Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Aurora12356
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 sty 2021, 8:43
x 5
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aurora12356 »

Jak myślicie jaka telenowela mogła by się przyjąć w Czwórce ?
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

@Aurora12356 na razie nie myślimy co by się mogło przyjąć w czwórce bo na razie czekamy na te zapowiadaną przez ciebie w maju w TV6 ZU.
Aurora12356
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 sty 2021, 8:43
x 5
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aurora12356 »

Ja nic nie zapowiadałam tylko takie słuchy mnie doszły i pisałam z pytajnikiem czy to prawda :)
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

@Aurora12356 No wszędzie gdzie się dało zapowiadalaś ze słyszałaś ze w TV6 będzie ZU wiec czekamy z niecierpliwością na Maj który się zbliża dużymi krokami
Aurora12356
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 sty 2021, 8:43
x 5
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aurora12356 »

Bo chciałam się dowiedzieć czy to prawda i pisałam gdzie tylko się da
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 03 kwie 2021, 22:41 "En otra piel" emitowała francuska wersja Novelas TV więc u nas Novelas+ może ją dać. @ tytuły z obecnie emitowanych na Novelas+ już leciały na francuskiej Novelas TV. Są to "Meryem" i "Miłość i przeznaczenie". Ogólnie C+Polska dobrze żyje z TV Puls więc moga dać coś co już kiedyś leciało i w Novelas TV we Francji i na TV Puls np. "Santa Diabla" czy "Pokojówka na Manhatanie". :-)
To że teraz u nas z 4 premier leci 2 na 2 czyli dwie latynoskie i dwie tureckie na Novelas+ nie znaczy że będzie tak cały czas. Na Novelas TV we Francji różnie to bywa i ostatnio leci tylko jeden tytuł turecki a trzy latynoskie. Powtarzają na życzenie widzów teraz "Corazon Valiente". Wcześniej powtarzali "La Impostora", "La Patrona" i chyba "La Dona"? :-)
Dla powinni na Novelas+ dać teraz jeszcze 2 pasma z powtórkowymi emisjami telenovel które już emitowali w Polsce czyli dołożyć dodatkowo dwa pasma. np. odnowa "Miłość po grób" i "Meryem" a w ich miejsce w paśmie premier coś nowego. W ten sposób było by 6 pasma 4 premiery + 2 powtórki. Takie dodatkowe emisje dla tych co nie oglądali kanału od samego początku z braku dostępu (przecież kanał cały czas poszerza dystrybucję w kablówkach i nie ma go jeszcze Orange TV!). no i dla tych co zaczęli oglądać te tytuły w trakcie emisji np. od połowy i nie widzieli odc. początkowych.
Skończcie z fantazjami. O wszystkim decydują we Francji i skoro wersja we Francji ma 4 pasma, to w Polsce nie dołożą kolejnych dwóch pasm tylko dlatego, że fanon telenowel to się marzy. Kolejną kwestią są telenowele/seriale. Tu także oddział we Francji decyduje, co poleci u nich i u nas. To oddział we Francji dokonuje zakupów, Canal+ Polska nie ma tutaj na to wpływu. Co najwyżej zajmują się opracowaniem wersji polskiej (tłumaczeniem). Wersja polska Novelas nie ma nawet konta na Facebooku, czy Instagramie, nie wspominając już o własnej stronie internetowej. Myślę, że nie bez powodu, gdyż fani by zasypywali na FB ich tytułami, które chcą zobaczyć.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Dokładnie. Jeśli już powtórzą obecnie emitowane telenowele to za klika lat i w paśmie obecnych premier, tak jak to czynią w wersji francuskojęzycznej.

Można powiedzieć, że emitowanie czterech tytułów jest poniekąd myślą przewodnią Novelas+. Co zresztą jest podkreślone w opisie kanału na stronie Canal+ i w materiałach promocyjnych wysłanych do mediów.
Osobiscie taki system emisji jak najbardziej mi odpowiada. Nie ma szans na przegapienie odcinka.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Dokładnie, tym bardziej, że jeszcze są powtórki w weekend, a ci, którzy są abonementami PC+ mają dodatkowo dostęp w nc+ GO TV, gdzie są w kolekcji VOD umieszczane także odcinki. Dziwi mnie jedynie to, że "Miłość po grób" zbliża się do końca, a nie latają na antenie stacji żadne zapowiedzi, co zastąpi tą telenowelę.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

AnaBr pisze: 07 kwie 2021, 15:26 Witam. Może mi ktoś powiedzieć w jakim pakiecie CANAL + online jest dostępny kanał Novelas+ ? FUN&INFO czy jakiś inny ?
Właśnie dostałem odpowiedź na fb :)
CANAL+ online pisze:Kanał Novelas+ jest dostępny w Pakiecie FUN&INFO.
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Czy tylko ja usłyszałam w piątkowym odcinku miłość po grób, jak lektor powiedział odcinek 71,Chociaż był 75 ?
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

@Celina, lektor powiedział poprawnie, odcinek 75 ;)

Mam nadzieję, że w najbliższych dniach Novelas+ zacznie reklamować nową telenowele, która wejdzie za "Miłość po grób" :)
Tolka
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2021, 23:48
x 18
x 13

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tolka »

Celina pisze: 11 kwie 2021, 17:38 Czy tylko ja usłyszałam w piątkowym odcinku miłość po grób, jak lektor powiedział odcinek 71,Chociaż był 75 ?
A to istotne, czy powiedział 71 czy 75, jeśli wyemitowany był odpowiedni odcinek? Przy emisji Rubi w TV4 było tyle błędów w tłumaczeniu, że gdybyśmy mieli roztrząsać to, co mówił lektor, to nabazgralibyśmy dobrych kilka stron.
Aurora12356
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 sty 2021, 8:43
x 5
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aurora12356 »

Jakie błędy były przy Rubi ?
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Tymczasem kanał Red Carpet funduje nam niespodziankę! Wczoraj dali promo serialowe, a w nim.... stara NIEWOLNICA ISAURA!!!!
VTS_01_1 (06).jpg
Całe promo serialowe dostępne pod linkiem:
http://chomikuj.pl/Kleksik5/top-seriale ... mpg(video)
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Aurora12356
Użytkownik
Posty: 89
Rejestracja: 29 sty 2021, 8:43
x 5
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aurora12356 »

Czyli będzie lecieć ta telenowela ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości