Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

No tak ale Królowa serc tez była w całości wyemitowana na Pulsie o stałej porze w pierwszej emisji. I tez telenowela z Catherina
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

shawu pisze: 25 maja 2020, 13:22 Kryminalna jeszcze była "królowa serc" na Pulsie, początkowo emitowana z rozmachem na Puls 2 około 22, później wędrowała po różnych godzinach.
"Królowa serc" mimo wszystko nie była typowym kryminałem, bo była to telenowela klasyczna z wątkami sensacyjnymi. Na Plus 2 skała ale na Pulsie chyba była emitowana o bez większych problemów i stacja była zadowolona z wyników oglądalności.

W Polsce telenowele kryminale się nie przyjmowały co świadczy "Dom po sąsiedzku", "Ktoś cię obserwuje", "Królowa Południa" na kanałach Polcastu ale też "Gdzie jest Elisa?" na Pulsie czy "Kobiety w czerni" na WP.
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

Ale powtarzam Twarz Analiji była tez kryminalna a się oglądała i Puls był zachwycony z wyników oglądalności.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3365
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 423
x 755
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Twarz Analiji" i "Królowa serc" miały dużo miłosnych wątków i pełno typowych dla klasycznych telenowel klisz i uproszczeń. "Dom po sąsiędzku" czy "Gdzie jest Elisa" już tego nie miały, rezultat znamy.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Gdzie jest Elisa? i Dom po sąsiedzku, to były seriale kryminalne, bo wątki miłosne były na dalszym planie, a Twarz Analii i Królowa serc, mimo, że też było sporo akcji to na pierwszym planie pozostał główny wątek miłości 🙂

A propo nowej wersji DEE? ciekawe, że tak szybko robią nowa wersję, ciekawe czy coś pozmieniaja, podobno znowu Siachoque ma zagrać...
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Mooniaa pisze: 26 maja 2020, 8:28 A propo nowej wersji DEE? ciekawe, że tak szybko robią nowa wersję, ciekawe czy coś pozmieniaja, podobno znowu Siachoque ma zagrać...
Siachoque ma w nowej wersji zagrać matkę zaginionej dziewczyny. W "Gdzie jest Elisa?" grała villianę :)
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Adix2004 pisze: 26 maja 2020, 13:50
Mooniaa pisze: 26 maja 2020, 8:28 A propo nowej wersji DEE? ciekawe, że tak szybko robią nowa wersję, ciekawe czy coś pozmieniaja, podobno znowu Siachoque ma zagrać...
Siachoque ma w nowej wersji zagrać matkę zaginionej dziewczyny. W "Gdzie jest Elisa?" grała villianę :)
O dzięki za info, to chociaż tyle, śmieszne jakby grała ta sama postać co wcześniej 🙈
Wiadomo coś o dalszej obsadzie?
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Mooniaa pisze: 26 maja 2020, 14:42 Wiadomo coś o dalszej obsadzie?
Póki co nie ma nic więcej. Tylko Siachoque jest typowana do głównej roli. Choć możliwy w obsadzie jest David Zepeda, który mówił, że pod koniec roku ma nowy serial w Telemundo.
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Adix2004 pisze: 17 maja 2020, 23:41 Jeśli chodzi o telenowelę "Ta jedyna" to TVP ma póki co w planach emisję przez całe wakacje. Za pewnie dalsza emisja zależy od wyników oglądalności.
TVP ma na chwilę obecną zakupione 175. odcinków .
Dalsza emisja zależy za pewnie od wyników oglądalności.
Ann
Użytkownik
Posty: 239
Rejestracja: 13 lip 2011, 19:52
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ann »

Dawid2804 pisze: 25 maja 2020, 22:29 Ale powtarzam Twarz Analiji była tez kryminalna a się oglądała i Puls był zachwycony z wyników oglądalności.
Nigdy nie rozumiałam wlasnie czemu, bo jak dla mnie telenowela była beznadziejna
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Mnie też ERdA nie wciągnęła 🙃 a DEE? oglądałam w oryginale na bieżąco, i ten serial bardzo mi się podobał, ale to na jeden raz, bo drugi raz już nie byłoby tych emocji 😉
Adix2004
Poster
Posty: 2317
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:12
x 81
x 72

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Mooniaa pisze: 27 maja 2020, 18:33(...)ale to na jeden raz, bo drugi raz już nie byłoby tych emocji...
Moim zdaniem ogólnie kryminalne telenowele są na jeden raz. Obyczajówki mają to w sobie, że można je kilka razy obejrzeć ale kryminał przez wszystkie odcinki buduje napięcie, jest pełno zagadek. Gdy ogląda się drugi raz wydaje się już nudna.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Zgadzam się z Tobą, za drugim razem już wiesz jak to się skończy i nie ma adrenaliny, kto czemu i dlaczego 🙃🙃
Ale mam jeden taki serial kryminalny, który mogę oglądać parę razy i mi się nie znudzi, ale to akurat polska produkcja- pierwszy sezon Belfra 😁
Fan_Internado
Użytkownik
Posty: 113
Rejestracja: 06 maja 2020, 14:58
x 2

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fan_Internado »

Moim zdaniem najlepszą telenowelą kryminalną była telenowela "Królowa serc" z wątkami miłosnymi, dużo się w tej telenoweli działo oraz "Dom po sąsiedzku" i trochę mniej lubiłem "Gdzie jest Elisa?, którą mimo że zna się historię zakończenia ale ja nie poznałem historii zakończenia bo DEE przerwałem jakbyła w tv przed 70 chyba odcinkiem to obejrzałbym kiedyś jeszcze raz ponownie.

A jak według Was radziły sobie u nas telenowele młodzieżowe wiem że pewnie za wiele ich nie było bo ostatnio wróciłem do oglądania Zbuntowanych - Rebelde i podoba mi się ta telenowela, chociaż z początku w 2007r chciałem aby w Polsce pojawił się oryginał czyli argentyńskie Rebelde Way bo jak w 2005-2006 oglądałem w oryginale to nie wiem dlaczego zachwycałem się oryginałem i obejrzałem około 200 odicnków RW argentyńskiego, może lubiłem Rebelde Way argentyńskie podobały mi się piosenki Erreway niektóre nadal lubię i miałem inne pojęcie o telenoweli młodzieżowe że w takim serialu muszą występować bardzo młodzi aktorzy, ale teraz mam inne zdanie co do argentyńskiej wersji.

Ciekawy jestem też jakie inne telenowele młodzieżowe z Meksysku gdyby w latach 2005-2012 były mieć emitowane to czy bardziej by w Polsce poradziło sobie Primero Amor A Mili Hora z Anahi czy słynne Clase 406.?

Co do telenowel kostiumowych to w połowie czerwca zabiorę się chyba za oglądanie Pasion Sidła namiętności bo ciekawi mnie jak Colunga zagrał pirata Antilano oraz wątki z walkami na szpady itp. Czy lepsze było Amor Real czy Pasion? :)
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

Dopiero się bałem Domu po sąsiedzku przy odcinku 62 o Carole a już w 74 Ismael wrobił Carole w postrzelenie Iniakiego i Carola wylądowała w więzieniu. Ech telenowela foreve!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości