Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

5 lat temu w Pulsie:
10:00 Za głosem serca
11:00 Sekret
12:00 Królowa serc
13:00 Królowa serc
14:00 Sezon na miłość
16:10 Za głosem serca

Dziś w Pulsie:
...

Na TV4 też z dwóch pasm żadne nie zostało. Ciekawe, czy takie dni jeszcze kiedyś wrócą, byłoby fajnie, gdyby Polscy widzowie zaczęli inaczej postrzegać telenowele. Gdyby już coś miało się pojawić, to chętnie obejrzałbym coś ciekawego z innej wytwórni, niż meksykańskiej Televisy, np. z Globo. Mam wrażenie, że Polakom już się nawet televisowskie rosy znudziły i szybko jakieś premiery w tv nie ujrzymy z latino.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Tutaj nie chodzi o kwestię znudzenia.

Stacje telewizyjne muszą po prostu odpowiednio wstrzelić się z tytułem, co niestety jest bardzo trudne. Telenowela jest telenoweli nierówna, czasami potrafią zadecydować drobne niuanse. Coś co pozornie wydaje się pewniakiem, może wcale nim nie być. Stąd też, ku naszej rozpaczy, stacje boją się podejmować tego ryzyka.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ja nadal mam głupie nadzieję, że Nowa TV faktycznie pozazdrościła ZOOM hitu "Narzeczonej..." i jak pisali postawią na coś latynoskiego, bo jak napisali widzą potrzebę widza na ten gatunek. Jeśli od września nic się u nich nie pojawi, to znaczy że zapewnie jednak nic nie będzie.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Wg telemagazyn od 22 czerwca na itvn o 8:00 i 9:00 po 2 odcinki Przeznaczenie Evy z Edith Gonzalez
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Ciekawe co wyemitują po powtórkach w popołudniowym paśmie. "Siedem żyć" niedawno skończyli, może "Dziedzictwo del Monte"? A może jakaś premiera?
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Soy tu fan pisze: 19 cze 2020, 10:09 A może jakaś premiera?
Bardzo wątpię, żeby tam się jakaś jeszcze premiera pojawiła :rolleyes: Z jeden strony i tak kanału nie mamy, z drugiej zawsze była szansa na Player lub jakieś nielegalne źródło.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Od 17 lipca emisja telenoweli "Ta jedyna", również w piątki. Godzina bez zmian 8.40.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Meksykańska telenowela "La Bandida" od 3 lipca o 20:35 w TVP1.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

A już myślałem że Las Bandidas :-P
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Atahan pisze: 27 cze 2020, 15:52 Meksykańska telenowela "La Bandida" od 3 lipca o 20:35 w TVP1.
W roli głównej znana Polakom z "Mariny" i "Miłość i przeznaczenie" - Sandra Echeverria.
Produkcja oparta jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos, meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako "La Bandida". Opowiada historię jej życia od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca, przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez męża została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, który gościł ważnych politycznie klientów, artystów.

➡️ https://www.telenovela.pl/post/la-bandi ... pca-w-tvp1
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Skoro już TVP kręci się wokół kostiumowych produkcji o sierotach, to mogliby postawić na brazylijską "Escrava Mãe", historię losów matki niewolnicy Isaury. Oni jednak szukają czegoś na wakacje, a "Niewolnica matka" ma niemal 160 odcinków. Pasma tureckie są nie do ruszenia, więc raczej odpada.

"La Bandida" wyraźnie według tego samego klucza, co poprzedniczki. Tutaj też mamy biedną sierotę i jej oprawców, a w tle przewija się dom publiczny.
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Cieszę się że w ogóle cokolwiek latynoskiego jest w tv i nawet jeśli Tvp1 nie da gwarancji, że serial utrzyma się w paśmie o 20.35 bo jestem ciekaw jaka może być oglądalność w Tvp1 tego serialu to ja będę oglądał ze względu że gra w "La Bandida" gra tam jeden z moich ulubionych aktorów Marcelo Cordoba i dla Sandry Echevarii też zerknę. Oby oglądalność była na tyle dobra że inne stacje też będą chciały np Nowa Tv lub Tv4 zainwestować w premierową telenowelę na jesień 2020. Bo może fajnie było by z Azteki tv zobaczyć "Pobre Diabla" z 2009r z Alejadro Lazcano albo Emperatriz z 2011 lub Tanto Amor z 2015 a z Telemundo Rosa Diamente. :) Bo z Televisy to musieli by się cofnąć o kilka lat do 2016 roku by mogli wybrać jakąś fajną telenowelę. :)

Liczę też że na Tvp1 po Włoskiej rodzinie zobaczymy serial "Velvet".

La Bandida to widziałem zwiastun i entradę i spodobała mi się piosenka motyw przewodni z telenoweli. Nie mogę się doczekać Marcelo Cordoby na polskich ekranach. W necie wrócę do oglądania od 13 odcinka Sidła namiętności" gdzie tez grał Marcelo Corodoba oraz obejrzę do końca "Teresę" a po Teresie zacznę oglądanie Amor De Barrio. :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

M@rcin pisze: 27 cze 2020, 23:16 Skoro już TVP kręci się wokół kostiumowych produkcji o sierotach, to mogliby postawić na brazylijską "Escrava Mãe", historię losów matki niewolnicy Isaury. Oni jednak szukają czegoś na wakacje, a "Niewolnica matka" ma niemal 160 odcinków. Pasma tureckie są nie do ruszenia, więc raczej odpada.
Zawsze mogą emitować ją w częściach po 60. odcinków w wakacje przez 3 lata :lol:

Fajnie by było gdyby znalazło się w TVP choć jedno pasmo dla latynoskich produkcji. Mogliby wyeliminować pasmo tureckie o 17.15 na Dwójce bo tam leci turecki gniot a już wkrótce (wiosną :lol:) się kończy, no ale to oczywiście marzenia :P

Najpierw trzeba poczekać na wyniki oglądalności "La Bandida", choć myślę że przynajmniej utrzyma to co zbiera "Cena wolności" :)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Atahan pisze: 27 cze 2020, 15:52 Meksykańska telenowela "La Bandida" od 3 lipca o 20:35 w TVP1.
Emisja telenoweli od poniedziałku do niedzieli z wyjątkiem czwartku :) Od poniedziałku do soboty o 20.35 a w niedzielę o 20.15.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Zwiastun telenoweli "La Bandida" :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości