Telenowele

Forum fanów telenowel :)
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: dawid99 »

MdN nie spodziewałem się. :o

Palomita
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: Palomita »

Czy ktoś wie, czy telenowele w WP będzie można oglądać bez lektora? A co najwyżej z napisami?
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

Telenowele

Post autor: Jordi »

Jak na produkcje Televisy to naprawdę dobry wybór. Telenowela taka nietuzinkowa, dobrze zrobiona - czasem to wygląda bardziej jak serial. O wiele lepszy wybór niż większość tel TV4 w ostatnich latach :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 256
x 432
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

"Dressed For Mourning" trudno uznać za telenowelę, podobnie zresztą jak pozostałe dwie hiszpańskie produkcje zakupione przez WP.
Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

Telenowele

W przypadku Televisy może i lepiej, że to nie jest typowa ich produkcja. Ostatnie lata mają na bardzo cienkim poziomie ;) A obsada jest wspaniała tego serialu.
thommy26
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: thommy26 »

Może chcą sprawdzić jaka będzie oglądalność tej telki z televisy i dlatego wybrali liczącą mniej odcinków produkcję. Sam fakt, że zakupili nową telkę i inne premierowe seriale hiszp.. dobrze wróży - oby tak dalej:) Mam nadzieje, że pojawią się potem również brazylijskie produkcje:)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 256
x 432
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Jeżeli tą produkcją chcą sprawdzać, to niestety, ale się zawiodą. Nie jest to typ telenoweli. która może się u nas spodobać. W Televisie są inne, krótsze telenowele, które miałyby o wiele większe szanse jak na przykład "Corazon que miente", czy "Las Amazonas".
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

A mnie się ten wybór podoba. Dramat sensacyjny oparty na schemacie telenoweli z ciekawymi wątkami, niesamowitymi zwrotami akcji, zabójstwami. Szykuje się niezły serial. :)
Pora skończyć z ciągłym kupowaniem klasycznych telenowel, widzowie powinni się otworzyć na 'nowy wymiar telenoweli'. Produkcja liczy tylko 52 odcinki, więc jej emisja zajmie zaledwie 2,5 miesiąca. W stacjach małych, takich jak np. WP| amplitudy w ratingach będą niewielkie, więc nie ma się co martwić, że dany serial nie spełni oczekiwań. Na początek zadowoli ich zapewne około 0,2-0,5, później oglądalność będzie musiała stopniowo rosnąć. "Mujeres de Negro" to produkcja zarówno dla wielbicieli telenowel, jak i fanów produkcji sensacyjnych czy kryminalnych, a zatem kierowana jest do szerszego grona odbiorców (głównie grupa 16-40). Liczę, że stacja wyemituje ją o odpowiedniej porze, najlepiej pasowałyby chyba okolice 21:00- 22:00.
CQM czy LA to bardziej pasują do day-time. Możliwe, że jeśli MdN zdobędzie sympatię, to sięgną po coś lżejszego na popołudnie.

Jordi
VIP Expert
x 2132
x 2049

Telenowele

Mnie się wydaje, że WP wieczorami postawi właśnie na seriale. Widać, że będzie ich sporo. Nowa same filmy daje na razie, Zoom w ogóle promocja leży, programy własne (nie liczę Onetu) są na odwal się. Metro też raczej niezbyt powalająca ramówka. To się może sprawdzić.

Poza tym zgadzam się z tym, że na początku właśnie mogą "sprawdzać" co się przyjmie, a co nie. To najlepszy moment na wyczucie widza. Nie to co wyprawia Puls od 3 lat przewalając ramówkę średnio co 10 dni, bo jak 3 dni rating spadnie o 0,5% to od razu trzeba zmieniać godziny nadawania. Wzięli 50-odcinkowy serial akurat na 2 miesiące emisji (jeśli będzie pn-pt). Dobre posunięcie.

Dla mnie MdN to najlepsza produkcja Visy przynajmniej w tym roku i to ewidentnie. Fajnie by bylo, gdyby polska widownia też doceniła ten serial :)
Palomita
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: Palomita »

Ja również mam nadzieję, że w telewizjach pojawią telenowele dalekie od sztampy.
Zaczęłam oglądać "Un camino hacia el destino", ale nie wiem, czy wytrzymam przed ekranem. Mam nadzieję, że Fernanda nie otrzyma już żadnej pary skrzypiec, ponieważ Paulina Goto ewidentnie nie umie zagrać skrzypaczki, poza tym podczas walki na poduchy i skakania po łóżkach najbardziej niezbędną czynnością okazuje się trzymanie w rękach... futerału ze skrzypcami, zaś w sytuacjach, gdy dziewczyna potrzebuje się skryć przed ludźmi, staje na środku... ogromnych schodów w głównym hallu szkoły, by sobie W UKRYCIU... pograć i się uspokoić. (sic!)
Kto takie idiotyczne sceny wymyślił?
pablo21
Obserwator
x 11

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Zobaczcie ramówkę kanału Eva Channel:
http://www.evachannel.tv/tv_guide.php
http://www.evachannel.tv/tv_guide.php?d ... ection=day

Schemat jak z ramówki dawnej Romantica TV :-)
thommy26
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: thommy26 »

Fajnie byłoby gdyby ten kanał wszedł na polski rynek. Zone Romantica w nowej odsłonie:)
dawid99
Junior
x 2
x 1

Telenowele

W czwartek, 22 grudnia TV Puls wyemituje ostatni - 176 odcinek serialu "Dziesięć przykazań". Drugiego sezonu najprawdopodobniej nie będzie. :-\

skaty
Użytkownik
x 6
x 2

Telenowele

Post autor: skaty »

A wiadomo co po tym serialu?
Jantar
VIP Expert
x 9
x 68
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar »

Zapewne przerwa świąteczno-noworoczna do 7 stycznia, jak co roku ostatnio. A od 7 stycznia co planują to nawet prezes jeszcze nie wie - tym bardziej, że z dnia na dzień potrafią zmienić ramówkę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”