Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Tylko, że La Bandida jak i La Reina de Indias y el Conquistador to nie są telenowele, tylko seriale. Fakt, że są to produkcje latynoamerykańskie. Jednak w katalogach u dystrybutorów widnieją w dziale jako seriale.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Tak wiem ale ja już z przyzwyczajenia mówię telenowelę
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

„Królowa i konkwistador” jest mieszanką dramatu historycznego, telenoweli i fikcji.
Caracol Television wszystkie produkcję kostiumowe traktuje jako "Super serie".

Myślałem, że jeśli zdecydują się ponownie na coś latynoskiego to będzie to prędzej "Azucar".
Bardzo się cieszę, że zdecydowali się ponownie wprowadzić coś latynoskiego do ramówki. Oby oglądalność dopisała :)

Wiadomość, którą dostałem od TVP 1:
Witamy

Uprzejmie informujemy, że po zakończeniu Euro od poniedziałku 12 lipca o 20;35 będziemy emitować w Jedynce dramat kostiumowy produkcji kolumbijskiej „Królowa i konkwistador”.

Pozdrawiamy

Kontakt z Widzami TVP1
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Zamiast serialu Netflixa mogli postawić na "El vuelo de la Victoria" lub "Escrava mae", zdecydownie bardziej pod widownię TVP.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

"Escrava mae" to zbyt długa produkcja na okres wakacyjny, a "El Vuelo de la Victoria" jednak nie wchodzi w ich standardy tzn. nie jest kostiumówką.

„La Reina de Indias y el Conquistador” nie jest serialem Netflixa, lecz produkcją Caracol, a Netflix jedynie udostępnił produkcję za granicą (oprócz Kolumbii). W Polsce serial jest dostępny na Netflix lecz bez polskiego tłumaczenia.

Być może obejrzę pierwszy odcinek na Netflix w oryginale, bo kompletnie nie wiem czego się po tej produkcji spodziewać :P

Swoją drogą dziwię się, że skoro nie skreślili latino to np. nie postawią na "Silvia Pinal... Frente A Ti" (20 odcinków) lub "Por siempre... Joan Sebastián" (18 odcinków) w codziennym paśmie o 21.50 w Dwójce, gdzie te seriale nadawały by się idealnie.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Kupują seriale z różnych państw, pod koniec czerwca startuje nawet grecka kostiumówka na TVP1, więc może postawią w wieczornym paśmie na TVP2 kiedyś na coś latynoskiego, o ile to pasmo będzie kontynuowane po wakacjach, bo teraz już dali powtórkę "Krawcowej z Madrytu".
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Z tego co widziałem, to Novelas TV we Francji postawi na premierę jakiegoś serialu hiszpańskiego, którego emisję rozpoczną po zakończeniu finałowego sezonu "Cataliny" (El final del paraíso), czyli od bodajże 15-go czerwca.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

@Marcin Ty zawsze mądrze piszesz o paśmie jak myślisz czy jakby TV4 w wakacje puściła El vuelo de la Victoria o 17.00 to dobrze by na tym wyszli czy oglądalność Promyka nadziei jest taka jak Przysięgi ? ;)
Celina
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 kwie 2021, 17:39
x 11
x 6

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Celina »

Wspaniałe wieści wam przynoszę Rafael Amaya zagra w nowej telenoweli Malverde ze specjalnym udziałem :)
Będziemy mogli zobaczyć tam również Isabelle Castiilo, Mark Tacher, Alejandro Nones, Sofia Castro, Ivonne Montero, Pedro Fernandez i inni.

Może kiedyś doczekamy się jej emisji w Polsce np. na novelas+ :)
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Czołówka i oryginalny zwiastun „Królowa i konkwistador”.

Ciekawe czy polska widownia kupi tę produkcję i powtórzy sukces choćby zeszłorocznej „La Bandidy” :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Przepiękna piosenka z czołówki.

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale mamy tutaj również hacjendę z "Gorzkiej zemsty" :o
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Oglądam obecnie Burzę i Ukrytą miłość ( tu we środę obejrzę dwa ostatnie odcinki ) na internecie i Burzę mi się bardzo podoba :)
Nie mogłam oglądać podczas emisji w TV bo studiowałam :-[
Czytałam ze każdy pisał w 2014 roku ze nudna ta telenowela czemu ją zakupili a mnie się bardzo podoba a na dodatek jest świetna Ximena świetnie wypadła jako główna bohaterka jednak Osaczona z Venevision będzie nr.1 najlepszej :)
Od czwartku jednak zdecydowałam się oglądać Mój grzech a po Burzy zakazane uczucie a więc polecacie Mój grzech ? ;)
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Sprawdzam ramówkę Tele5 i co widzę? Wieczna miłość będzie emitowana we wtorek 29 czerwca i środę 30 czerwca o 6.00 od 1 lipca emisja po trzy odcinki z rzędu start od 6.00 w weekendy po dwa odcinki o 6.00 i 7.00 czyżby chcieli wyprzedzić emisję na Noveli? :rolleyes:
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Będąc w temacie "Wiecznej Miłości", dzisiaj jest druga rocznica śmierci Edith Gonzalez - głównej bohaterki.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

A no tak faktycznie :'(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości