Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

To bardzo dobra wiadomość. :) Tym samym wszystkie telenowele z Angie w roli głównej będą w Polsce.
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

BasiaBasia12 pisze: 15 wrz 2021, 14:14 Warto wspomnieć ze wystąpi tam Leticia Calderon nie zapomniana Esmeralda i Susana Gonzalez. 😊
Dodam że gra też tam nasz policjant Rodríguez z prześladowanej :)

Kamil1998 pisze: 15 wrz 2021, 16:15 To bardzo dobra wiadomość. :) Tym samym wszystkie telenowele z Angie w roli głównej będą w Polsce.
Brakuje już tylko Vencer del pasado :) ale może i ona kiedyś się pojawi, kto wie.
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Oglądałem "Imperio de mentiras" w oryginale i uważam, że to średnia telenowela. Rozkręca się dopiero jakoś po 50 odcinku. Wtedy też jest więcej scen romantycznych, nowa czołówka i wątek głównych bohaterów staje się dużo ciekawszy za sprawą pojawienia się villany. Niemniej jednak cieszy mnie kolejna premiera latino. Telenowela pasuje do Novelas+. W stacji ogólnodostępnej pewnie by się nie sprawdziła.

Można też zauważyć, że Novelas+ kupuje telenowele z aktorami znanymi z ich anteny:
"Miłość po grób" -> "Imperium kłamstw" (Angie Boyer)
"Prześladowana" -> "W obronie honoru" (Aaron Diaz)
"Miłość i przeznaczenie" -> "Imperium kłamstw" (Lety Calderon)
"Cena namiętności" -> "Nie oglądaj się" (İbrahim Çelikkol)

Dlatego jestem niemal pewien, że po "Imperium kłamstw" zobaczymy "La patrona".
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Wczorajszy odcinek Prześladowanej tzn. 101 czytał Aleksander Pawlikowski ciekawe czy to chwilowa zamiana lektora czy już do końca telenoweli. Do setnego odcinka czytał Paweł Bukrewicz.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Szkoda, że Novelas+ nie daje możliwości oglądania seriali w oryginale z polskimi napisami, jak robi to chociażby BBC First.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Hombre pisze: 15 wrz 2021, 23:42 Dlatego jestem niemal pewien, że po "Imperium kłamstw" zobaczymy "La patrona".
Albo poleci "La Dona" seria 1, potem seria 2. Taki scenariusz też jest możliwy ;)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

"La Dona" nie jest wykluczona szczególnie, że o 15 emitowane są telenowele z wątkiem kryminalnym, ale trzeba mieć na uwadze, że ponownie mogą postawić na coś innego niż emitowane było we Francji.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Echh... Chyba słaby wybór z tym Imperium kłamstw. Nie przepadam od dłuższego czasu za telkami Televisy, Liczyłem na coś z telemundo. Najlepiej na La patrona lub La Dona. Szczerze nie mogę już patrzeć na Boyer w każdej telce. Już mi obrzydła w roli protek w kazdej możliwej telce.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ogromna szkoda, że nie mam tego kanału aczkolwiek są przemiłe duszyczki, które wrzucają odcinki do internetu i wielkie im dzięki za to. ♥️

Angie Boyer jest MEGA popularna, urocza i utalentowana więc nic dziwnego że są chętnie i często zakupowane produkcje z jej udziałem. :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Hombre pisze: 15 wrz 2021, 23:42 Oglądałem "Imperio de mentiras" w oryginale i uważam, że to średnia telenowela. Rozkręca się dopiero jakoś po 50 odcinku. Wtedy też jest więcej scen romantycznych, nowa czołówka i wątek głównych bohaterów staje się dużo ciekawszy za sprawą pojawienia się villany. Niemniej jednak cieszy mnie kolejna premiera latino. Telenowela pasuje do Novelas+. W stacji ogólnodostępnej pewnie by się nie sprawdziła.

