Telenowele

Forum fanów telenowel :)
vlv
Obserwator
x 4

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Nie moje klimaty, ale fajnie że coś się tam pojawiło. Jest szansa, że inne novele z iTNV też tam wylądują.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Nareszcie coś! ;-) może jeszcze coś z iTVN się pojawi na Player.pl? :-)
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

pablo21 pisze:
11 maja 2020, 16:34
Może jeszcze coś z iTVN się pojawi na Player.pl? :-)
Miejmy nadzieję. Na razie trzeba cieszyć się tym serialem. "Czas zemsty, czas miłości" powinien zakończyć się gdzieś w październiku.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Fan_Internado »

Fajnie że coś ruszyło z Playerem i mimo że nie są moje klimaty portugalskie produkcje to ja cierpliwie poczekam aż na player.pl pojawi się Amar despuse Amar albo Totalmente Demais. Mam nadzieję że niespodziankę zrobi nam jakiś kanał naziemnej tv jak nie na lato to na wrzesień np Nowa Tv bo wiadomo że na Tv4 to już w ogóle nie spodziewam się że nawet powtórki nie wrócą nawet Nie igraj za aniołem bo skoro mieliśmy rok temu niespodziewanie w AXN White premierę La Fan z Telemundo i w Tv4 jako ostatnią telenowele na ich kanale "Przeklętą" to być może Nowa Tv zdecyduje się na taki tytuł który będzie mógł zagwarantować widownię i nie podzielić losu telenowel na Tv4 więc może tak długo trafiają negocjację i planowanie w jakim paśmie odpowiednim umieścić telenowele latino na Nowa Tv. ?
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Fan_Internado pisze:
11 maja 2020, 18:10
Mam nadzieję że niespodziankę zrobi nam jakiś kanał naziemnej tv jak nie na lato to na wrzesień np Nowa Tv bo wiadomo że na Tv4 to już w ogóle nie spodziewam się że nawet powtórki nie wrócą nawet Nie igraj za aniołem bo skoro mieliśmy rok temu niespodziewanie w AXN White premierę La Fan z Telemundo i w Tv4 jako ostatnią telenowele na ich kanale "Przeklętą" to być może Nowa Tv zdecyduje się na taki tytuł który będzie mógł zagwarantować widownię i nie podzielić losu telenowel na Tv4 więc może tak długo trafiają negocjację i planowanie w jakim paśmie odpowiednim umieścić telenowele latino na Nowa Tv. ?
Ile razy będziesz jeszcze męczył ten temat? Poczekaj do jesieni a się dowiesz czy coś będzie :P
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Adix2004 pisze:
11 maja 2020, 23:11
Fan_Internado pisze:
11 maja 2020, 18:10
Mam nadzieję że niespodziankę zrobi nam jakiś kanał naziemnej tv jak nie na lato to na wrzesień np Nowa Tv bo wiadomo że na Tv4 to już w ogóle nie spodziewam się że nawet powtórki nie wrócą nawet Nie igraj za aniołem bo skoro mieliśmy rok temu niespodziewanie w AXN White premierę La Fan z Telemundo i w Tv4 jako ostatnią telenowele na ich kanale "Przeklętą" to być może Nowa Tv zdecyduje się na taki tytuł który będzie mógł zagwarantować widownię i nie podzielić losu telenowel na Tv4 więc może tak długo trafiają negocjację i planowanie w jakim paśmie odpowiednim umieścić telenowele latino na Nowa Tv. ?
Ile razy będziesz jeszcze męczył ten temat? Poczekaj do jesieni a się dowiesz czy coś będzie :P
Hahahahaha, do skutku! :lol: :lol: :lol:
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Uwielbiany przez polską publiczność William Levy wraca do telenowel. Ostatni raz zagrał w 2013 roku w "Burzy". Tym razem zobaczymy go w Telemundo. Jego nowa telenowela będzie remake "Café, con aroma de mujer". Partnerować mu będzie Carmen Villalobos. Będzie to współpraca Telemundo z kolumbijskim RCN.

Obrazek
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 154
x 299
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Świetnie, że Telemundo wraca do współpracy z Kolumbią, to wtedy powstawały ich największe światowe hity, co prawda było to konkurencyjne RTI Televisión, ale jednak.

"Café, con aroma de mujer" jest pierwowzorem dobrze u nas znanych telenowel "Kiedy będziesz moja" i "Miłość jak tequila".
Mooniaa
Obserwator
x 10
x 13

Telenowele

Post autor: Mooniaa »

Ooo niezła parka, i super że wracają do klasyków.
W szoku jestem, że Levy aż 7 lat nie grał w żadnej telce, w sumie najlepszy czas miał wtedy 33-40 lat. A czy jego partnerka Eli Guttierez, też już od tylu lat nie gra w telenowelach?
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Hombre »

Mooniaa pisze:
12 maja 2020, 22:09
Ooo niezła parka, i super że wracają do klasyków.
W szoku jestem, że Levy aż 7 lat nie grał w żadnej telce, w sumie najlepszy czas miał wtedy 33-40 lat. A czy jego partnerka Eli Guttierez, też już od tylu lat nie gra w telenowelach?
Elizabeth Gutiérrez w 2012 r. zagrała w "El rostro de la venganza" produkcji Telemundo u boku Davida Chocarro i jej postać dość szybko zniknęła z telenoweli. W 2017 r. pojawiła się gościnnie w jednym z odcinków serii Telemundo "Milagros de Navidad" przygotowanej z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

[email protected] pisze:
12 maja 2020, 21:07
Świetnie, że Telemundo wraca do współpracy z Kolumbią, to wtedy powstawały ich największe światowe hity, co prawda było to konkurencyjne RTI Televisión, ale jednak.
Oby to był dopiero początek do odbudowy dawnego Telemundo. William na pewno przysięgnie widzów plus świetna historia (chyba, że ją zniszczą). Do tego telenowela nagrywana będzie w Kolumbii, więc naprawdę wróżę Telemundo sukcesu :)
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Już myślałem, że w Telemundo kolumbijskie krajobrazy skończyły się na "Jugar con fuego" ;)
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Od 1 czerwca TV Trwam będzie emitował drugi sezon telenoweli biblijnej "Dziesięć przykazań/Os Dez Mandamentos", którego TV Puls nie wyemitował. Emisja co poniedziałek o 22.10.
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

Od 8 czerwca TVP1 rozpocznie emisję portugalskiej telenoweli "Ta jedyna". Emisja od poniedziałku do piątku o 8:40.
Emisja tego samego dnia o 20:00 na TVP3, ale nie ma wpisanych odcinków. Obstawiam, że to powtórki z Jedynki. :)

Edit: Sprawdziłem i to ma już chyba ponad 500 odcinków. :o
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [15:50]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
Adix2004
Poster
x 36
x 45

Telenowele

Atahan pisze:
14 maja 2020, 15:43
Od 8 czerwca TVP1 rozpocznie emisję portugalskiej telenoweli "Ta jedyna". Emisja od poniedziałku do piątku o 8:40.
Osobiście się cieszę. Mimo takiej godziny. Po to jest nagrywarka :P
Pierwszy sezon liczy 189. odcinków.

Upadek dużego banku krajowego powoduje spotkanie dwóch rzeczywistości. I konflikt między dwiema rodzinami.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”