Telenowele

Forum fanów telenowel :)
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Premiera "Gorzkiej zemsty 2" na Telemundo 14 lutego 2022, będzie to miniseria złożona z 75 odcinków.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Ładna mi mini seria. Jakby to miała być mini serial, to liczyłaby 5-6 odc., a nie 75.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Tak to zostało nazwane, przy 188 odcinkach pierwszej części to jednak mini ;)
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

TVP Kobieta promuje już kontynuację Velvetu na swoim profilu:
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

A jak to z telenowelami serialami bywa, jak będzie wysoka oglądalność to na pewno napiszą więcej odcinków. 😉
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Nierealne - to produkcja zakończona. Velvet Colleccion nie miała takiej popularności i oglądalności, jak Velvet, dlatego powstały tylko 2 sezony po 10 odc. serialu liczące w sumie 20 odc. po ok. 60 minut. Plus odc. specjalny jako finałowy, który zamyka wszystkie wątki. U nas wyjdzie to ok. 30 odcinków po 45 minut.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Monia chyba pisze o Gorzkiej zemście 2 a nie o Velvet.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Tak, pisałam o Gorzkiej zemście. 😉
Velvet to bardziej serial, z uwagi na ilość odcinków.
Gorzka mimo, że nazwali to miniserialem będzie liczyć minimum 75 odcinków, a sądzę, że może być tego więcej, z uwagi, że ma być bardzo dużo postaci.
vlv
Junior
Posty: 839
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 122
x 117

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Wydaje mi się, że nie, ostatnio jakby jest trend, żeby nie rozciągać seriali powyżej 100 odcinków.
La desalmada, o ile mi wiadomo, miała bardzo dobre wyniki oglądalności i skończyła się na 85 odcinkach.
Cafe con aroma - 86 odcinków.
Według mnie to bardzo dobrze, ciężko jest utrzymać dobry poziom rozciągając serial na grubo ponad setkę odcinków.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1549
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 627

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Nie chcą szarżować z liczbą odcinków ponieważ produkcje Telemundo mają niskie wyniki oglądalności.
Z ciekawości ludzie spojrzą na pierwsze odcinki, ale też z sentymentu do "Gorzkiej zemsty". Pamiętajmy, że to kultowa produkcja z ogromną rzeszą fanów.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

vlv pisze: 23 lis 2021, 17:34 Cafe con aroma - 86 odcinków.
Według mnie to bardzo dobrze, ciężko jest utrzymać dobry poziom rozciągając serial na grubo ponad setkę odcinków.
86 odc. była w USA na Telemundo. W Kolumubii na Canal RCN było odcinków 92, zaś wersja na eksport posiada 80 odc.
Jantar
VIP Expert
Posty: 4435
Rejestracja: 13 lip 2011, 18:50
x 108
x 248
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jantar »

Mooniaa pisze: 23 lis 2021, 17:19 Tak, pisałam o Gorzkiej zemście. 😉
Velvet to bardziej serial, z uwagi na ilość odcinków.
Nie zacytowałaś postu, co którego się odnosiłaś, więc sądziłam, że odnosisz się do ostatniego, a ten był o Velvecie. Stąd taki mój wpis w odpowiedzi.
pliki video na forum: http://chomikuj.pl/Kleksik5/pliki+rozne/forum+media2
PS. Z pewnych powodów musiałam ustawić folder jako widoczny, więc zostało nałożone hasło "xxx" (bez cudzysłowu).

www.novela.pl
pablo21
Junior
Posty: 1228
Rejestracja: 12 lut 2012, 19:29
x 114
x 178

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pablo21 »

Grudniowe premiery na kanale Novelas+:
- "Okrutne miasto (Ruthless city/ Zalim Istanbul)" – będzie od 17 grudnia 2021 zamiast "Zakazanej miłości",
- "Grzech Fatmagül (Fatmagül'ün Suçu Ne?)" – będzie od 28 grudnia 2021 zamiast "W obronie honoru".

Jedno pasmo tureckie zamieni się z latynoskim godzinami w ramówce Novelas+.

Premiera latynoska przesunięta została na początek stycznia 2022 i wskoczy zamiast tureckiego "Nie oglądaj się". Tak więc nie zastąpi "W obronie honoru". Wg. moich informacji wybrany wcześniej tytuł z Telemundo został zmieniony na coś bardzo wyczekiwanego z Telemundo. :-)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

pablo21 pisze: 24 lis 2021, 18:10 Wg. moich informacji wybrany wcześniej tytuł z Telemundo został zmieniony na coś bardzo wyczekiwanego z Telemundo. :-)
Mogliby postawić na "Betty en NY", ale pewnie tym wyczekiwanym tytułem będzie "La Patrona". Obie produkcje tureckie chyba były już u nas emitowane. Poza tym oba tytułu mają sporą liczbę odcinków ("Grzech Fatmagul" - 169x60', "Okrutne Miasto" - 136x60'), więc ich emisja będzie się ciągnąć jak guma do życia :rolleyes: . Ogólnie nie jestem fanem tureckich produkcji. Większość z nich rzucałem, ponieważ akcja w nich była niepotrzebnie rozwleczona. Przez połowę nic się nie działo.
Liam
Junior
Posty: 1427
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Nie wiem na ile @pablo21 ma sprawdzone informacje ale Kinga Urbańska, która zarządza Novelas+ w Polsce sama jeszcze nie zna tytułu, jaki będzie emitowany po „Nie oglądaj się”.
Będzie to produkcja latynoska ale tytuł jest w trakcie negocjacji. Ona informacje od Francuzów (bo to oni odpowiadają za zakupy) dostanie w następnym tygodniu, czyli wtedy my też poznamy tytuł.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości