Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: [email protected] »

Szczerze mówiąc spodziewałem się, że będzie gorzej. Obstawiałem, ze wylądują w pasmach o godzinie 13 i 14. "Nieposkromiona miłość" zmienia stację, ale jeśli chodzi o godzinę emisji, to będzie tylko 30 minut wcześniej.

Mam nadzieję, ze po zakończaniu emisji tych produkcji nie zrezygnują całkowicie z telenowel i zakupią takie tytuły, które podniosą pasma telenowel z ruin.
Anikaa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Anikaa »

Moja koleżanka wyczytała na innym forum, że po pierwsze ta zmiana nie jest podyktowana oglądalnością telenowel tylko zmianami w profilach stacji i telenowele mają być w tv6 emitowane cały czas, a od 30 stycznia maja iść obu telenowel po 2 odcinki ale to nie potwierdzona informacja. Na innym forum ktoś napisał dokładnie tak cytuję: "Z moich osobistych źródeł mam informację że mimo plotek na temat że Niesposkromiona miłość i Prawdziwe uczucie są ostatnimi telenowelami na kanał TV6 i TV4 to stek bzdur. Mam do przekazania wiadomość dla wszystkich fanów telenowel. Po pierwsze telenowele nadal będą emitowane na tv4 i tv6, a po drugie na tv6 mają być po 2 odcinki od 30 stycznia. Jeśli się coś na ten temat zmieni to napiszę w tym temacie."
AnaPaula
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: AnaPaula »

Niestety, ale to jakieś kiepskie info. Ramówka TV6 już jest i od 30.01 telenowele nadal są emitowane w systemie jednoodcinkowym. Ktoś jak zwykle puścił farmazony w obieg ;)

Jeśli możesz Annikaa, to podaj link do tego innego forum.

http://www.polsatmedia.pl/dopobrania
Anikaa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Anikaa »

Nie znam nazwy bo to moja koleżanka czytała jak mi poda to Wam napiszę, a skąd wiesz Ana że od 30.01 są po jednym nadal odcinku? gdzie jest tak odległy program tv podany?
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Anikaa, koleżanka w poście wyżej podała ci link na stronę, na której są dostępne ramówki TV4 i TV6 do końca stycznia. Potwierdzam, co napisała: na własne oczy widziałam w tych ramówkach 30 i 31 stycznia po jednym odcinku obu telenowel. W najlepszym wypadku może być zmiana od 3 lutego, czyli od poniedziałku, ale o tym dowiemy się dopiero pod koniec stycznia.
Martino1984
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Martino1984 »

Panie Jacku, myślę, że najlepiej będzie jeżeli sam oceni Pan sytuację rynkową oraz telewizyjną i podejmie (oby!) jak najlepsze tytuły. W mojej opinii nie ma co opierać się na Televisie czy nawet Telemundo. Jak już słusznie zauważono, jest wiele naprawdę świetnych producentów telenowel z bogatą ofertą tytułów. Do tej pory polskie stacje karmiły nas głównie Televisą i Telemundo, spychając zupełnie na drugi plan tak mało docenionych weteranów jak Venevision, Azteca, America, Telefe, Globo czy nawet RCTV z Wenezueli. Do tej pory zerknąłem na wiele tytułów wszystkich tych producentów i uważam, że każdy z nich ma coś fajnego do zaoferowania. Jasne, że chętnie obejrzałbym "Paulinę", "Virginię" czy "Tajemnice piasków" czy "Manuelę", ale jak szczerze ucieszy mnie każda telenowela, którą Puls zaoferuje. Niestety, obecna sytuacja z telenowelami w naszym rodzimych sytuacjach ma się kiepsko. Zone Romantica nie istnieje, Polsat Romans wciska nam głównie odgrzewane polskie kotlety, Noveli niemalże nikt nie ma, a ogólnodostępne stacje cudują jak mogą z każdym pasmem. Zachęcam Pana jednak do rozejrzenia się szerzej niż tylko w ofercie najbardziej znanych producentów. Zgadzam się w 100% z Jantar, że to co dla nas jest stare i znane (z emisji 15 lat temu) nie znaczy, że dla lwiej części widzów nie okaże się ciekawą pozycją lub premierą. Super byłby blok telenowel: powtórka + premiera. Dlatego też sądy w stylu "to się sprawdzi", "to się nie sprawdzi" zostawiam osobom, które pracują w telewizji i jej tworzeniu niż hobbystom. :) Jedno jest pewne, nie lekceważcie fanów telenowel, bo są nas naprawdę setki. :)
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Panie Jacku od kiedy można się spodziewać drugiej telenoveli w Pulsach? :-) Czy w ogóle uda się w tym roku rozszerzyć pasmo telenovel o drugie takie pasmo? Jeśli tak to czy będzie to też emisja znanego tytułu tzn przypomnienie tak jak "Zbuntowanego Anioła" innego klasycznego tytułu czy też drugie pasmo będzie premierą u was? :-) Z góry dzieks z odp. :-)
Johny Begood
Poster

Telenowele

Post autor: Johny Begood »

Mam plan, ale nie chcę teraz kontynuować tego tematu. Konkurencja nie śpi :)
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Konkurencja? Polsat przerzuca telenovele z TV4 do TV6 a co dalej będzie z oboma pasmami premier w TV6 nie wiadomo? Podobno Polsat teraz zmienia profile TV4 i TV6? Panie Jacku zdradzi chociaż Pan czy druga telenovela będzie premierą czy też powtórką? :-)
piotrekzgr
Junior

Telenowele

Post autor: piotrekzgr »

Ja myślę, że p.Jackowi nie chodziło konkretnie o telenowele, ale ogólnie o konkurencję, która - co widać - naśladuje Puls(np.pasma seriali animowanych)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Telenowele

Wenezuelska aktorka Monica Spear została zamordowana.
TVN 24 pisze:Była miss zastrzelona na autostradzie. Jej pięcioletnia córka ranna

Nieznani sprawcy zastrzelili byłą miss Wenezueli i jej męża na jednej z autostrad między Puerto Cabello a Valencią w centralnej części kraju.

29-letnia Monica Spear zginęła, gdy jej auto zatrzymało się na drodze. Najprawdopodobniej zepsuło się, co wykorzystali napastnicy. Od ich kul zginął także 39-letni były mąż miss. W samochodzie była też pięcioletnia córka pary - pocisk ranił ją w nogę, ale dziewczynka przeżyła.

Była miss Wenezueli padła ofiarą rosnącej w tym kraju fali przestępczości. Oficjalnie w Wenezueli statystyki mówią o 39 morderstwach na 100 tys. mieszkańców, ale miejscowe organizacje pozarządowe twierdzą, że prawdziwy wskaźnik jest dwukrotnie wyższy

Prezydent Nicolas Maduro ogłosił co prawda walkę z przestępczością priorytetem dla swojego rządu, ale jego przeciwnicy wskazują, że nie jest to możliwe wobec kwitnącej korupcji w organach ścigania i wymiaru sprawiedliwości.
Johny Begood
Poster

Telenowele

Dwie niespodzianki:
1. od 14.02 w Puls 2 serial Zbuntowany anioł będzie emitowany także w piątki.
2. ......hm.....na razie jeszcze nie zdradzę, ale 'będzie pan zadowolony' :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Telenowele

Johny Begood pisze:2. ......hm.....na razie jeszcze nie zdradzę, ale 'będzie pan zadowolony'
Czyżby emisja typowej telenoweli 'rosa'?
Johny Begood
Poster

Telenowele

Jej tytuł pojawiał się tutaj wielokrotnie jako jeden z 'the most wanted'. Jutro lub w czwartek będę mógł potwierdzić to oficjalnie.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Telenowele

Chodzi o emisję powtórkową telenoweli już emitowanej w Polsce, czy premierę?

Jeżeli premiera, to najbardziej ucieszy mnie informacja o emisji "Corazon Indomable", która wg mnie byłaby u nas murowanym hitem :) Tym samym utrzymując, ku naszej uciesze na stałe pasmo telenowel w Pulsie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”