Można też zauważyć, że Novelas+ kupuje telenowele z aktorami znanymi z ich anteny:
"Miłość po grób" -> "Imperium kłamstw" (Angie Boyer)
"Prześladowana" -> "W obronie honoru" (Aaron Diaz)
"Miłość i przeznaczenie" -> "Imperium kłamstw" (Lety Calderon)
"Cena namiętności" -> "Nie oglądaj się" (İbrahim Çelikkol)

Dlatego jestem niemal pewien, że po "Imperium kłamstw" zobaczymy "La patrona".
Albo corazon valiente, tam gra dużo gwiazd
Gabriel Porras, Aylin Mujica (los Misérables)
Fabian Rios, Sonja Smith, Daniela Navarro (w obronie honoru)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Eduardo pisze: 16 wrz 2021, 13:42 Echh... Chyba słaby wybór z tym Imperium kłamstw. Nie przepadam od dłuższego czasu za telkami Televisy, Liczyłem na coś z telemundo. Najlepiej na La patrona lub La Dona. Szczerze nie mogę już patrzeć na Boyer w każdej telce. Już mi obrzydła w roli protek w kazdej możliwej telce.
A ja uważam, że to bardzo dobry wybór. Już myślałem, że z racji tego, że we Francji "Imperio de Mentiras" leci na innej stacji, to w Polsce nie ma szans na emisję tej telenoweli na Novelas+. Obstawiam, że w pasmo po "W Obronie Honoru" też wejdzie coś z Televisy. Pytanie tylko co?
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Pewnie coś mrocznego. Chociażby duża klapa "Caer en tentación" produkcji Giselle Gonzalez.

"La desalmada" okazała się sporym sukcesem, w dodatku hacjendówka i mogłaby się przyjść w Polsce. :)
Co ciekawe to lecą premiery głównie z pasma o 21.30 ("Rubi" czy "Uzurpatorka").
Eduardo
Obserwator
Posty: 512
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Bloo411 pisze: 16 wrz 2021, 18:54
Eduardo pisze: 16 wrz 2021, 13:42 Echh... Chyba słaby wybór z tym Imperium kłamstw. Nie przepadam od dłuższego czasu za telkami Televisy, Liczyłem na coś z telemundo. Najlepiej na La patrona lub La Dona. Szczerze nie mogę już patrzeć na Boyer w każdej telce. Już mi obrzydła w roli protek w kazdej możliwej telce.
A ja uważam, że to bardzo dobry wybór. Już myślałem, że z racji tego, że we Francji "Imperio de Mentiras" leci na innej stacji, to w Polsce nie ma szans na emisję tej telenoweli na Novelas+. Obstawiam, że w pasmo po "W Obronie Honoru" też wejdzie coś z Televisy. Pytanie tylko co?

Nie no obejrzałem sobie trailer tej telenoweli i zmieniam zdanie. Telenowela zdecydowanie w moim typie. Lubię telenowele z wątkami kryminalnymi. To zapewnia dużo emocji. Jak pomyślałem o Televisie to od razu w głowie miałem że to kolejne nudne smęty o miłości itp.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Kamil1998 pisze: 16 wrz 2021, 21:04 Pewnie coś mrocznego. Chociażby duża klapa "Caer en tentación" produkcji Giselle Gonzalez.
Wątpię by postawili na dwie produkcję Giselle Gonzalez na raz, bo "Imperio de mentiras" też jest jej produkcją. "Caer en Tentacion" zapewnie może się pojawić w późniejszym czasie.

Obstawiam, że w przyszłości na Novelas+ możemy zobaczyć całą hitową sagę 'Vencer' składającą się z "Vencer el miedo", "Vencer el desamor" i "Vencer el pasado", w tej ostatniej główne rolę grają Angelique Boyer i Sebastián Rulli. "Si Nos Dejan" też wydaje mi się bardzo możliwe. Ale to świeże tytuły.

Po "W obronie honoru" może coś klasycznego jak "Vino el amor".
Bloo411 pisze: 16 wrz 2021, 18:54 Już myślałem, że z racji tego, że we Francji "Imperio de Mentiras" leci na innej stacji, to w Polsce nie ma szans na emisję tej telenoweli na Novelas+.
"Miłość po grób", "Miłość i przeznaczenie" czy właśnie "Imperium kłamstw" były emitowane we Francji na innych kanałach niż Novelas TV, a u nas pojawiły się na Novelas+, więc nie jest to wyznacznikiem.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Kolejna nowość na tym kanale a on nie wpada do kolejnych operatorów czekam aż dołączy do Multimedia Polska
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości