Telenowele

Forum fanów telenowel :)
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Faktycznie zapomniałem o „talizman”. Z venevision najbardziej podobała mi się „zemsta moja miłość, olvidarte jamas”. Było trochę absurdów ale gra aktorska i piosenka tytułowa nadrabiały wszystko. Akcja zwarta a odcinków nie było zbyt dużo.

Wracając do novela, fajnie gdyby odnowili prawa do bananowej młodzieży, ktoś cię obserwuje czy talizamana. Zawsze to by była jakaś odmiana.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 154
x 299
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

"Talizman" był akurat bardzo kiepską telenowelą i wydaje mi się, ze został zakupiony wyłącznie ze względu na niską cenę. Niemniej jednak, zawsze to coś. Venevision ma naprawdę sporo świetnych i raczej niedrogich telenowel - "Gata salvaje", "Angel rebelde", "Natalia del mar", "Rosario", "Corazon apasionado" i wiele innych.
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Telenowele

Ktoś wie ile kosztuje zakup takiej telenoweli niższej klasy lub starszej?
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

[email protected] pisze:
07 maja 2020, 0:39
"Talizman" był akurat bardzo kiepską telenowelą i wydaje mi się, ze został zakupiony wyłącznie ze względu na niską cenę. Niemniej jednak, zawsze to coś.
"El Talisman" było wielką klapą, więc za pewnie kosztowała grosze. Do tego scenariuszowo było naprawdę słabo.

Ja ostatnio oglądałem z Venevision "Entre tu amor y mi amor" i muszę przyznać, że mi się całkiem podobało. Teraz już chyba Venevision nie produkuje telenowel.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Fan_Internado »

Zobaczymy jak to będzie z Novelą tv bo pisałem do nich, ja wiem że to naiwne wierzyć że odpiszą na maila ale poczekam z tydzień i może odpiszą a jak nie to nie będę do nich więcej pisał. Zapytałem się tam w mailu do Noveli Tv czy planują nową telenowelę z Telemundo lub Venevision. Zapytałem czy jest szansa na odnowienie praw do "Bananowej młodzieży" i "Strumienia namiętności" bo nigdzie nie mogę znależć odcinków z polskim lektorem tej telenoweli wenezuelskiej z 2008r i pewnie po hiszpańsku też nie będzie odcinków niestety.

Kolejną telenowelą której nigdzie nie można znależć odcinków z lektorem pl i hiszpańskim w oryginale jest telenowela "Maria Celeste" a słyszałem że to bardzo dobry klasyk i szkoda np że żadna stacja nie pomyśli nad emisją Marii Celeste", bo może to by sobie lepiej poradziło niż "Paulina" i "Maria z przedmieścia"?

Jestem też ciekaw czy możemy jesienią liczyć "cud" na naziemnej tv na Nową tv czy np zdecydują się na telenowele latino nawet jeśli mieli by wyemitować z Azteki Tv czy Venevisionu coś klasycznego jak np Corazon Apasionado lub Rosario a z Azteki Tv "Vidas Robadas" z 2010 lub :Pobre Diabla" z 2009r bo dziwię się że np Tv4 nie postawił rok temu zamiast "Przeklętej" na Pobre Diable" z 2009r nawet jeśli to jest wcześniejsza wersja emitowanej u nich "Kotki".

Co do AXN White to pewnie w tym roku nie pojawi się nowa telenowela latino i oni pewnie by jak już wyemitowali coś w stylu La Fan krótkei Guerra de Idolos albo Quien es Quien. :) Na pewne jest że Zoom tv nie planuje telenoweli latynoskiej bo od nich otrzymałem odpowiedż i pewnie oni skupią się na serialach tureckich w Zoom i klasykach z lat 80 i 90 seriali kryminalnych. :)
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Fan_Internado pisze:
07 maja 2020, 14:02
Jestem też ciekaw czy możemy jesienią liczyć "cud" na naziemnej tv na Nową tv czy np zdecydują się na telenowele latino nawet jeśli mieli by wyemitować z Azteki Tv czy Venevisionu coś klasycznego jak np Corazon Apasionado lub Rosario a z Azteki Tv "Vidas Robadas" z 2010 lub :Pobre Diabla" z 2009r bo dziwię się że np Tv4 nie postawił rok temu zamiast "Przeklętej" na Pobre Diable" z 2009r nawet jeśli to jest wcześniejsza wersja emitowanej u nich "Kotki".
Nowa TV napisała, że są zainteresowani i szukają odpowiedniego tytułu. Trzeba po prostu czekać czy im się uda czy nie.
Fan_Internado pisze:
Co do AXN White to pewnie w tym roku nie pojawi się nowa telenowela latino i oni pewnie by jak już wyemitowali coś w stylu La Fan krótkei Guerra de Idolos albo Quien es Quien. :)
"La Fan" kupili zapewnie w pakiecie jak kupowali jakieś filmy czy seriale amerykańskie bo podobno dystrybutor jest ten sam. Gdyby chcieli puścić drugą telenowelę to by puścili jakoś krótko po zakończeniu "La Fan" tak jak to zrobili z tureckimi serialami.
Fan_Internado pisze:
Na pewne jest że Zoom tv nie planuje telenoweli latynoskiej bo od nich otrzymałem odpowiedż i pewnie oni skupią się na serialach tureckich w Zoom i klasykach z lat 80 i 90 seriali kryminalnych. :)
Zoom TV na ramówkę na ten rok zaplanowaną, nie wykluczają telenowel latynoskich w przyszłości. Jednak to tylko takie gadanie jak wiele innych stacji.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Hombre »

