Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Johny Begood
Poster

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Johny Begood »

Spokojnie. więcej jutro lub pojutrze. Ale tytuł większości z Was powinien przypaść do gustu - sami go w sumie 'wybraliście'.
CZERWONE I NIETRANSPARENTNE LOGO EKRANOWE JEST OK! :D
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Wow! Druga telenovela! :-) Czekamy jutro na wieści i liczę na dobre godziny w obu Pulsach :-) Co do telenovel w TV4/TV6 to mam info z Działu kontaktu z widzami Polsatu że telenovele znikają z TV4 i przechodzą do TV6! Nie planują rezygnacji z emisji telenovel czyli pasmo zostaje tylko przesuwają je z TV4 do TV6. Tłumaczą to zmianą profili obu stacji. Kombinują z ramówką TV4 coś jak widać. Wg. mnie nie udało im się wepchać kanału filmowego "Polsat Kino" to przerabiają TV4 na kanał filmowo-serialowy czyli coś w stylu TVN7. Jak zapytałem Panią z Polsatu czy zamierzają zrobić rebranding TV4 i TV6 na Polsat 4 i Polsat 6 to się zaśmiała i zapytała po co i skąd te pomysły? Tak więc nazwy zostają. :-) Na pewno kupili już lub mają zaklepaną telenovele "La Tempestad" z Levym czyli powrót do starej strategii ;-)
Jordi
VIP Expert
x 1971
x 1896

Telenowele

Post autor: Jordi »

No mnie ogólnie bardziej pasuje emisja na Puls2, więc po prostu się cieszę, że będzie 5 epów tygodniowo jak bna Puls1 :-)

Co do tytułu to już mam swój typ po przejrzeniu 15 stron tematu. Jeśli się sprawdzi, to ja aż krzyknę z radości ;-)
pablo21 pisze:Na pewno kupili już lub mają zaklepaną telenovele "La Tempestad" z Levym czyli powrót do starej strategii ;-)
Już widzę tę podnietę "fanów jedynego słusznego producenta" :-P Akurat ja nowych produkcji televisy zdzierżyć nie mogę, ale czy stara taktyka przyniesie skutek po raz kolejny? Zobaczy się...
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Johny Begood pisze:Trafione :) - 'Kobieta w lustrze'.
Nie wierzę! Mój nos czarownicy mnie nie zawiódł! Cudownie, wspaniale, wielkie wow! Z emisji premierowej załapałam się jedynie na finał - sama głosowałam w ankiecie na powtórkę, więc mam ogromną radochę!!! Dziękuję, panie Jacku, za wspaniały prezent! Ten rok zapowiada się naprawdę wyjątkowo :)
Johny Begood
Poster

Telenowele

Serial pojawi się najpierw w TV Puls. A ja szukam dobrej pory na jego emisję w PULS 2.
Awatar użytkownika
rifi
Użytkownik

Telenowele

Post autor: rifi »

Panie Jacku mam pytanie czy jest szansa na zakupienie przez Waszą stację kolejnego sezonu Burzy uczuć? Są fani którzy ta produkcję śledzili i naraz im została przerwana w pewnym momencie, to tak jak by teraz TVP1 przerwał emisję serialu Moda na sukces gdzie pewna liczba fanów ten serial ogląda. Chyba Burza uczuć miała u Was dobrą oglądalność skoro zakupione zostały 5 sezonów. Panie Jacku tak jak pan wspomniał w wątku o Puls2 że dla każdego powinno coś być co lubi. Na pewno by pan sprawił większość i widzom którzy ta produkcję śledzili wielką radość.
Johny Begood
Poster

Telenowele

OK, ramówka poszła, wiec można powiedzieć.
Kobieta w lustrze będzie o 14:30, po ZA. Start - albo w piątek 7.02 albo w poniedziałek 10.02.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
x 21
x 41

Telenowele

Post autor: PPM »

Właśnie chciałem napisać, że mam info dla fanów "Kobiety w lustrze". http://pulstv.eu/kobieta-w-lustrze-w-tv-puls/
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 206
x 366
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Godzina dobra i nie koliduje z telenowelami w TV6. Mam jednak nadzieję, że w PULS2 będzie emitowana gdzieś ok godziny 18. Telenowela jest bardzo bajkowa, tak więc byłaby świetnym spójnikiem pomiędzy pasmem animacji, a programami dla starszych widzów.

Domyślam się jednak, że czeka pan na pierwsze wyniki oglądalności w TV Puls i wtedy zadecyduje.
Johny Begood
Poster

Telenowele

@Pitus: dzięki, robisz wspaniałą robotę :D

@Marcin: pasmo mam wybrane, dzisiaj będzie decyzja. A pasmo jest fajne :) Takie....nostalgiczne.
Jordi
VIP Expert
x 1971
x 1896

Telenowele

Post autor: Jordi »

Jantar pisze:Natomiast mogę dopowiedzieć, że Burza uczuć będzie powtarzana od 1-go odc na Romance TV mniej więcej od połowy lutego. Ma to być na razie pierwsze 150 odcinków - emisja chyba w sumie po raz 5-y. Wg informacji z fb RTV mają być też podobno emitowane dalsze sezony serialu.
Dokładnie to samo chciałem napisać - od Burzy Uczuć jest RomanceTV i najprędzej oni puszczą całość, gdyż ich ramówka to w 99% produkcje niemieckich ZDF, ARD, SAT1, PRO7 i austriackiej ORF. Poza tym tak szczerze już wolę tę Burzę niż wałkowanie jednego filmu 100 razy na rok... (bo tak w tej chwili wygląda ramówka RTV)
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

Jordi pisze:Poza tym tak szczerze już wolę tę Burzę niż wałkowanie jednego filmu 100 razy na rok... (bo tak w tej chwili wygląda ramówka RTV)
Ramówka RTV jest koszmarna! Nadają już 3 lata (startowali razem z naszym TVP Seriale), a w sumie wszystkich filmów w ramówce było jakieś 260. Do tego jeszcze było dokładnie 6 seriali niemieckich (poza Burzą uczuć) i jeden rodzynek serial francuski. Ten francuski jest chociaż godny uwagi, bo reszta to lepiej nie mówić...
Awatar użytkownika
rifi
Użytkownik

Telenowele

Właśnie 5 raz emisja piątego sezonu na Romanca TV , a fani a zarazem widzowie TV PULS skączyli oglądać na sezonie piątym więc bez sensy enty raz oglądać sezon pierwszy, tak po za tym chyba nie możliwym jest aby ta produkcja nie miała oglądalności skoro TV PULS wyemitowała 5 sezonów. Więc TV PULS mogła by pomyśleć o fanach tej produkcji która została przerwana bez podanego powodu, to tak jakby TVP1 przerwał emisję Mody na sukces.
Jantar
VIP Expert
x 8
x 54
Kontakt:

Telenowele

rifi pisze:Więc TV PULS mogła by pomyśleć o fanach tej produkcji która została przerwana bez podanego powodu
Ale powód był podany i to bardzo wyraźnie: SPADAJĄCA W GALOPUJĄCYM TEMPIE oglądalność Burzy na Pulsie. Po prostu widzowie już się tym serialem na Pulsie znudzili, stąd decyzja stacji o zaprzestaniu emisji na 5-ym sezonie. Przecież już w ostatnich miesiącach emisji serial spadł na 7 rano! Pamiętamy wszyscy, jak Evka spadła na tą godzinę to oglądalność była prawie zerowa. Zapewne w przypadku Burzy było to samo. A jeśli chodzi o RTV to ten kanał wszystko powtarza setki razy, więc piąta emisja 1-go sezonu nie jest tu żadnym wyjątkiem od reguły. I tak fani mogą się cieszyć, że emitują ten serial od początku, bo inny tego samego gatunku emitują od odc z roku 2011, a serial jest kręcony od 1995 - równie dobrze mogli tak potraktować Burzę. Poza tym to tylko polska wersja niemieckiego kanału, który należy do dystrybutora tych produkcji.
Awatar użytkownika
rifi
Użytkownik

Telenowele

Ale gdzie było napisane o spadającej oglądalności??? Pamiętam że widzowie pytali na facebooku i odpowiedzi nie uzyskiwali. Przypomnę że Burza uczuć kiedyś była o 7 rano potem znów ją przenieśli na popołudniowe godziny. Burza uczuć miała kilka pór emisji zaczynając od tego że na samym początku miała emisję od Poniedziałku do Czwartku o godzinie 15:00, po czym na prośbę widzów zaczeli ją emitować od Poniedziałku do Piątku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”