Telenowele

Forum fanów telenowel :)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

@Maria123 ty tak na powaznie piszesz czy sobie z nas jaja robisz? Polsat ma emitować Zbuntowanego? Którego Puls wałkuje od kilku lat? Esmeralda i Paulinę ma emitować TVN? Gdzie Esmeralda dwa razy leciała w ostatnich latach na TV4 i Paulina która okazała się klapą i wyleciała z TV4 i dokończyli w TV6? A TV4 ma emitować podajże poraz 7 czy 8 Nie igraj z aniołem? Kiedy się zakocham tez już było na ich stacji dwa razy. Także podziękujemy za te telenowele o których pisałaś i mamy nadzieje ze tylko sobie żartujesz z nas tutaj.
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Mamy to! 500 stron tematu "Telenowele". Z tej okazji życzę sobie i Wam wielu telenowel, aby było co komentować!
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

BasiaBasia12 pisze: 14 cze 2021, 21:50 @Maria123 ty tak na powaznie piszesz czy sobie z nas jaja robisz? Polsat ma emitować Zbuntowanego? Którego Puls wałkuje od kilku lat? Esmeralda i Paulinę ma emitować TVN? Gdzie Esmeralda dwa razy leciała w ostatnich latach na TV4 i Paulina która okazała się klapą i wyleciała z TV4 i dokończyli w TV6? A TV4 ma emitować podajże poraz 7 czy 8 Nie igraj z aniołem? Kiedy się zakocham tez już było na ich stacji dwa razy. Także podziękujemy za te telenowele o których pisałaś i mamy nadzieje ze tylko sobie żartujesz z nas tutaj.
Aż tak od razu trzeba atakować ? Zdziwiła byś się nawet gdyby " Nie igraj z aniołem " poleciał po raz 6 to byłby dalej hit
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Kochana nie sądzę by po raz 6 ta telenowela miała jakaś oglądalność! Zobacz wałkowanie Zbuntownago, chyba oglądalność nie dopisuje sadzać po komentarzach ludzi którzy negatywnie oceniają kolejna emisje identyczne pomyje raczej wylały by się na TV4 przy 6 emisji Anioła!
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Ostatnia, szósta emisja "Nie igraj z aniołem" pokazała, że nadal jest na nią popyt ;)

https://www.novela.pl/na-goraco/widzowi ... z-aniolem/

"Zbuntowany anioł" aktualnie również dobrze sobie radzi w TV Puls patrząc na zwiększenie częstotliwości emisji oraz ceny reklam przy "Zbuntku".

"Nie igraj z aniołem" byłaby idealną powtórką, by dać ją np. o 14.00, a o 15.00 nowość w Czwórce, by sobie wzajemnie pomagały i widownia "Anioła" zostawała by też na drugą telenowele ;)
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Nie przesadzaj z tym popytem na Anioła podczas 6 emisji ze to jego zasługa. Nie igraj z aniołem może dziękować oglądalności dzięki poprzedzającej emisji Esmeraldy która miała oglądalność podajże jak żadna telenowela w TV4. I po zakończeniu Esmeraldy poprostu ludzie zostali przy Aniele. Jak by leciał Anioł przed Esmeralda to nie wróżę mu nawet połowy tej oglądalności co miał. A skoro tak dobrze sobie może poradzić Ne igraj z aniołem to czemu go TV4 nie powtórzy? Bo wie ze to już nie wróci.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

BasiaBasia12 pisze: 14 cze 2021, 23:38 Nie przesadzaj z tym popytem na Anioła podczas 6 emisji ze to jego zasługa. Nie igraj z aniołem może dziękować oglądalności dzięki poprzedzającej emisji Esmeraldy która miała oglądalność podajże jak żadna telenowela w TV4. I po zakończeniu Esmeraldy poprostu ludzie zostali przy Aniele. Jak by leciał Anioł przed Esmeralda to nie wróżę mu nawet połowy tej oglądalności co miał. A skoro tak dobrze sobie może poradzić Ne igraj z aniołem to czemu go TV4 nie powtórzy? Bo wie ze to już nie wróci.
Kochana co ty piszesz? Wiele razy słyszałam i czytałam ze nie tylko Esmeralda miała największy wynik podczas obecnych emitowanych na TV4 telenowel Triumf miłości i Nie igraj z aniołem to największe hity TV4 :)
Liam pisze: 14 cze 2021, 22:54 Ostatnia, szósta emisja "Nie igraj z aniołem" pokazała, że nadal jest na nią popyt ;)

https://www.novela.pl/na-goraco/widzowi ... z-aniolem/

"Zbuntowany anioł" aktualnie również dobrze sobie radzi w TV Puls patrząc na zwiększenie częstotliwości emisji oraz ceny reklam przy "Zbuntku".

"Nie igraj z aniołem" byłaby idealną powtórką, by dać ją np. o 14.00, a o 15.00 nowość w Czwórce, by sobie wzajemnie pomagały i widownia "Anioła" zostawała by też na drugą telenowele ;)
Poprawka 5 emisja uważam tak samo ze o 14.00 Nie igraj z aniołem a o 15 nowość i obie produkcje radziły by sobie dość dobrze ;)

Z ostatniej chwili
Kochać to za mało od 3 lipca w Polonia1 emisja od poniedziałku do niedzieli ( w sobotę i niedzielę o 7.20 ) od poniedziałku 5 lipca o 7.55 a o 6.00 i 7.00 lecieć będą powtórki odcinków
Ostatnio zmieniony 18 cze 2021, 11:59 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Połączenie postów.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1526
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

NIZA to był typowa romantyczna historia, protka dzikuska ale bardzo pokrzywdzona. Nie jest w moim topie aczkolwiek mam sentyment, taki odmóżdżacz.
W dodatku Maite Perroni jest bardzo popularną aktorką więc nic dziwnego, że tak produkcja zażarła widzów.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

@Maria123 jeszcze raz powtórzę Anioł miał oglądalność dosyć wysoką podczas 6 emisji dzięki rekordowej oglądalności Esmeraldy która została po zakończeniu emisji. Przypomnę ze powtórka Esmeraldy która była po raz kolejny przez wakacje 2018 po zakończeniu Anioła znowu miała bardzo wysoką oglądalność . Czy samo Nie igraj z Aniołem miało by taką oglądalność? Nie sądzę, po za tym TV4 od 2018 roku już nie powtórzył NIZA.

A mogła byś nam dać jakieś źródło informacji ze 5 emisja o 14 miała wysoką oglądalność? Chetnie bym przeczytała czy tak było. Czy są to twoje domysły jak wszystkie inne informacje pod różnymi nickami?
Ostatnio zmieniony 15 cze 2021, 21:39 przez BasiaBasia12, łącznie zmieniany 2 razy.
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

O co ci chodzi ? Ja nie zapowiadam nic o tym ze będzie 6 emisja nie chcę by skasowali mi konto za kłótnie ale NIZA zawsze był i będzie popularny i to nie dzięki Esmeraldzie miał świetne po raz kolejny wyniki a teraz pewnie nie chcą dać NIZA bo nie chcą odnowić praw do telenoweli
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Nie bede z toba dyskutowała, bo widzę mało jeszcze wiesz o telenowelach a na pewno o tym jaka oglądalność miała Esmeralda w 2018 r i dla czego Nie igraj z aniołem miał taką wysoką oglądalność. Ale ja ci tego tłumaczyć nie będę, bo widzę ze i tak tego nie zrozumiesz. Zreszta kochana w tym samym artykule co udostępnilaś jest wyraźnie napisane ze Nie igraj z aniołem zdołał zebrać publiczność zebrana przez Esmeralda. Ale trzeba umieć czytać a nie tylko udostępniać link. 😊
Maria123
Użytkownik
Posty: 160
Rejestracja: 05 cze 2021, 15:56
x 7

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maria123 »

Kochana ja nic nie udostepnialam tylko ktoś inny
O telebowelach to ty mało widać wiesz mam 31 lat i oglądam telenowele od 20 lat moją pierwszą telenowelą była " Maria z przedmieścia " na TVP3
A Ty zrozum że NIZA gdyby poleciało w TV dalej miało by duża oglądalność :)
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Kolejna co się wykłóca na forum na temat starych telek. skończysz jak nie jaka Aurora12356. Czy to przypadkiem nie twoje konto było ;D
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Maria123 pisze: 15 cze 2021, 19:38 O co ci chodzi ? Ja nie zapowiadam nic o tym ze będzie 6 emisja nie chcę by skasowali mi konto za kłótnie ale NIZA zawsze był i będzie popularny i to nie dzięki Esmeraldzie miał świetne po raz kolejny wyniki a teraz pewnie nie chcą dać NIZA bo nie chcą odnowić praw do telenoweli
"Nie igraj z aniołem" zawdzięcza swój sukces Nathalie Lartilleux i jej ręce do klasycznych historii, które pokochali widzowie nie tylko w Polsce. Podczas piątej emisji pewien wkład w tym na pewno miała "Esmeralda", ale to jednak ta telenowela oraz duet Marichuy i Juan Miguel sami w sobie przyciągają widzów. Czy kolejna powtórka byłaby hitem? Być może nie, ale na pewno nie byłaby klapą.
Idąc tym tropem to każda telenowela po "Dzikim sercu", tym bardziej premierowa powinna mieć dobrą oglądalność, bo przecież była emitowana po hicie, a jednak...

@Maria123 na przyszłość lepiej ignorować, jeśli ktoś nie chce być wyprowadzany z błędu, bądź nie chce spojrzeć na dany temat z szerszej perspektywy. Szkoda czasu.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Sam piszesz ze na pewno po części Esmeralda się przyczyniła do sukcesu NIZA. I ze być może nie była by hitem. Czyli uważasz tak jak ja . Po czym przyznajesz rację Maria123.
Ostatnio zmieniony 16 cze 2021, 17:21 przez BasiaBasia12, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 2 gości