shawu pisze:
06 maja 2020, 23:57
Dom po sąsiedzku startuje dzisiaj
Pieska miłość 14.05
"Pieska miłość" chyba nie wystartuje jednak 14 maja. Jest wpisana w programie Cyfrowego Polsatu, ale nie ma jej w programie na stronie Novela TV.
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Telenowele

Strona Novela tv nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Biuro reklamy Polsatu podaje że wystartuje i tak raczej będzie
vicos
Użytkownik
x 3

Telenowele

Post autor: vicos »

Wracając do ulubionych telenowel z TV4 Moja nadzieja oraz z TV Puls Królowa serc
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Fan_Internado »

Adix 2004 jeśli chodzi o Nową tv to jak myślisz czy przy rozważaniu biorą pod uwagę różne wytwórnie nie tylko Televisę bo z klasycznych z Televisy z ostatnich 3 lat to najbardziej pasuje chyba jedynie "El Vuelo de la Victoria" telenowela Nathalie Laurtilleux, ja EVDlV oglądałem z kilka fragmentów i jakoś dziwnie mi się oglądało a nie wiem czy z klayscznych to postawili by np na QTPD z 2015r bo nie sądzę żeby brali pod uwagę mocniejsze telenowele typu "Pasion y Poder" czy "Me Declaro Culpable", Dlatego gdyby rozważali coś klasycznego z Venevision to mogli by postawić na Corazon Apasionado lub Rosario a z Azteki Tv na "Pobre Diabla". Co sądzisz o tym że nie to niekoniecznie musiała by być w polskiej tv telenowela Televisy?

Z zagranicznych wieści to cieszę się że Carlos Moreno wraca do Televisy i planuje nową telenowele "Fuego Ardiente" i cieszy mnie też że Sada Madero prawdopodnie chce nakręcić remake peruwiańskiej "Fiorelli". U Sad protagonistką ma być Sara Coroles jest brana pod uwagę a protem Danilo Carera.
shawu
Obserwator
x 7
x 206

Telenowele

Właśnie oglądam "bananową młodzież", myślałem że to paździerz typu Talizman, a ogląda się bardzo dobrze (jak na razie jestem na odc 5). Czarne charaktery bogatych, dobre biednych. Bogaci mieszkają dosyć luksusowo. Klimat starych telenowel Telemundo.
Aylin Mujica to królowa czarnych charakterów. Jest idealnie zołzowata.

Naprawdę szkoda że Novela nie przedłużyła praw. Takie telenowele można puszczać w kółko. Kryminalne jak dom po sąsiedzku są dobre na 1 emisję na kilka lat.
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

shawu pisze:
08 maja 2020, 14:27
Naprawdę szkoda że Novela nie przedłużyła praw. Takie telenowele można puszczać w kółko. Kryminalne jak dom po sąsiedzku są dobre na 1 emisję na kilka lat.
W pełni się zgadzam!
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann »

Fan_Internado pisze:

Kolejną telenowelą której nigdzie nie można znależć odcinków z lektorem pl i hiszpańskim w oryginale jest telenowela "Maria Celeste" a słyszałem że to bardzo dobry klasyk i szkoda np że żadna stacja nie pomyśli nad emisją Marii Celeste", bo może to by sobie lepiej poradziło niż "Paulina" i "Maria z przedmieścia"?
Bardzo bardzo bardzo bym sie ucieszyła gdyby jakakolwiek stacja wyemitowała Marię Celeste - bo to piękna telenowela ;D Sonya Smith i Miguel de Leon byli na prawdę genialną parą :D Aż nie do uwierzenia że nigdzie nie ma nawet odcinków z hiszpańską ścieżką dźwiękową :rolleyes: :rolleyes:
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Portugalska telenowela „Czas zemsty, czas miłości" pojawiła się dzisiaj w ofercie platformy Player.
Póki co dostępny jest jeden odcinek. Nowe odcinki będą prawdopodobnie pojawiać się od poniedziałku do piątku, z rana.
Ostatnio zmieniony 11 maja 2020, 16:57 przez Adix2004, łącznie zmieniany 1 raz.
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

W końcu coś nowego!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”