Telenowele

Forum fanów telenowel :)
gonzo
Użytkownik
Posty: 30
Rejestracja: 26 sty 2021, 18:02
x 6
x 1

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: gonzo »

Myślę iż większość oglądalność tych kanałów najlepiej by było jakby się wymienili dizi poszedł tam gdzie novelas +, a novelas + tam gdzie dizi będzie. Również w Vectrze narazie nic nie wiedzą o kanale novelas + czy dołączy, Nie uważam iż dizi jest dużo gorszy od Novelas + to wiadomo rzecz gustu każdego, Ja np do żadnych meksykańskich nie mogę się przekonać, ale na dizi bardzo spoko jest ten serial 20 minut, Mamy i Matki, Dziewczyna w Czerwonej Chuście czy W imię sprawiedliwości jak i Miłość i brudne pieniądze. Fakt faktem jest to, że najlepiej jakby dizi i novelas + dołączyli dalej do innych stacji telewizyjnych Faktycznie dystrybucja chyba słabo stoi dla tych kanałów, ale też dizi dopiero ma prawie miesiąc a Novelas + już trochę istnieje, więc jak sądzicie czemu on dalej nie rusza w innych sieciach telewizyjnych?. Player może jednak go doda z czasem, pożyjemy zobaczymy chodź z chęcią byłbym zadowolony jakby Novelas + również dołączyć do Vectry czy innych operatorów telewizyjnych.
shawu
Obserwator
Posty: 429
Rejestracja: 19 maja 2018, 15:26
x 10
x 282

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: shawu »

Chyba pierwszy raz w historii mamy jednocześnie premiery w tv od: Televisa (TV4), Telemundo (N+) i Azteca (Novela).
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

TV4 przecież tam sie zaraz skończy " Z miłości do dziecka" i nic nowego nie będzie.
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Kto by pomyślał, że będziemy mieć więcej telenowel Azteki niż Televisy w tym samym czasie :D
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

No bo Azteca ostatnio sie poprawiła "La Bandida" która TVP wałkuje miała dobrą obsade dużo aktorów z Televisy.
Ostatnio zmieniony 29 kwie 2021, 21:34 przez Dominik19891, łącznie zmieniany 1 raz.
Pila
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28 kwie 2021, 21:19

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pila »

Właśnie odkryłam, że mając wykupiony pakiet FUN&INFO można oglądać kanal Novelas+ na żywo. Nie wiem czy zostało to wcześniej wspomniane, ale nie trzeba czekać na odcinki w Internecie dzięki temu ;)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

shawu pisze: 29 kwie 2021, 14:13
Celina pisze: 29 kwie 2021, 12:00 Ustawiłam sobie w nocy nagrywanie na novelas + o 1:00 los Misérables, i zamiast tego nagrał mi się miłość i przeznaczenie, jedynie początek LM się nagrał, ciekawe czy to przez to że premierowy odcinek był długi, ile wogole miał minut? 45 czy więcej?
Odkąd pojawiły się reklamy zdarzają się opóźnienia w emisji. Przykładowo o 15 Miłość po grób startowała opóźniona nawet 25 min. Jeśli chcesz nagrać to programuj też serial przed i po. Mając taki przedział nagrań skleisz sobie odcinek. Innej rady nie ma.
Dopiero od 6 odcinka jest poniżej 50 minut, więc na razie musimy liczyć się z tym, że inaczej emitują, tak jak np. o 20 przełączyłam to jeszcze leciała prześladowana, więc Meryem czy inne będą emitowane godzinę później niż to w programie :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Bloo411
Obserwator
Posty: 477
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Dominik19891 pisze: 29 kwie 2021, 17:02 No bo Azteca ostatnio sie poprawiła "La Bandida" która TVP wałkuje miała dobrą obsade dużo aktorów z Televisy.
Przecież "La Bandida" to telenowela wyprodukowana przez Sony Pictures Television i Teleset na zlecenia TV Azteca. To nie jest produkcja TV Azteca. TV Azteca od 6 lat nie kręci telenowel. Ostatnią telenowelą ich produkcji był "Tanto Amor" z 2015 roku.
Awatar użytkownika
Dominik19891
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 09 paź 2020, 18:14
x 2
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dominik19891 »

Czyli wikipedia wprowadza w błąd.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

@Celina od 19 maja będzie jeszcze większe opóźnienie, bo W obronie honoru 1 odcinek ma ponad godzinę :)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Podobno wkrótce ma wystartować nowy kanał z grupy Red Carpet. Rok temu zapowiadano, że emitowane mają w nim być seriale m.in. Z Ameryki Południowej. Ciekawe czy chodzi tylko o "Marię Magdalenę" i "Niewolnicę Isaurę" czy może pokuszą się o coś nowego :)
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Liam
Junior
Posty: 1430
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Wiadomości dotycząca stacji Red Top TV i hiszpańskojęzycznych produkcji.
Dzień Dobry,
tak kanał już wystartował za chwilę kablówki będą, mogły włączać kanał do swojej oferty (z jakiej
sieci Pan korzysta).
Tak planujemy kilka hiszpańskojęzycznych seriali.
Będzie powtarzana Niewolnica Isaura między innymi.
Pozdrawiam
Leszek Kułak
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 659
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 139
x 87
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

Mam nadzieję, że postawią na seriale latynoskie (szczególnie telenowele), aniżeli na seriale hiszpańskie.
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
FanTheBlues
Obserwator
Posty: 319
Rejestracja: 23 sty 2021, 12:20
x 359
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FanTheBlues »

Liam pisze: 01 maja 2021, 20:29 Wiadomości dotycząca stacji Red Top TV i hiszpańskojęzycznych produkcji.
Dzień Dobry,
tak kanał już wystartował za chwilę kablówki będą, mogły włączać kanał do swojej oferty (z jakiej
sieci Pan korzysta).
Tak planujemy kilka hiszpańskojęzycznych seriali.
Będzie powtarzana Niewolnica Isaura między innymi.
Pozdrawiam
Leszek Kułak
Mam nadzieje że będą puszczane telki Mexykańskie ;)
Liam
Junior
Posty: 1430
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 99
x 220

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Aktualnie trwają rozmowy z dystrybutorami. Nowości na kanale pojawią się w okolicach czerwca, gdy kanał będzie miał większy zasięg techniczny.
Podsunęłem im, że warto zwrócić uwagę na „Pasion de Gavilanes” i „Yo Soy Betty, la fea”. Miejmy nadzieję, że zdecydują się na jakiś latynoski klasyk.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości