Telenowele

Forum fanów telenowel :)
lena21
Użytkownik

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: lena21 »

Możecie się śmiać ale z chęcią obejrzałabym ponownie Manuelę tam wiało taką grozą po wypadku Isabel. Do tego ta oszpecona twarz, muzyczka z pozytywki i bujany fotel :evil:
Przecież Ty albo nikt skończyli puszczać niedawno.
Ann
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Ann »

Ja też z chęcia obejrzałabym Manuele - świetna telenowela, albo Marię z tą samą parą głównych bohaterów :)
Ostatnio zmieniony 07 lis 2016, 19:44 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem zbędne cytowanie. Nie ma potrzeby cytować ostatniego posta, jeśli odnosisz się do całości.
lena21
Użytkownik

Telenowele

Gdybym miała wybrać to raczej to pierwsze bardziej kojarzę i lepsza akcja.

Pamiętacie może serial Namiętności? ale włoską wersję pamiętam, że główny bohater miał się ożenić z nieuleczalnie chorą dziewczyną której nie kochał. To było bardzo stare, ze starszych pamiętam jeszcze Michalelę ale tam było coś o mafii.

Z tego co widzę Polonia 1 powtarza Czynnik PSI.
Ostatnio zmieniony 07 lis 2016, 19:49 przez Karol, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Nie cytuj ostatniego posta!
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 25
x 43

Telenowele

Post autor: PPM »

Biuro prasowe TV Puls wystosował dziś komunikat
Szanowni Państwo,
w celu rozwiania wszelkich wątpliwości, serial „Dulce Amor” ma swoją premierę 25 listopada. Jednak 28 listopada emitowany jest ponownie odcinek pierwszy, 29 listopada rozpoczynają się odcinki premierowe.
Jantar
VIP Expert
x 9
x 68
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Karol pisze:Opcji nie jest dużo. Możliwe są pozycje poniżej, chociaż nie wiadomo czy chociażby do ostatniej mają jeszcze prawa - nie orientuję się :) Nie specjalnie brali się za jej powtarzanie.

"Stellina"
"Celeste"
"Prawo do narodzin"
"Ty albo nikt"
"Talizman"
"Na straży miłości"
"Pieska miłość"
"Królowa Południa"
"Bananowa młodzież"
@Karol, nie trafiłeś :)

Jak się właśnie dowiedziałam w Polonii1, po Stellinie będą emitowane Namiętności z Grecią Colmenares. Ostatni raz ta telenowela gościła w ramówce stacji w 2009 roku.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3384

Telenowele

Post autor: Karol »

W takim razie premiera dekady w Polonii 1 :lol:
Isabel27
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Isabel27 »

Wow, ale super bardzo sie ciesze. A od kiedy dokladnie?
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Rzeczywiście się postarali... Kolejna n-ta powtórka, jedyny plus, to to, że ostatnio była emitowana wyżej wspomniane 7 lat temu. Dla mnie osobiście ta stacja nie ma sensu bytu. W ogóle ciągłe powtarzanie starych telenowel, które są w słabej jakości obrazowej czy dźwiękowej i o porannych porach to kolejny absurd. Czy to im się w ogóle opłaca? Podejrzewam, że już niebawem telki wylecą stamtąd, a kanał telenowelowy tej samej spółki po upływie ważności koncesji zostanie zamknięty. Na nich nie ma co liczyć.

Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 653
x 3384

Telenowele

Post autor: Karol »

To samo pisali ludzie 5, 10 i 15 lat temu :) Koncesję teraz dostaje się za bezcen, a skoro stacja nadaje od 23 lat, to znaczy, że się opłaca.
Ann
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Ann »

Jantar pisze:
@Karol, nie trafiłeś :)

Jak się właśnie dowiedziałam w Polonii1, po Stellinie będą emitowane Namiętności z Grecią Colmenares. Ostatni raz ta telenowela gościła w ramówce stacji w 2009 roku.

I bardzo fajnie, bo akurat tej telenoweli jeszcze nie oglądałam :)
lena21
Użytkownik

Telenowele

Manuela była emitowana na p1 po 2000 roku tylko wtedy nie miałam tej stacji. Szkoda, że nie dali Manueli dużo ciekawszy klimat.
Jantar
VIP Expert
x 9
x 68
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

@lena21, mylisz się, "Manuela" na Polonii1 była emitowana w połowie lat 90-ch, a potem w latach 1998/1999 na TVN-ie (krótko po starcie stacji) i to wraz z "Marią". Nawet mam odnotowaną emisję obu na TVN-ie w starym kalendarzu, który zachowałam.
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

Post autor: dawid99 »

Według tego portalu DA ma u nas liczyć 120 odcinków. Prawie 2/3 treści zostanie wycięte. :o
Załączniki
Screenshot_2016-11-09-10-26-33.png

DiegoWolferss
Użytkownik
x 1
x 1
Kontakt:

Telenowele

Post autor: DiegoWolferss »

Od grudnia na WP1 będzie emitowany hiszpański serial "Sześć sióstr" (Seis hermanas) z m.in. Alexem Gadeą z "Sekretu". Ponadto według novela.pl na tym kanale będzie jeszcze jeden hiszpański serial oraz meksykańska produkcja.
Swoją drogą, ciekawe czy Seis hermanas będą emitować w całości, bo pierwszy sezon liczy już ponad 300 ocinków i jest nadal produkowany, czy tak jak Puls postąpił z Sekretem ;x
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 256
x 432
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

No to chyba wszystko jasne...
Telewizja WP wystartuje 2 grudnia programem Orłosia [wideo]

Produkcje własne stacji zajmą ponad 2,5 godziny programu dziennie. Będą się na nie składać trzy pasma: publicystyczne, lifestylowe i informacyjne o wspólnym tytule #dziejesięnażywo. Poprowadzą je m.in. Maciej Orłoś, Igor Sokołowski, Kamila Biedrzycka-Osica, Małgorzata Serafin, Karolina Jakobsche, Małgorzata Ohme, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Natalia Nguyen. Atutem kanału będzie wysoki udział zagranicznych premier, z których znaczna część znajdzie się w bezpłatnej kolekcji VOD, uruchomionej równolegle ze startem stacji. Wśród hitów znajdą się takie światowe produkcje serialowe, jak m.in. The Fall, Orphan Black, Parade's End, Ekaterina, Prisoners of War, Broen, Death in Paradise, Call The Midwife, Manor House czy Dressed For Mourning.
http://www.televisainternacional.tv/pro ... D/661/ol/5
Ostatnio zmieniony 09 lis 2016, 16:42 przez [email protected], łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”