Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Według mnie bardziej próby czasu nie przeszła "Paulina" - normalnie nie mogłam dokończyć tej telenoweli, a "Marie z Przedmieścia" obejrzałam do końca :) Paulina miała w sobie taką liczbę absurdów ze w połowie telenoweli już czekałam na koniec... masakra, sama sie nie podziewałam ze latach telenowela wyda się aż tak słaba przy jej całym fenomenie...
ALE nie wszystkie telenowele tak tracą po latach :D Np. Prawdziwa Miłość z Farnando Colunga dalej mi się tak samo podoba, z resztą tak samo jak Maria Celeste emitowana dawno temu na TVP 3 (szkoda ze obejrzeć ja można tylko z rosyjskim lektorem ;/)
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Ja "Marię z przedmieścia" i "Paulinę" oglądałem z przyjemnością ale jednocześnie było to udręką :lol: Czuć w nich po prostu ten stary klimat telenowel, czyli dużo absurdów, wiele bezsensownych wątków. Jednak obie obejrzałem do końca bo mam do nich sentyment :)
Myślę, że "Gorzka zemsta" jest już jednym z nielicznych tytułów, który ma szansę na ponowny sukces. Tutaj jestem wręcz pewny rewelacyjnych wyników w grupie 16-49. Do tej listy dodałbym jeszcze "Miłość i nienawiść" i "Brzydulę.
Też jestem pewien sukcesu "Gorzkiej zemsty" po latach. Taka Siódemka mogłaby się zabrać za jej emisję, ale jak wiemy to tylko marzenie ;)
ALE nie wszystkie telenowele tak tracą po latach :D Np. Prawdziwa Miłość z Farnando Colunga dalej mi się tak samo podoba
"Prawdziwą miłość" dobrze wspominam ale jak sobie przypomnę ile główna bohaterka płakała plus irytująca postać graną przez Anę Martin :lol:
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Adix2004 pisze: 30 mar 2020, 18:49
M@rcin pisze:Myślę, że "Gorzka zemsta" jest już jednym z nielicznych tytułów, który ma szansę na ponowny sukces. Tutaj jestem wręcz pewny rewelacyjnych wyników w grupie 16-49. Do tej listy dodałbym jeszcze "Miłość i nienawiść" i "Brzydulę.
Też jestem pewien sukcesu "Gorzkiej zemsty" po latach. Taka Siódemka mogłaby się zabrać za jej emisję, ale jak wiemy to tylko marzenie ;)
Niestety, ale znając nasze stacje telewizyjne to raczej na to nie wpadną :(

Pomyśleć, że Grupa TVN przy okazji emisji "Tierra de Reyes" wspominała w komunikacie sukces "Gorzkiej zemsty", a nie potrafi skorzystać z takiej szansy i jej ponownie zakupić. Kto tam pracuje?
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Nom mogliby znowu wyemitować Gorzka, chociaż w necie po pl też łatwo ją znaleźć 🙂🙃
vlv
Junior
Posty: 824
Rejestracja: 13 sie 2016, 6:41
x 121
x 114

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Też bym chętnie obejrzał, a jakość kopii krążąca po necie jest poniżej krytyki. O ile pamiętam TVN wtedy nie był nadawany w wersji cyfrowej a i sprzęt do nagrywania był dużo gorszy niż obecne nagrywarki więc w sumie nic dziwnego że nie ma żadnych wersji od której oczy by nie bolały gdy się to ogląda.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

M@rcin pisze: 30 mar 2020, 19:11
Niestety, ale znając nasze stacje telewizyjne to raczej na to nie wpadną :(

Pomyśleć, że Grupa TVN przy okazji emisji "Tierra de Reyes" wspominała w komunikacie sukces "Gorzkiej zemsty", a nie potrafi skorzystać z takiej szansy i jej ponownie zakupić. Kto tam pracuje?
Polacy. Chciałem napisać coś o paradokumentach, ale wszyscy wiemy, jak one się mają na TVN. Na Polsatowskich kanałach zresztą też. :rolleyes:
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Mooniaa pisze: 30 mar 2020, 19:26 Nom mogliby znowu wyemitować Gorzka, chociaż w necie po pl też łatwo ją znaleźć 🙂🙃
Mnie też sie Gorzka zemsta podobała, ale własnie z racji tego że jest łatwo w necie do znalezienia, chyba ponowna emijsa nie byłaby dobrym pomysłem... Stacje mogłyby odgrzebać takie telenowele ktorych nie ma w necie a były super :)
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Kiedyś telki były bardzo modne i na czasie, nawet często czasopisma pisały o gwiazdach latino. Pamiętam jak kiedyś Świat Seriali nawet zrobił wydanie specjalne, tylko o telenowelach. Szkoda, że moda się skończyła. Teraz ludzie oglądają inne seriale...
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

M@rcin pisze: Pomyśleć, że Grupa TVN przy okazji emisji "Tierra de Reyes" wspominała w komunikacie sukces "Gorzkiej zemsty", a nie potrafi skorzystać z takiej szansy i jej ponownie zakupić. Kto tam pracuje?
Niestety Siódemka, po swoich ostatnich trzech klapach telenowelowych ("Teresa", "Niewinna intryga", "Kobieta ze Stali") pewnie nawet o emisji telenowel stacja nie myśli.
Najbardziej śmieszy mnie to, jak w komunikacie o wiosennej czy jesiennej ramówce piszą: "Jak zwykle mocnym punktem naszej ramówki są zagraniczne seriale".... :lol: Zapomnieli dodać, że to tylko "Dr House", "Lost" i "Friends" tysięczne powtórki :lol:
Siódemka naprawdę mogłaby dobrze wyjść na emisji "Gorzkiej zemsty. Mogliby ją śmiało dać o 17. bo nie mają konkurencji telenowelowej że strony Czwórki.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Gorzka zemsta można powiedzieć, że to fenomen. Mimo że telka powstała prawie 17 lat temu, wszyscy o niej dobrze pamiętają. Obserwuje na insta aktorów z Gorzkiej, i często oni też o niej przypominają, co jest bardzo fajne, bo na planie narodziły się super przyjaźnie. Mimo, że oglądałam telenowele już z 4 razy, to w tv w dobrej jakości na pewno bym obejrzała powtórnie 🙂🙂
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
Posty: 93
Rejestracja: 04 paź 2017, 0:18
x 3
x 26

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hombre »

Mooniaa pisze: 31 mar 2020, 11:04 Gorzka zemsta można powiedzieć, że to fenomen. Mimo że telka powstała prawie 17 lat temu, wszyscy o niej dobrze pamiętają. Obserwuje na insta aktorów z Gorzkiej, i często oni też o niej przypominają, co jest bardzo fajne, bo na planie narodziły się super przyjaźnie. Mimo, że oglądałam telenowele już z 4 razy, to w tv w dobrej jakości na pewno bym obejrzała powtórnie 🙂🙂
"Gorzka zemsta" się nie starzeje przez swój ranczerski klimat. Stroje i wnętrza można łatwo wpasować we współczesne czasy, przez co oglądając nie odczuwa się, że telenowela jest z 2003 r. Inaczej sprawy miały się w przypadku "Marii z przedmieścia" czy "Pauliny", gdzie niektórych widzów już na wejściu odrzucała moda końca lat 90. To z pewnością także miało wpływ na oglądalność i nie przyciągnęło nowych widzów ;) Mi tam takie klimaty odpowiadają i chętnie oglądam starsze telenowele, ale mojej mamie to np. przeszkadzało i stwierdziła, że woli współczesne produkcje.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Masz rację, mimo lat, telka nie trąci myszka. 😉 Dużo miała atutów, przedewszystkim 3 główne wątki, dużo czarnych charakterów, i postacie drugoplanowe które mimo to były bardzo charakterystyczne, plus muzyka, i dużo humoru. Jedyny minus to pod koniec bardzo przedłużali, i za dużo tych samych scen w barze. Myślę że 150 odcinków zamiast 188 by starczyło.🙂
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Ja sie z wami zgadzam, nie trąci myszką, była super, problem w tym że praktycznie każdy już ją widział plus można ją łatwo obejrzeć...
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Przypomnę tylko że jako z rodzimej produkcji Globo pojawiła sie w TVN jako jedyna brazylisjka telenowela Barwy Grzechu ciekawe czym sugerował się TVN że zdecydował się na produkcję z innej wytwórni i w dodatku Brazylii.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Ale fajnie! "Lo Imperdonable" od maja o 17:35 na Nowa. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości