Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Liam pisze: 02 gru 2021, 16:55 Co to ma wspólnego? Nawet jeśli jakiś tytuł był emitowany we Francji, to w dalszym ciągu trzeba kupić (wynegocjować) licencję na emisję w Polsce.
A to, że Novelas+ ma już prawie rok czasu, a myślę, że decyzja o starcie polskiej wersji kanału też nie zapadła w ostatniej chwili. Więc podejrzewam, że już od jakiegoś czasu kupują telenowele z prawami na oba rynki, tj. polski i francuski.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

BasiaBasia12 pisze: 02 gru 2021, 18:06 @Liam i to jest dziwne ze negocjują tytuł a były już tutaj przez jednego kolegę informacje podawane ze już tytuł jest wybrany z Telemundo.
Nie wiem skąd informacje posiada ten kolega. Ja podaję informacje udzielone przez Kingę Urbańską, która odpowiada za Novelas+ w Polsce ;)
FanTheBlues pisze: 02 gru 2021, 18:15 Od 6.12 w Vectra mają pojawić się te programy,Novelas +, carpet top 4 k, nictoons,CBSeuropa
Informacja o dacie jest potwierdzona?
Półki co fanpage Vectry na Facebooku nie potwierdza tych informacji.
Izabel pisze: 02 gru 2021, 18:22 Wiadomo coś o Multimedia Polska?@Liam
Multimedia należy do Vectry. To od Vectry zależy kiedy i czy włączą kanał do Multimedia. Nie wiem jaką polityką kieruje się Vectra. Bardzo możliwe, że włączą kanał w tym samym czasie w Vectrze i Multimedia, a możliwe że w Multimedia się nie pojawi. Wszytko się okaże w najbliższym czasie.
Bloo411 pisze: 02 gru 2021, 18:36
Liam pisze: 02 gru 2021, 16:55 Co to ma wspólnego? Nawet jeśli jakiś tytuł był emitowany we Francji, to w dalszym ciągu trzeba kupić (wynegocjować) licencję na emisję w Polsce.
A to, że Novelas+ ma już prawie rok czasu, a myślę, że decyzja o starcie polskiej wersji kanału też nie zapadła w ostatniej chwili. Więc podejrzewam, że już od jakiegoś czasu kupują telenowele z prawami na oba rynki, tj. polski i francuski.
Ramówka Novelas TV (Francja) i Novelas+ (Polska) różni się i nadawca raczej nie zamierza jej ujednolicać. Wybór tytułów zależy od kilku czynników, a nadawca raczej kupuje tytuły dla Francji i Polski osobno i nie patrzą na to, że co było emitowane wcześniej we Francji musi pojawić się Polsce.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Liam pisze: 02 gru 2021, 19:23 Wybór tytułów zależy od kilku czynników, a nadawca raczej kupuje tytuły dla Francji i Polski osobno i nie patrzą na to, że co było emitowane wcześniej we Francji musi pojawić się Polsce.
No chyba jednak nie do końca, skoro "Meryem", "Nie Oglądaj Się", "Prześladowana", "W Obronie Honoru", a za chwilę "Fatmagul", były emitowane we Francji na Novelas TV. Dla mnie oczywistym jest, że to, co były emitowane na Novelas TV we Francji, wcześniej czy później będzie emitowane i u nas. Podejrzewam, że podobnie będzie z "Ceną Namiętności" czy "Miłość Po Grób", które miały premierę u nas, a we Francji jeszcze nie.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

@Bloo411, „Miłość po grób”, „Cena namiętności”, „Miłość i przeznaczenie”, „Zakazana miłość”, „Imperium kłamstw” i „Okrutne miasto” nie było emitowane na Novelas we Francji, a były u nas. We Francji każdą z tych produkcji (chyba oprócz „Okrutnego miasta”) emitował inny kanał.
Takie „Imperium kłamstw” we Francji było emitowane kilka miesięcy temu. A mimo to pojawiło się u nas. Co oznacza, że nadawca oddziela Francuski i Polski rynek.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Oby Novelas+ wylądował w Multimedii.
Zastanawiam się nad styczniową nowością w Novelas
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Zobaczymy, może tą styczniową nowością na Novelas+ będzie coś zakupionego specjalne na polski rynek. Trzymam mocno kciuki za "Betty en NY" :)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Wydaje mi się, że to nie będzie komediówka...
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Mnie również się tak wydaje
Według mnie prawdopodobne są - "La Dona" lub "La Patrona"
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Idąc tropem "ciężkości" obstawiam Caer en tentación.
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 318
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 355
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Izabel pisze: 02 gru 2021, 20:43 Oby Novelas+ wylądował w Multimedii.
Zastanawiam się nad styczniową nowością w Novelas
Ja bym chciał żeby to była jakaś telka z David Zepeda w roli głównej.Najlepiej jako czarny charakter,jak w telce,Zaklęta miłość :D
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Kamil1998 pisze: 02 gru 2021, 22:05 Idąc tropem "ciężkości" obstawiam Caer en tentación.
Albo "Buscando A Frida"
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

@Soy tu fan , "Buscando a Frida" wydaje mi się być za świeża. W końcu to produkcja z tego roku.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Niby tak, ale w styczniu będzie niemal rok po rodzimej premierze. Podobnie rzecz miała miejsce z Imperio de mentiras - premiera na Novelas po blisko roku w Meksyku. Wszystko jest możliwe.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Mniej więcej jeżeli 6 stycznia nie będzie emisji "Kozackiej Miłości" na TVP2 finał tak więc wypadnie 26 stycznia.... :)
Więc ciekawe co potem. Może kolejny melodramat z Rosji. ;)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Bloo411 pisze: 02 gru 2021, 23:07 @Soy tu fan , "Buscando a Frida" wydaje mi się być za świeża. W końcu to produkcja z tego roku.
Jeśli rynek francuski i polski traktują równo, to może nie mieć to znaczenia, że coś jest świeże.
Aktualnie we Francji emitują hiszpańską telenowele „Dos Vidas”, której emisja jeszcze trwa w Hiszpanii. Dawniej drugi sezon telenoweli „La Doña” (Telemundo) emitowali, gdy w Stanach Zjednoczonych trwała jeszcze emisja.
Izabel pisze: 04 gru 2021, 10:04 Mniej więcej jeżeli 6 stycznia nie będzie emisji "Kozackiej Miłości" na TVP2 finał tak więc wypadnie 26 stycznia.... :)
Więc ciekawe co potem. Może kolejny melodramat z Rosji. ;)
Bardzo możliwe, że „Kozacką miłość” zastąpi „Ostatni Janczar” czyli kontynuacja „Kozackiej miłości”.
Idealnym wyborem w te pasmo byłaby argentyńska telenowela kostiumowa „Argentina, tierra de amor y venganza”.
Choć za pewnie zakupią kolejną telenowele z Rosji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości