Telenowele

Forum fanów telenowel :)
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Jakby ktoś chciał zobaczyć nowe intro kanału Novelas+HD nagrane przez mnie to proszę :-) :
NOVELAS+ HD - Przerwa nocna w emisji programu
https://www.youtube.com/watch?v=O8yCa9Ijndg
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 24 paź 2021, 19:54 Co do zakupu "La Desalmada" to jeśli to prawda to prawdopodobnie emisja w TV4.

Na razie nie jest to prawdą. Strona, którą ktoś podał wyżej mówi tylko o tym, że klasyczne telenowele cieszą się sporą popularnością, w tym u także u nas (czyli w Polsce). Nigdzie nie napisano, aby Polska zakupiła telenowelę "La Desalmada". Także przedwczesna radość.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 25 paź 2021, 18:49 Jakby ktoś chciał zobaczyć nowe intro kanału Novelas+HD nagrane przez mnie to proszę :-) :
NOVELAS+ HD - Przerwa nocna w emisji programu
https://www.youtube.com/watch?v=O8yCa9Ijndg

Dziwne, że Novelas+ już nie reklamuje zwiastunu, że w weekend można obejrzeć powtórki odcinków seriali z całego tygodnia.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Przepiękne intro :)

Zapowiedzi weekendowe się pojawiają, ale bardzo rzadko.
Problemem jest brak czasu antenowego, gdyż doszły dłuższe bloki reklamowe. W przerwach pomiędzy telenowelami muszą zmieścić ok. 7 minutowy blok reklamowy i zapowiedzi odcinków z tygodnia.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

W ogóle dzisiaj był jakiś problem techniczny po premierowej emisji odc. "Nie Oglądaj Się". Mianowicie pojawiła się plansza z informacją po francusku ze starym logotypem Novelas TV. Po czym po kilku min. emisja kanału została przywrócona.
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

No bo został im zgłoszony problem ze synchronizacją audio z video na kanale. Przecież od ponad tygodnia jest spore opóźnienie audio względem video. Musieli wstrzymać emisję kanału by poprawić ten problem. Plansza jest z francuskiego Novelas TV bo wszystko idzie z tego samego systemu emisyjnego Thema TV we Francji co francuskie Novelas TV. :-) Zaraz sprawdzę czy już poprawili synchro na kanale. :-)
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@pablo21 , jaki problem ze synchronizacją audio z video?. Ja niczego takiego nie zauważyłem. Kilka razy trafiłem, ale to jakiś czas temu. Raz podczas "Prześladowanej" i raz podczas "Nie Oglądaj Się", gdzie video szło szybciej, a audio było opóźnione.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

@Dominik19891 Izabell to na pewno Maria123 która została zablokowana
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Problem był na każdym emitowanym materiale wciągu na Novelas+. :-) Takiego braku synchro nie było od ponad tygodnia. :-(
No i po tej przerwie dzisiaj technicy C+France poprawili synchro na kanale. :-) Ktoś tam zareagował odpowiednio i im to zgłosił. :-)
staszek1503
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 06 maja 2020, 17:15
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: staszek1503 »

pablo21 pisze: 25 paź 2021, 19:46 No bo został im zgłoszony problem ze synchronizacją audio z video na kanale. Przecież od ponad tygodnia jest spore opóźnienie audio względem video. Musieli wstrzymać emisję kanału by poprawić ten problem. Plansza jest z francuskiego Novelas TV bo wszystko idzie z tego samego systemu emisyjnego Thema TV we Francji co francuskie Novelas TV. :-) Zaraz sprawdzę czy już poprawili synchro na kanale. :-)
@pablo21
Ja zgłaszałem kilkukrotnie po przez FB PC+ na priv
Wczoraj ponowiłem zgłoszenie napisali mi że zgłoszą to jeszcze raz w trybie pilnym jak widać widać nadawca w końcu zareagował na zgłoszenie
pablo21
Junior
Posty: 1206
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 110
x 177

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Ja zgłaszałem też do C+Polska SA. :-)
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Dopiero teraz zauważyłam, że proci z Miłość po grób mają tak samo na imię i na nazwisko jak w ich poprzednich telenowelach, ależ to się złożyło
Angie Boyer Lucía (trzy razy Ana na drugie imię)
Michel Brown Reyes (gorzka zemsta)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Coś ci się pomyliło bo w Trzy razy Ana Angelica miała na imię Ana Lucia Hernandez a w Miłość po grób Lucia Borgez wiec nie tak samo na imię i na nazwisko a w Gorzkiej zemście Michael miał na imię Franco Reyes a w Miłość po grób miał na imię Jacobo Reyes wiec tez nie tak samo na imię i na nazwisko.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

BasiaBasia12 pisze: 28 paź 2021, 21:39 Coś ci się pomyliło bo w Trzy razy Ana Angelica miała na imię Ana Lucia Hernandez a w Miłość po grób Lucia Borgez wiec nie tak samo na imię i na nazwisko a w Gorzkiej zemście Michael miał na imię Franco Reyes a w Miłość po grób miał na imię Jacobo Reyes wiec tez nie tak samo na imię i na nazwisko.
Celina napisała, że miała na drugie Lucia. Franco REYES i Jacobo REYES - faktycznie to nie to samo nazwisko :rolleyes:
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Chyba chodziło raczej o to że proci mają tak na imię i na nazwisko, że Angie miała takie samo imię Ana
A Michel to samo nazwisko Reyes, chyba tak samo, raczej nie chodziło o to że mają oboje takie samo imię i na nazwisko co w swoich poprzednich telkach, tak to rozumiem :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości