Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Soy tu fan
Obserwator
Posty: 656
Rejestracja: 19 cze 2019, 4:39
x 137
x 86
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Soy tu fan »

karolina1995 pisze: 06 paź 2021, 12:44 Zemsta pięciu sióstr, która dziś pojawiła się na Netflix jest z damskim lektorem i z napisami (do wyboru do koloru). Jeszcze się nie spotkałam z tym by lektorem była kobieta, dla mnie to nowość :)
Nie przepadam za tą lektorką :rolleyes:
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Dlatego najlepiej oglądać w oryginale z polskimi napisami. Ja tak zawsze oglądam, niezależnie czy to na Canal+, BBC First, Netflixie czy HBO :) . Dla mnie lektor psuje przyjemność oglądania. Żałuję, że na Novelas+ nie ma opcji oglądania w oryginale i załączenia polskich napisów.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Notka prasowa Canal+ o premierze "Imperium kłamstw" na antenie Novelas+

https://media.pl.canalplus.com/159522-t ... -w-novelas
Liam
Junior
Posty: 1410
Rejestracja: 18 sty 2021, 15:24
x 98
x 217

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Czołówka „Imperium kłamstw" w Novelas+. Powyższa czołówka w Meksyku pojawiła się dopiero od 41 odcinka. W odcinkach 1-40 była emitowana ta:
Eduardo
Obserwator
Posty: 509
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

Ale beznadziejna ta czołówka, z bardzo słabą piosenką. Pierwsza wersja była zdecydowanie lepsza i muzyka ładnie oddawała klimat. Już jestem zniechęcony do telki.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Kwestia gustu. Dla mnie ta z piosenką Carlosa Rivery lepsza.
Po jakmś czasie od rozpoczęcia emisji Giselle Gonzalez - producentka telenoweli- dostała burę od szefów, którzy kazali jej sprowadzić produkcję
na bardziej romantyczne tory. Stąd dołączono utwór Carlosa Rivery do czołówki, więcej romantycznych scen i typowo telenowelowych klisz, jak główna bohaterka w więzieniu itd.
Bloo411
Obserwator
Posty: 468
Rejestracja: 09 kwie 2021, 16:02
x 14
x 61

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Bloo411 »

Ja też jestem rozczarowany entradą "Imperio de Mentiras" w wersji na eksport. Motyw muzyczny, jak i obrazki w samej czołówce nie oddają klimatu jaki będzie w tej telenoweli. Dla mnie jest to niezrozumiałe. Pioseneczka Carlosa Rivery nie ma nawet startu do pięknego motywu muzycznego z "oryginalnej entrady" (z odc. 1 do 40). Poza tym, zdjęcia w tej czołówce w pełni oddają charakter telenoweli, dobitnie uświadamiając widzom, że będzie to telenowela kryminalna, a nie kolejna słodko pierdząca opowieść miłosna.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1526
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja wolałem motyw instrumentalny. Carlos Rivera pięknie śpiewa ale nie przepadam za jego piosenkami do telenowel. Chociaż ta z "Te acuerdas de mi" w duecie z Marią Jose jest super według mnie. 🔥

Co do samej produkcji to ciężko się oglądało ale dla Angie, Andresa czy Susany warto. :)
Eduardo
Obserwator
Posty: 509
Rejestracja: 01 sie 2017, 15:45
x 50
x 268

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Eduardo »

No właśnie mi o to chodzi, że entrada w ogóle nie oddaje klimatu telenoweli. Motyw muzyczny z pierwszej wersji, był piękny i wprowadzał taki klimatyczny nastrój. A ta piosenka z aktualnej wersji jest nudna i nieciekawa. Poza tym spójrzcie na samo wykonanie entrady, gdzie nie umywa się nawet do oryginału. Wygląda jakby zrobił ją jakiś amator. Duży minus już na początek dla tej telki.
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Na pocieszenie motyw instrumentalny pozostał w napisach końcowych.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

Jak ocenianie "Imperium Kłamstw" po dwóch odcinkach? Zobaczyłam ze telenowela jest dostępna na internecie ale jakoś odpycha mnie od siebie narazie nie będę oglądać. Za to oglądam trzy wyjątkowe telenowele:
- Triumf miłości
- Zakazane Uczucie
- Otchłań namiętności :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

"Imperium kłamstw" to zupełnie inny rodzaj telenoweli, nie jest tak przyjemna w odbiorze jak wspomniane przez Ciebie wyżej tytuły.
Izabel
Obserwator
Posty: 345
Rejestracja: 12 sie 2021, 16:15
x 3
x 30

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Izabel »

W ogóle te nowe telenowele mi się nie podobają z tych nowych (rok 2020) podobało mi się jedynie "Z miłości do dziecka" zamiast Imperium z wielką chęcią zasiadam oglądać Zakazane uczucie :)
Awatar użytkownika
M@rcin
VIP Expert
Posty: 3357
Rejestracja: 14 cze 2012, 21:58
x 422
x 753
Kontakt:

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: M@rcin »

Ostatnio Televisa powróciła do kręcenia telenowel w swoim dawnym, dobrym stylu. Przykładami "Quererlo todo", "La desalmada", "Vencer el desamor" czy najnowsza świeżynka w postaci "Contigo si" (nowa wersja słynnej "Kamili").
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
Posty: 453
Rejestracja: 01 mar 2016, 20:17
x 20
x 24

Telenowele

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: karolina1995 »

Dla mnie akurat entrada jest lepsza, ale każdy jak kto woli, ja zaczęłam oglądać IDM i jest rewelacyjna, najbardziej podoba mi się tu wątek Renaty, oraz Dario i Majo:)
La malquerida/mujer de nadie/Trzy siostry
Despertar contigo/Pasion y poder/
Kobieta z Vendaval/zakazany owoc/Dziedziczka/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości