Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

karolina1995 pisze: 10 sie 2019, 14:54 Wg programu 30 sierpnia jest wpisane miodowe lata o 17:00
Od 19 sierpnia "Przeklęta" będzie emitowana o 16.00 (od poniedziałku do piątku). O 17.00 od poniedziałku do czwartku będzie nowy serial "Bumerang" o 17.30 "Miłość na zakręcie, w piątki o 17.00 "Miodowe lata.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Ja już mam dość Miodowych lat... Niebawem Karol Krawczyk wyskoczy mi z lodówki
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Nowa TV pod komentarzem z prośbą o telenowele odpisali "Dobry pomysł. Przekażemy dalej". Pewnie to tylko takie gadanie. Choć fajnie by było gdyby wyemitowali jakąś telenowele. Mogli by dać coś klasycznego z Televisy np. "El vuelo de la Victoria" lub "Que te perdone Dios" albo klasyk z Telemundo "Rosa Diamente".

Szkoda, że we wrześniu w Czwórce nie będzie dwóch pasm telenowel albo Szóstka nie wyemituje żadnej kultowej telenoweli np. "Luz Maria. TV6 emituje w większości stare produkcje to "Luz Maria" czy "W niewoli uczuć" by tam pasowały.

Ciekawe czy w drugim tygodniu września TV PULS wyemituje coś po "Słodkiej miłości". W sumie i tak już nie mają do niczego praw, więc pewnie puszczą jakieś paradoku. Kiedyś na Pulsie tyle telenowel było a teraz? Szkoda gadać.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Po "Słodkiej miłości" nie będzie żadnej telenoweli, chociaż nawet lepiej, bo gdyby była premiera to szkoda jej na taką porę. Byłoby fajnie, gdyby Nowa zainwestowała w telenowelę, co mają do stracenia prócz kasy, a ryzyko może im się opłacić.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Nowa TV i tak ma słabą oglądalność, więc fajnie byłoby, gdyby dodali jakąś telenowelę, ale moim zdaniem to tylko takie 'gadanie'. Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.

Naprawdę do TV4 też wejdą te przeklęte "Miodowe lata". 30 sierpnia odcinek 1, a tydzień później pewnie 65, tak jak jest to na TV6.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik
Posty: 234
Rejestracja: 13 mar 2015, 8:32
x 31
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AgnieszkaWawa »

Przeklęta o 16:00 bedzie miała konkurencje. Od wrzesnia wchodzi serial turecki na TVP1.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

O 17:00 w sumie też miała konkurencję, ale TV4 i TVP1 to inna liga. "Przysięga" to serial z rozwleczoną fabułą, ale na wyższym poziomie, niż w "Elif", więc nie zdziwię się, jeśli stanie się hitem.
Ja chyba od września przeniosę się do TV4 i będę śledził "Przeklętą". Chociaż wiem, że zobaczę finał, a historia też nie jest bardzo ciężka, więc przyjemnie się będzie spędzać tą godzinę po południu. :DD
GOSIASASAK
Użytkownik
Posty: 12
Rejestracja: 16 lis 2017, 18:17
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: GOSIASASAK »

Słyszałam że do Tv WP przeszedł dawny dyrektor programowy który kupował telenowele dla Tv Puls i teraz jesień ten Pan jest odpowiedzialny za ramówkę Tv WP (a dawniej w Tv Puls póki nie było tego kanału w telewizji analogowej to stacja emitowała 4-5 telenowel jak pamiętam nie to co teraz).
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

U nich praktycznie przez cały dzień lecą seriale dokumentalne o domach. Rano powtarzają tylko telenowelę "Sześć sióstr", a jakoś niedawno skończyli powtarzać "Kobiety w czerni". Jakoś wątpię, że postawią na telenowele po dwóch niewypałach.
Przyznam szczerze, że fajnie by było na kanałach MUX8 (Metro, Zoom, Nowa, WP) zobaczyć jakąś telenowelę. Na starcie dostaliśmy dwie wspomniane wcześniej, "Avenidę Brasil", tureckiego "Ezela", a nawet "Modę na sukces". Teraz wszystkie te stacje rzuciły się na dokumenty o domach, kabarety, czy programy aukcyjne. A gdyby tak chociaż dwie stacje wprowadziły po jednej telenoweli, już mielibyśmy w czym wybierać.
Dobrze, że TV4 sobie o nas przypomniało i możemy oglądać "Przeklętą". Teraz trzeba mieć nadzieję, że pod koniec roku dostaniemy jakąś nowość, a nie np. "Gliniarza i prokuratora", albo "Miodowe lata".
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Czuję że po Przeklętej w styczniu zobaczymy Vino el amor
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Atahan pisze: 10 sie 2019, 16:42 Nowa TV i tak ma słabą oglądalność, więc fajnie byłoby, gdyby dodali jakąś telenowelę, ale moim zdaniem to tylko takie 'gadanie'. Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę.
Też myślę, że to tylko takie gadanie. Odpiszą, żeby uspokoić widzów, a nawet w planach nie mają.
GOSIASASAK pisze: 10 sie 2019, 21:20 Słyszałam że do Tv WP przeszedł dawny dyrektor programowy który kupował telenowele dla Tv Puls i teraz jesień ten Pan jest odpowiedzialny za ramówkę Tv WP (a dawniej w Tv Puls póki nie było tego kanału w telewizji analogowej to stacja emitowała 4-5 telenowel jak pamiętam nie to co teraz).
To już od dłuższego czasu dawny dyrektor Pulsu jest w WP.
Atahan pisze: 11 sie 2019, 15:16 Na starcie dostaliśmy dwie wspomniane wcześniej, "Avenidę Brasil", tureckiego "Ezela", a nawet "Modę na sukces". Teraz wszystkie te stacje rzuciły się na dokumenty o domach, kabarety, czy programy aukcyjne. A gdyby tak chociaż dwie stacje wprowadziły po jednej telenoweli, już mielibyśmy w czym wybierać.
Na WP dostaliśmy "Kobiety w czerni" i "Sześć sióstr". Ten pierwszy po 15. odcinkach zmienił pasmo z 19.30 na 11.00. Za to "Sześć sióstr" po stu odcinkach został przerwany. Puścili potem o czwartej rano premierowe 30. odcinków i przerwali. Źle trafili z wyborem. "Kobiety..." to kryminał a u nas takie produkcję się nie przyjmują, a "Sześć sióstr" to tasiemiec, który ma 400. odcinków. "Sekret" w Pulsie też hitem nie był. Nowa TV dała powtórkę brazylijskiej "Avanida Brasil" z Polo TV. Z pasma o 12.00 wylądowalło o 9.00. Brazylijskie telenowele są trudne, więc nic dziwnego, że była klapą. Do tego to była powtórka, więc nie powinni tym serialem sugerować czy emitować telenowele. Zoom TV wyemitował tureckiego "Ezela". Powtórka z Filmbox'u. Do tego kryminał. Na początku emisja była w weekendy potem codziennie po południu a na końcu wylosował rano. Jest to kryminał a widzowie wolą oglądać seriale tureckie typu "Czarna perła" czy "Łzy Cennet". Stacje po prostu źle trafiły. Tylko Metro na żadną telenowele nie postawiło.
Gdyby tak WP dało teraz coś klasycznego np. "Que te perdone Dios", Nowa TV np. "Lo imperdonable" a Zoom TV np. "Yasak Elma" to myślę, że powinny się utrzymać.
Poti pisze: 12 sie 2019, 10:03 Czuję że po Przeklętej w styczniu zobaczymy Vino el amor

Mi się wydaje, że jeśli Czwórka będzie kontynuowała pasmo telenowel to w styczniu dadzą "El vuelo de la Victoria" lub "Vino el Amor". Choć bardziej obstawiam tą pierwszą.

Może wkrótce jakaś stacja zaskoczy nas nową telenowelą :) Przeciez nikt nie spodziewał się "Avenidy Brasil" na muzycznym Polo TV, "La Fan" na AXN White czy "Przeklętej" na wakację w Czwórce.

A tak w ogóle to czemu Puls zrezygnował z telenowel? Kiedyś tyle ich było. Rozumiem, że ostatnie telenowele "Słodka miłość" i "Sila" to nie wypały, ale to przez to zrezygnowali czy zmienił się dyrektor programowy? Może to lepiej bo każda telenowela szalała po ramówce, raz po południu, w południe, rano.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Jeśli "Narzeczona ze Stambułu" na Zoomie się sprawdzi, to może i Nowa TV spróbuje z telenowelami.

Spróbowali odratować pasmo ze "Zbuntowanym aniołem"... nie udało się, więc na telenowele u nich nie ma już co liczyć. Mamy za to hity "Lombard" i "Rodzinny interes". :lol:
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Zbuntek był ciekawy 20 lat temu, obecnie pierwszy etap, później już czuć, że jest to historia ciągnięta na siłę. No i enta powtórka mogła znużyć widza. Jak już chcieli powtórzyć coś to mogli sięgnąć po coś starszego, np. Analię czy Pecadosy.

Puls chyba zrezygnował przez zmiany w ramówce, chcieli zmienić stację w lifestylową
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Każdy ma inny gust, ale jak dla mnie i Pecadosy i Analia były beznadziejne... Za o chętnie obaczyła bym Gitanas którego nie miałam okazji obejrzeć. Z telenowel emitowych na Puls lubiłam jeszcze Sidła namietności, Zorro i Wdowę w bieli :)
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Która telenowela była bardziej sprzedana do innych krajów Światło twoich oczy czy Przeklęta. Bo dziwię się że Vino el amor aż tak się sprzedało bo mnie jakoś 1 odcinek nie porywa i gdyby ta telenowela miała się u nas pojawić to ja emisje odpuszczam już lepsze jest Las Amazonas.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości