Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Novelas+ zwiększyła od dziś długość bloków reklamowych (z 3 do nawet 9 minut). W związku z tym wszystkie telenowele zaczynają się później.
https://pl.canalplus.com/program-tv/novelas
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ciekawe swoją drogą kiedy dadzą Los Miserables na VOD swój, bo już 4 ep dzisiaj a tam nawet 1 nie ma :/
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Jordi pisze: 03 maja 2021, 16:08 Ciekawe swoją drogą kiedy dadzą Los Miserables na VOD swój, bo już 4 ep dzisiaj a tam nawet 1 nie ma :/
Avatar-Ciach Bajera :lol:
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

To nie ma nic wspólnego z tym że to nadawca zwiększył długość bloków reklamowych tylko zależy to od sprzedaży czasu reklamowego. Kanał poszerza stopniowo zasięg bo wszedł do sieci kablowych min. INEA a także widownia kanału rośnie bo musieli dać sobie czas na to by zainteresować abonentów C+ nowym ich kanałem. Kanał nie przerywa reklamami emisji odc. tylko emituje bloki reklamowe pomiędzy nimi razem z zapowiedziami pozycji programowych i te bloki będą zawsze różnej długości trwania. Jest limit emisji reklam na godzinę emisji programu kanału. chyba do 15 min? Także długość trwania emisji reklam na Novelas+ będzie uzależniona od sprzedaży czasu reklamowego przez ich brokera TVN Media.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Jordi pisze: 03 maja 2021, 16:08 Ciekawe swoją drogą kiedy dadzą Los Miserables na VOD swój, bo już 4 ep dzisiaj a tam nawet 1 nie ma :/
Zważywszy na to, że dopiero przed kilkoma dniamu uzupełnili brakujące odcinki (do 90-tego) pozostałych telenowel, to raczej nie szybko.

Do środy mogą jeszcze występować dość znaczne obsuwy w godzinach emisji, gdyż "Prześladowana" dopiero od siódmego odcinka ma standardowe 45 minut.
Ostatnio zmieniony 03 maja 2021, 16:18 przez M@rcin, łącznie zmieniany 2 razy.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Jeszcze informacja dotycząca Red Top TV:
1 Maja „wystartował” zapowiadany wcześniej kanał „RED TOP TV”. Kanał zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami będzie dostępny w wersji HD a także 4K.

Kanał RED TOP TV dołączy w najbliższych dniach do proponowanych przez wiodące sieci TVK ofert kanałów 4K.

Zgodnie z warunkami zawartymi w koncesji Kanał Red TOP TV, będzie programowo kanałem Filmowo-Serialowym, opartym o kultowe produkcje „classic” - kina amerykańskiego oraz europejskiego. Już na starcie kanał przypomni kultowe seriale takie jak brazylijska „Niewolnica Isaura” w remasterowanej wersji z nowym „współczesnym” tłumaczeniem. Kolejne propozycje to kultowe czeskie seriale z lat siedemdziesiątych „Kobieta za ladą” oraz „Szpital na peryferiach”. Stacja zaoferuje wersje seriali remasterowane z nowym „współczesnym” tłumaczeniem.

Kanał planuje kilka specjalnych cykli programowych opartych o produkcje filmowe i telewizyjne Europy Wschodniej oraz produkcje azjatyckie.

Oferta będzie stale uzupełniana przez wybrane produkcje współczesne: południowo-amerykańskie, rosyjskie, skandynawskie oraz azjatyckie.

Kanał wyjdzie naprzeciw amatorom popularnego trendu jakim jest „Binge-watching” i w specjalnych cyklach będzie pokazywał po kilka odcinków kolejnych seriali. W ofercie kanału znajduje się obecnie 12 seriali poczynając od „Sagi Rodu Forsytów” , „Dzieci Arbatu”, aż po współczesną produkcję Sony Pictures Television „Maria Magdalena” – serial nie pokazywany wcześniej w telewizji w Polsce.

Kanał zaoferuje ponadto całą gamę własnych produkcji programowych poświęconych nieznanym faktom z historii kina oraz filmu.

Specjalną ofertą skierowaną do „koneserów” filmu będzie cykl „Po raz pierwszy w Polsce” gdzie stacja pokaże tytuły które nigdy nie były dystrybuowane w kinach ani telewizji w Polsce.

W bibliotece kanału znajduje się obecnie około 100 pozycji nigdy wcześniej nie pokazywanych polskim widzom.

Ponadto kanał wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów będzie „wsłuchiwał” się w sugestie widowni co do wybranych pozycji programowych.

Z uwagi na dość kluczowy dla dystrybucji filmowej moment, kiedy zmienia się jej model i obok dotychczasowej dystrybucji kinowej pojawia się na równorzędnych zasadach dystrybucja poprzez globalne i lokalne platformy VOD, wiele miejsca w programach „Red TOP TV” krytycy i edukatorzy poświęcać będą omawianiem produkcji oraz ofert najważniejszych Platform streamingowych na świecie.

Kanał jest oferowany sieciom Telewizji Kablowej oraz Platformom satelitarnym bezpłatnie.

Nadawcą kanału Red TOP TV oraz właścicielem Platformy „RED GO” jest „Red Carpet Media Group S.A. nadawca kanału „Red Carpet TV” poświęconego tematyce Show biznesowo-lifestylowej .

Dystrybucja kanału – „PASJA TV”
Nie ma co się nastawiać, ale miejmy nadzieję, że pokuszą się o telenowele latynoskie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Kanały Canal+ ogólnie nie przerywają programów reklamami, więc na Novelas też tylko między serialami będą reklamy ;)
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

Właśnie tak mi się dziś wydawało że jakieś dłuższe te reklamy na novelas. 🤨
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

M@rcin pisze: 03 maja 2021, 16:17 Zważywszy na to, że dopiero przed kilkoma dniamu uzupełnili brakujące odcinki (do 90-tego) pozostałych telenowel, to raczej nie szybko.
Dodali, ale znowu są luki i brakuje kilku odcinków.
W ogóle nie spodziewałem się, że canalplus odwala taką fuszerkę. Nie można się doprosić, żeby uważnie i systematycznie dodawali odcinki. Jakby to było nie wiadomo jak skomplikowane. Na problem techniczny też nie potrafią mi odpowiedzieć już coś od dwóch tygodni.
Póki co serwis na duży minus.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Mam przeczucie, że na Red TOP TV zobaczymy wszystkie tytuły seriali, które zapowiadali w bloczku z Isaurą + te z flixmojo :rolleyes: Byłoby fajnie, gdyby wyemitowali inne tytuły spod skrzydeł Sony ;)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 03 maja 2021, 16:12 Jest limit emisji reklam na godzinę emisji programu kanału. chyba do 15 min?
Stacje mogą wyemitować 12 min. blok reklamowy w ciągu godziny zegarowej, można oczywiście 12 min. rozbić na kilka krótszych bloków. W te 12 min. nie wliczają się zapowiedzi/autopromocja. To dotyczy stacji nadające na polskiej koncesji, a Novelas+ na niej nie nadaje.
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Na dizi też są teraz reklamy podczas serialu zazwyczaj dwie przerwy reklamowe w jednym serialu np jedna ok 5-7 minut 2 reklama np 3 minuty, albo powiedzmy dwa razy po 5 minut tak około, ale z reguły bardzo seriale mimo tych reklam nie opóźniają się. Czy ktoś z tego co reklamują na dizi W sieci kłamstw oglądał fajny w miarę?.
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Widzisz Dizi przerywa odc. seriali nawet reklamami a Novelas+ tylko pomiędzy odc. emitowanymi tak jak inne kanały z "+" od Grupy C+ :-) co nie wkurza widza podczas oglądania ale z drugiej strony kanał musi się utrzymać skoro z tego co ja wiem Dizi ma być powszechnie dostępny od najniższych pakietów. głównie ma się utrzymywać ze sprzedaży bloków reklamowych a reszta z opłat od operatorów pay TV w Polsce.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Wszystkie kanały tematyczne z "+" w nazwie nie przerywają programów blokami reklamowymi, to stanowi ich zaletę. Mam nadzieje, że Novelas+ szybko poszerzy zasięg i dołączy do UPC, Vectry/Multimedia Polska i innych. Myślę, że Dizi będzie miał bardziej pod górkę.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Czy tylko ja jak zwykle mam problemy i nie mogę nic obejrzeć na canalplus?
Pomimo wykupionego pakietu nie można obejrzeć nic z kolekcji novelas+.
Wczoraj jeszcze działało. Może ktoś potwierdzić?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości