Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Maria123 pisze: 13 cze 2021, 14:46 Sprawdzam ramówkę Tele5 i co widzę? Wieczna miłość będzie emitowana we wtorek 29 czerwca i środę 30 czerwca o 6.00 od 1 lipca emisja po trzy odcinki z rzędu start od 6.00 w weekendy po dwa odcinki o 6.00 i 7.00 czyżby chcieli wyprzedzić emisję na Noveli? :rolleyes:
Wygląda na to, ze "Kochać to za mało" musiała bardzo dobrze rozgrzać pasmo w Tele5. "Wieczna miłość" raczej tego nie powtórzy, przegadana i nudna produkcja.

Co do Edith Gonzalez, nieodżałowana strata. Jedna z najlepszych latynoskich aktorek. Jej role w "Corazon salvaje" (1993) i "Nigdy cię nie zapomnę" już na zawsze pozostaną w mojej pamięci.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Nie posiadam Noevli TV dlatego " Kochać to za mało " oglądam na tele5 i '' Wieczną miłość '' też będę oglądać czy naprawdę jest nudna?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Odpuściłem po kilkunastu odcinkach. Może oglądałbym dalej, gdyby nie było wtedy "Z miłości do dziecka" i telenowel na Novelas+. Doba nie jest z gumy.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

A skoro jesteś online to zapytam ty zawsze mądrze piszesz
Czy gdyby TV4 o 17.00 spróbowała z El vuelo de la Victoria to dobrze by na tym wyszli czy nie jak myślisz? Czy oglądalność Promyka jest taka jak Przysięgi?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Dziękuję za miłe słowa, ale bez przesady :lol:

Według mnie Czwórka popełniła życiowy błąd nie emitując "El vuelo de la Victoria". Cóż, ich sprawa...
Przyjemna, prosta i niewymagająca historia. Coś jak ich hitowe paradoku.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

A ty tak wogóle to wolisz latino czy tureckie?
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Oczywiście, że latino. Tureckie mnie nużą.
Ponadto do latynoamerykańskich mam sentyment, wszak od nich szystko się zaczęło :)

Nie róbmy tutaj jednak prywaty, od tego jest PW.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

AnaPaula pisze: 24 maja 2021, 19:43
shawu pisze: 12 maja 2021, 10:46
Liam pisze: 27 kwie 2021, 22:16 Bardzo ciekawy wywiad z wielką fanką latynoskich telenowel dla Radio 90 :)

https://www.radio90.pl/poogladala-juz-p ... -foto.html
Super wywiad Pani Mireli, ciekawe czy zagląda na nasze forum.
Myślę że zasługuje na wywiad w conajmniej w DD TVN.
Sympatyczna Pani Mirela trafiła do telewizji - w dzisiejszym wydaniu Teleexpresu pokazano o niej krótki materiał :)
Pani Mirela pojawiła się także w Dzień dobry TVN, gdzie pojawił się o niej pełen reportaż :)

Tutaj można go obejrzeć:
https://dziendobry.tvn.pl/a/meksykanski ... -emerytury
M@rcin pisze: 13 cze 2021, 15:51 Według mnie Czwórka popełniła życiowy błąd nie emitując "El vuelo de la Victoria". Cóż, ich sprawa...
Nie tylko w kwestii "El Vuelo de la Victoria" ale też m.in "Lo Imperdonable". Czwórka ominęła kilka tytułów, które mógłby sobie świetnie poradzić.
Zamiast "Esperanza Mía", która u nas radziła sobie średnio mogli zdecydowanie postawić na "Lo Imperdonable". Widownia "La Gata", która u nas była hitem na pewno przeskoczyła by na "Lo Imperdonable".
Maria123 pisze: 13 cze 2021, 14:46 Sprawdzam ramówkę Tele5 i co widzę? Wieczna miłość będzie emitowana we wtorek 29 czerwca i środę 30 czerwca o 6.00 od 1 lipca emisja po trzy odcinki z rzędu start od 6.00 w weekendy po dwa odcinki o 6.00 i 7.00 czyżby chcieli wyprzedzić emisję na Noveli? :rolleyes:
Jeśli emisja utrzyma się po 19 odcinków tygodniowo, to emisja telenoweli w Tele 5 zakończy się tego samego dnia co w Noveli TV.

Mało prawdopodobne by Novela TV po zakończeniu "Wiecznej miłości" postawiła na kolejną premierową telenowele.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Wydaje mi się ze wyemitują '' Wieczna miłość '' kończy się gdzieś w sierpniu :)
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Z Polcastem nigdy nic nie wiadomo. Wydaje mi się że może być przynajmniej jeszcze jedna telenowela. Od zeszłego roku inwestują, owocem jest wzrost oglądalności i lepsza dystrybucja. Ja tam lubię ich premiery. Pozycje trzecioligowe ale przynajmniej jest co oglądać o 22.

W Novelas+ obstawiam że w kolejce czeka "Niewinna Intryga" zapewne po "W obronie Honoru". Boję się tylko "Domu po sąsiedzku". Trzeba nie mieć litości aby znowu to emitować.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Zobaczymy jak będzie na Novela TV ja tam jestem ciekawa co TV4 wyemituje w jesieni oby było to " Quererlo Todo '' :)
AnaPaula
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2013, 19:23
x 9
x 22

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaPaula »

Liam pisze: 14 cze 2021, 11:20Pani Mirela pojawiła się także w Dzień dobry TVN, gdzie pojawił się o niej pełen reportaż :)
Byłoby miło, gdyby na którymś z kanałów grupy TVN (Siódemka, Fabuła, Metro) pojawiła się po wakacjach niespodzianka w postaci jakiejś porządnej telenoweli, a nie tylko reportaż w programie śniadaniowym ;D Ale o tym możemy jedynie pomarzyć...

shawu pisze: 14 cze 2021, 17:12W Novelas+ obstawiam że w kolejce czeka "Niewinna Intryga" zapewne po "W obronie Honoru".
Wydaje mi się, że po obecnych premierach z Telemundo wejdą telenowele z Televisy i będziemy mieć naprzemienny układ pasm ;)
A "Niewinna intryga" zapewne prędzej lub później się pojawi...
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Pomarzyć zawsze można ;D
Niestety szkoda ze żadna stacja ( dostępna wszędzie ) nie wpadnie na emisje swych hitów na antenach.
Na TV4 mogli by przypomnieć np:
- Nie igraj z aniołem
- Dzikie serce
- Osaczoną
- Kiedy się zakocham
Na Polsacie:
- Zbuntowany anioł czy Palomę
Na antenie TVN:
Esmeraldę czy Paulinę ;)
Ale to marzenia ale jak napisałem marzyć zawsze można :)
AnaPaula
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 16 sty 2013, 19:23
x 9
x 22

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: AnaPaula »

Powtórki? Serio? :rolleyes: Jest tyle ciekawych telenowel, których jeszcze u nas nie było (i większości z nich nigdy nie zobaczymy), że powtórki powinniśmy zostawić sobie na seanse w Internecie, a nie w TV :P
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Zbuntowanego Anioła to już tyle było powtórek, że każdy kto chciał już widział 🙃🙈
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AnaPaula i 16 gości