Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 14 sie 2017, 15:05

vlv pisze: Może przejrzyj moje posty i wskaż te obraźliwe wypowiedzi, a jak nie to sugeruje się uspokoić lub kupić popularną maść na ból dolnej części ciała i czekać cierpliwie na wspaniałe Lombardy i nieustraszonych lekarzy, które już od jesieni będziesz z zapartym tchem podziwiać w cudownym TV Puls.
Pisanie o programach stacji "gównianymi", albo w lipcu "beznadziejnymi", albo "okropna stacja", albo "mają wielki ból d**y" to nie obrażanie i to wielokrotne? Moim zdaniem zupełnie co innego.

I powtarzasz się z tym bólem. Ja ci zwracam tylko uwagę i to grzecznie, a ty mnie od razu atakujesz. Chyba ktoś inny potrzebuje uspokojenia :)

Powtórzę, dlaczego tak nie krytykujesz TV4, że wycofało pasmo o 17 (i da tam takie same twoim zdaniem "śmieciowe" produkcje) i tak jak Puls "walnie" starocia od września w jedynym paśmie? Bo oni nic nie pisali? No ale strata jest...
evaluna1999 pisze:@Jordi - jak tv puls pisze ze na jesień nie będzie telenoweli to nad czym ty się jeszcze zastanawiasz? Jakie przecieki? Telenoweli tak czy siak nie ma.

Zawsze można poprosić @JohnyBegood o wyjaśnienie i cierpliwie czekać. Tak jak napisałem ja na miejscu pana Jacka nic bym już nie pisał, bo potem tylko "a jaka telenowela, a kiedy, a dlaczego nie wcześniej, a dlaczego o tak słabej godzinie" i tak dalej i tak dalej - już parę razy tak to się kończyło w tym temacie niestety...
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 15:13 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 14 sie 2017, 15:12

Jak by nie bronić Pulsu to stacja sama do tego doprowadziła. @Jordi, przypominam, że nie tylko na swoim profilu na facebooku, czy w wiadomościach prywatnych do użytkowników obiecywali, że Sekret wróci. Przynajmniej ze 3 razy była OFICJALNA informacja podana w Świecie Seriali - i to nawet z podanym szacunkowym terminem emisji. I co? Na tychże obietnicach się skończyło. W końcu podanie informacji do prasy tematycznej, która trafia do konkretnej grupy odbiorców seriali, a więc widzów stacji, do czegoś jednak zobowiązuje. Żadna inna stacja takich numerów nie robi. Nie przypominam sobie, żeby takie TV4 podało informację do prasy tematycznej, że będzie konkretny serial w takim a takim terminie, a żeby emitowali np. reality show, czy program muzyczny, albo paradokument.
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 14 sie 2017, 15:19

Jantar, fakt faktem po odejściu Pana Jacka Puls podejmował bardzo złe decyzje dotyczące ramówki. Owszem ja rozumiem rozgoryczenie fanów, ale z drugiej strony chyba wyciągnęli z tego jakieś wnioski

Przypomnę tylko, że TV4 też przerwało w połowie telkę i to w zeszłym roku (aczkolwiek to zapowiedzieli) - też był krzyk, lament, płacz. A odpowiedzi na FB, czy dokończą brzmiały "może", "będziemy mieć na uwadze" itp. I co? Pokazali?

Ważne, że się w Pulsie ostatnio nieco ocknęli, a od wiosny starają się wzbogacać swój program (czy to MMA, czy Kabarety, czy od jesieni 2 spore produkcje polskie). Widocznie jeśli nie będzie telenoweli jesienią, to coś poszło nie tak, albo ktoś "ważniejszy" od pana Jacka to wycofał (prezes Dąbski). Najlepiej jakby sam pan Jacek się wypowiedział, ale pewno "wszystko w swoim czasie".
vlv
Użytkownik

Telenowele

Post autor: vlv » 14 sie 2017, 15:26

Jantar 100% racji. TV Puls zasłużył sobie na taką opinię swoim postępowaniem. Nawet na swoim vod nie potrafią zamieścić "Zbuntowanego Anioła, żeby nie było przynajmniej trzy razy w tygodniu problemów jak nie to z numeracją odcinków albo z działaniem.
Chociażby dzisiaj dopiero pojawił się odcinek z piątku.

Ale kończąc już ostatecznie ten temat.
@Jordi, tamte epitety dotyczyły konkretnych programów (paradokumenty itp).
A z bólem d... to chyba każdy przyzna mi rację. Bo jak ich Polsat przesunął na liście kanałów, to żalili się wszędzie. Na pasku podczas emisji, na fb, na swojej stronie. Wychodzi na to, że oni bez uprzedzania mogą przenosić lub usuwać programy, ale jak ktoś im to zrobi to wielki płacz.
Moment... mam jeszcze jedno ostatnie już określenie tej stacji. Hipokryci.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 15:35 przez vlv, łącznie zmieniany 2 razy.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 14 sie 2017, 15:27

@Jordi, Polsat ma jeszcze możliwość wrzucenia tej telenoweli na Romans. Odpowiadali fanom, że przerywają z powodów licencyjnych. Może jeszcze nie wyjaśniono sytuacji, a może zmieniają licencję, żeby dać na Romansie - nie wiadomo. Ale jeśli faktycznie są problemy licencyjne to sprawa może trochę potrwać. Dotychczas TV4 nawet przy niskich wynikach telenowele zawsze kończyła - taka "Burza" przecież nie miała wyższych notowań od "Drogi do szczęścia", a "Trzy razy Ana" chyba na równi z "Drogą...", o ile też nie niżej.

Owszem, Puls ostatnio wzbogaca swoją ramówkę i dobrze, że tak robi. Mnie osobiście nie zależy na popołudniowych godzinach emisji - skoro mają kupione telenowele czy seriale to niech je wyemitują do końca obojętnie o jakiej porze. Jak kolejne produkcje kupią to godzina też mało istotna - ważne, żeby były całe.
vlv pisze:Nawet na swoim vod nie potrafią zamieścić ZA, żeby nie było przynajmniej trzy razy w tygodniu problemów jak nie to z numeracją odcinków albo z działaniem.

Dodajmy, że z każdym jednym serialem, który dają na swoim VOD, jest to samo. A to pomylone odcinki i w związku z tym braki niektórych, a to nie odtwarzające się videa. Nie wspominając już o tym, że widzowie z Polski często całymi tygodniami mają komunikat "W twoim kraju to video jest niedostępne", choć IP jest z polskich kablówek. Tak właśnie można na ich VOD obejrzeć serial w całości.
vlv pisze:Bo jak ich Polsat przesunął na liście kanałów, to żalili się wszędzie. Na pasku podczas emisji, na fb, na swojej stronie. Wychodzi na to, że oni bez uprzedzania mogą przenosić lub usuwać programy, ale jak ktoś im to zrobi to wielki płacz.

Od zmiany miejsca na liście CP minęło ponad 8 miesięcy, a Puls dalej puszcza komunikat z informacją średnio co 15-20 minut. Mało tego, zaskarżyli CP nie tylko do KRRiT z żądaniem odebrania koncesji Super Polsatowi, ale także złożyli pozew do sądu z żądaniem wielomilionowego odszkodowania i przywrócenia poprzedniego miejsca na listach CP. Prezes Dąbski otwarcie mówi o tym przy każdej okazji, jaka mu się trafia.
Ostatnio zmieniony 14 sie 2017, 15:42 przez Jantar, łącznie zmieniany 1 raz.
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 14 sie 2017, 15:36

Serio kłopoty z licencją? Od lat kupowali tylko Visę i raptem jeden tytuł mieli problem i kupili tylko 2/3 całości... Jakoś totalnie w to nie wierzę - raczej stawiam na "szybką wymówkę".

Burza miała jednak lepsze wyniki. DDS przędło naprawdę cieniutko momentami. Ana nieco, ale naprawdę tylko nieco podniosła pasmo - było nadal poniżej oczekiwań stacji (chociaż teraz też jest słabo z pasmem o 17) - przerwaliby ją jak DDS, tylko bali się ponownej burzy na FB, więc już wyemitowali do końca.

