Telenowele

Forum fanów telenowel :)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Nie było popularne bo leciało na Player? Teraz na Novelas? Które jest mało gdzie dostępne? A jak by leciało na TVNie? Po za tym skoro zobaczymy losy Normy i Juana to warto by zobaczyć losy Sofii i Artura.
evaluna1999
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 17 lip 2017, 15:38
x 18
x 4

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: evaluna1999 »

Nie ważne, nie możemy tu dyskutować. Były inne czasy. Teraz w obronie honoru ani żadna inna telenowela by nie osiągnęła odpowiednich wyników w stacji głównej ( TVN Polsat ) chodź nad tym ubolewam. Jak by był taki popyt na nową wersję to by nakręcili w Obronie honoru 2 a nie wracali do starej wersji i do starych bohaterów. Moim zdaniem Telemundo wie co robi. Ale to moje zdanie.
Koniec bo dostaniemy bana:)
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ja od siebie dorzucę, że rzadko robi się kontynuację telenoweli z tymi samymi bohaterami. W sumie mamy ewenement, że po 18 latach jest ta sama ekipa, i zobaczymy kontynuację Gorzkiej, która była hitem na całym świecie, również w Polsce. Ja sama jestem fanką tej telenoweli i mocno trzymam kciuki, by wyszło dobrze, a nie tak jak w przypadku Brzyduli i EcoMody.
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Ale wcale nie jest powiedziane, że kontynuacja "Pasion de Gavilanes" po 18 latach odniesie sukces. Wiele jest przykładów, że takie kontynuacje kończą się klapą, bo widzowie oglądają pierwsze odcinki z sentymentu i następuje rozczarowanie i magia znika, bo rozmija się to z tym, czego oczekują widzowie. Telemundo ostatnio ma problemy, bo ich produkcje zaliczają ratingową klapa za klapą, dlatego chwytają się jak tonący brzytwy, cicho licząc, że kontynuacja "Gorzkiej Zemsty" po latach pomoże im ten stan rzeczy zmienić. Ja jednak nie do końca jestem przekonany, iż tak będzie.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Czemu według ciebie kontynuacje które nie mają oglądalności są klapą. Słaba oglądalność seriali wynika z tego, że już coraz mniej ludzi ogląda tradycyjną telewizje a jak już ogląda to sport. A jak chcą obejrzeć jakiś serial to odpalają laptopa.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2021, 17:09 przez Dominik19891, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Może nieodpowiedni przykład ale pierwszy sezon "Królowej południa" cieszył się ogromną popularnością i świetnymi ratingami (2011 rok). Po ośmiu latach nakręcono drugą część i ratingi dopisywały mimo, że w Telemundo nastał okres problemu z oglądalnością.
Podejrzewam, że PDG2 osiągnie sukces. Internauci szaleją w mediach społecznościowych. :)
Bloo411
Obserwator
Posty: 475
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Kamil1998 pisze: 26 lis 2021, 16:39 Może nieodpowiedni przykład ale pierwszy sezon "Królowej południa" cieszył się ogromną popularnością i świetnymi ratingami (2011 rok). Po ośmiu latach nakręcono drugą część i ratingi dopisywały mimo, że w Telemundo nastał okres problemu z oglądalnością.
Podejrzewam, że PDG2 osiągnie sukces. Internauci szaleją w mediach społecznościowych. :)
Tylko, że tutaj kontynuacja nie była robiona po 18 latach, a po 7 czy 8 latach. To, że w socialach ludzie szaleją nie musi potem mieć przełożenia na oglądalność, bo ludzie emocjonują się z samego faktu, że ich bohaterowie sprzed 18 lat wracają. Dużo zależy od scenariusza, bo jak będą kwiatki wymyślane takie jak w kontynuacji naszej polskiej BrzydUli", to słabo to widzę.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Jednak nie ma co porównywać polskiej produkcji z zagraniczną. :-\
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ja myślę, że PdG2 odniesie sukces, bo pracuje przy niej ta sama ekipa, więc scenariuszowo powinno być okk. 6 głównych aktorów też jest w obsadzie, reszta aktorów też dobrze się zapowiada. Można gdybać, bo zobaczymy jak już będzie premiera, zapowiadana na Walentynki 2022, ale ja jestem raczej spokojna o wyniki 😁
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Od 29 grudnia na Netflix pojawi się telenowela z Wiliamem Levy i Carmen Villalobos, Café con aroma de mujer, pytanie tylko czy u nas też np z polskim lektorem i napisami :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Jakieś źródło tych rewelacji?
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Nie widzę tutaj ze zostało napisane ze to akurat wersja z Levym.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Jest na stronie telenowele fora i w tym temacie jest tam napisane ze będzie na Netflix
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Można prosić o link?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości