Słowacja czy nawet i Węgry. Na Węgrzech też już wkrótce ma ruszyć ESMERALDA.
Zwiastun zapowiadający telenowelę w IZAURA TV:
https://izauratv.hu/videok/3243_esmeral ... -tv-n.html


Tak poza tym, bardzo dobrze wspominam ten okres kiedy ESMERALDA leciała na TVN-ie. Uwielbiałam tą telenowelę <3 <3 I w dodatku ten szum wokół samej produkcji i aktorów... Piękne czasy!
Najlepsza była zabawa w ESMERALDĘ! :lol: :lol: :lol: Bawiłam się w to z moją koleżanką - ona była tytułową bohaterką, z kolei ja odgrywałam m.in. postać Malavera :lol: :lol: :lol: :lol:


Z kolei, co do wyboru telewizyjnej Dwójki - super! Skoro zrobili "ukłon" w stronę komedii romantycznej, to może będą szanse na emisję kolejnych produkcji z tego gatunku. Mogliby np. sięgnąć po MIŁOŚĆ NA PRZEKÓR (czyli İNADINA AŞK).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pablo21 i 16 gości