Acapulco ma relatywnie dobre wyniki, widać to choćby po cennikach - cena reklam jak przy Detektywach w Akcji - a to jeden z hitów TV4 :)
Johny Begood
Poster

Telenowele

Post autor: Johny Begood » 14 sie 2017, 20:45

[email protected] pisze:Chyba zapomnieliście o tej zapowiedzi.
Johny Begood pisze:Przy okazji: nowa telenowela wczesną jesienią w TV Puls - blisko, coraz bliżej. Będziecie zadowoleni.
Nikt niczego nie zapomniał. Przypomnę, że jesień zaczyna się 21 września.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 14 sie 2017, 21:26

Pisząc "zapomnieliście" miałem na myśli nie TV Puls, tylko tych kilku użytkowników, którzy sieją tutaj ostatnio nadmierny pesymizm.
Johny Begood
Poster

Telenowele

Post autor: Johny Begood » 14 sie 2017, 22:04

Sieją 'defektyzm' jak to nazywał Laskowik :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
evaluna1999
Użytkownik

Telenowele

Post autor: evaluna1999 » 14 sie 2017, 22:50

Ją jestem jak Św. Tomasz- nie uwierzę póki nie zobaczę. :)
maciek290
Użytkownik

Telenowele

Post autor: maciek290 » 14 sie 2017, 23:18

Johny Begood czy wiesz jaka to będzie telenowela ? :)
thommy26
Użytkownik

Telenowele

Post autor: thommy26 » 15 sie 2017, 5:26

Reasumując TV4 zawiodło jak na razie w przypadku przerwania "Drogi do szczęścia" i ewentualnie tym, że mogą dać tylko teraz jedno pasmo telenoweli "Esmeralda"..Natomiast TV Puls cały czas leci w klipy, a to zmiany godzin emisji danego serialu, a to przerwanie kilku seriali bez dokończenia reszty odcinków, a na końcu kłamią bez opamiętania, że dalsza emisja nastąpi i tak bez końca:) TV Puls odzyska u mnie wiarygodność dopiero wtedy kiedy dokończą "Sekret", "To moje życie", "Kontrakt na miłość" i "Sezon na miłość", a tak to w żadne bajki z ich strony nie uwierzę!
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

Telenowele

Post autor: kacper3100 » 15 sie 2017, 7:38

To moje życie! było emitowane 2 lata temu, wszystkie odcinki pokazali, więc czego nie dokończono?
Wiki o teleturnieju Chwila prawdy: https://chwilaprawdy.fandom.com/pl/wiki ... rawdy_Wiki
W RYTMIE TVN-U
Awatar użytkownika
Atahan
Obserwator

Telenowele

Post autor: Atahan » 15 sie 2017, 9:55

[tweet][/tweet]
kacper3100 pisze:To moje życie! było emitowane 2 lata temu, wszystkie odcinki pokazali, więc czego nie dokończono?
Nie pokazano wszystkich odcinków. Pokazali tylko 1 i 2 sezon, które mają 167 odcinków. W Turcji nie dawno skończył się 4 sezon. Na moje obliczenia razem powinno być około 380-400 odcinków po 45 minut.

PS Jeden odcinek z reklamami jak oglądałem w tureckim FOX zaczął się o 19:00 a skończył o 23:15
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Narzeczona ze Stambułu - ZOOM TV [20:00]
:-* Natalia Oreiro na Sylwestrze Marzeń w Dwójce! :-*
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 15 sie 2017, 11:08

To moje życie po 2 sezonie totalnie poszło w gatunek "Mody na sukces" - już 2 sezon to zwiastował. 4 to już spadała mocno oglądalność i dlatego kontynuacji już nie będzie.

To jest ryzyko związane z tureckimi serialami - nigdy nie wiadomo kiedy się skończą. Puls chyba początkowo nie do końca zdawał sobie z tego sprawę i wyszło jak wyszło. Emisja do końca choćby To moje życie nie kalkuluje się kosztowo...

Kiraz Mevsimi 2 sezon był beznadziejny - nawet widownia w Turcji tego nie kupiła, że powstało tylko 9 epów.

Jedyne co możnaby puścić, to Kontrakt, który od początku do końca trzymał w miarę dobry poziom i chyba miał najlepsze wyniki z tureckich seriali na Puls. No i ten nieszczęsny Sekret - tam mało co zostało można było dać nawet na ten ich vod...

Choć podejrzewam, że jeśli coś tureckiego by kupili, to raczej zakończone, a nie trwające.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”