Telenowele

Forum fanów telenowel :)
MoonSwan
Obserwator
Kontakt:

Telenowele

Post autor: MoonSwan » 13 gru 2016, 15:39

Przyznam szczerze, że "Droga do szczęscia" jest pierwszą od kilku lat telenowelą na TV4, która mnie zainteresowała. Pomimo swoich niedociągnięć jako telenowela, przyjemnie patrzy się na protagonistów - świeże, młode i nieopatrzone twarze. Mam nadzieję, że jednak w jakiś sposób ją dokonczą.

Poza tym, w DVB-T doszły w ostatnim czasie 4 nowe kanały. TV4 niestety musi się liczyć z tym, że automatycznie spadnie jej oglądalność, bez względu aktorów, bo jest większa konkurencja.
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H » 13 gru 2016, 16:27

Udało mi się skontaktować z działem do spraw kontaktu z widzami (Grupy Polsat). Serdeczne dzięki Jantar :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany telenowelą Droga do szczęścia, powinien pisać na adres email
pablo21
Obserwator

Telenowele

Post autor: pablo21 » 13 gru 2016, 16:58

I co ci odp. nt. "Droga do szczęścia"?
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H » 13 gru 2016, 17:11

Dokładnie to,co napisałam. Trzeba pisać na adres email, który podałam. Ja już wysłałam wiadomość i czekam na odpowiedź.
Dobrze by było, gdyby więcej osób napisało. Wtedy są większe szanse na powodzenie.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa » 13 gru 2016, 18:17

Piszcie jak coś się dowiecie w spr. ,,Droga do szczescia". Rozczarują mnie ogromnie jesli przerwą emisję... Kolejna stacja w której strach coś zaczynać.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 13 gru 2016, 18:36

Villemo666H pisze:Udało mi się skontaktować z działem do spraw kontaktu z widzami (Grupy Polsat). Serdeczne dzięki Jantar :)
Jeśli ktoś jest zainteresowany telenowelą Droga do szczęścia, powinien pisać na adres email
Bardzo proszę :) A ja dziękuję za informację - oczywiście piszę maila :) Ciekawe, kto to jest...
Villemo666H
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Villemo666H » 13 gru 2016, 18:51

Nie mam pojęcia, kto to taki...Może osoba odpowiedzialna za kontakt z widzami, z ramienia tv4. Nieistotne.
Ważne, by odpisał albo chociaż wysłuchał próśb widzów i zaczął działać w naszej sprawie.
Awatar użytkownika
AgnieszkaWawa
Użytkownik

Telenowele

Post autor: AgnieszkaWawa » 13 gru 2016, 19:10

Mail wysłany. Jak dla mnie moze byc nawet o 6:00 rano, nagram najwyżej.
Jantar
Activist
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Jantar » 13 gru 2016, 21:43

Palomita pisze:@Jantar,
no właśnie widzę, że jest bałagan z odcinkami 'Sześciu sióstr'.
Odcinek nr 4- to w rzeczywistości odcinek nr 6.
Odcinek nr 9 nie jest tak naprawdę dziewiątym. Pomiędzy odc. 8. a tym wyemitowanym dziś powinien być jeszcze przynajmniej jeden.
Jeśli ktoś ma możliwość napisania maila do WP1 z prośbą o weryfikację odcinków, niech to zrobi. Próbowałam znaleźć jakiś adres mailowy bezpośrednio do nich lub wstawić komentarz pod serialem, ale mi się to nie udało.
Jantar pisze:@Palomita, dzisiejszy odc 9 to tak naprawdę odc. 11. Brakuje aż 2-ch odcinków. A w VOD faktycznie odc. 4 i 6 to ten sam odcinek - brakuje tam odcinka 4-go, który był wyemitowany w niedzielę w powtórkowym maratonie. Napisz na profilu WP na facebooku, albo wyślij im priv przez facebooka. To najprędzej odbiorą.

@Palomita, dzisiejszy odcinek Sióstr to odcinek 12. Zgłosiłam ponownie i właśnie otrzymałam taką odpowiedź od WP przez priv facebooka:
Telewizja WP
Pani Aniu, wszystkie uwagi, ktore Pani zgłosiła przesłaliśmy osobom za to odpowiedzialnym. Dzien problem bym rozwiązywany, ale widocznie cały czas wkrada sie jakiś błąd. Zgłosimy to ponownie i jutro będziemy pilnować, zeby pominięte odcinki były w vod. Przepraszamy IP rodziny i jeszcze chwilę cierpliwości.
Sławomir
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Sławomir » 14 gru 2016, 9:42

To było pewne, że MOJA NADZIEJA popsuje pasmo telenowele. Z drugiej strony mogli wcześniej przerwać emisję Moją nadzieję a nie drogę do szczęścia. Najlepiej gdyby wybierali telenowele z A.Boyer, D.Garcia, Z.Vega, S.Navarro, L.Brito, A.B.Contreras
Jordi
VIP Expert

Telenowele

Post autor: Jordi » 14 gru 2016, 10:05

No to będzie Boyer x 3 od stycznia do tego Rulli i Zepeda - ulubieńcy polskich fanów.

Zobaczymy, czy potwierdzi się teza, że telenowelowa widownia czwórki obejrzy wszystko, byleby byli ich ulubieńcy ;)
thommy26
Użytkownik

Telenowele

Post autor: thommy26 » 14 gru 2016, 10:05

Nie sądzę, że "Moja nadzieja" popsuła pasmo. Gdyby miała słabą oglądalność to też by ją zdjęli albo byłyby takie próby. Droga do szczęścia po prostu się nie przyjęła, ale to nie znaczy, że powinna całkiem zniknąć , jeśli szanują choć trochę widza to powinni przenieść ją na poranne godziny albo umieścić resztę odcinków w necie. Plusem tej telki są na pewno mało znane twarze głównych aktorów (nieopatrzone). Rzeczywiście nie jest to może bardzo ambitna, czy wciągająca tela, ale oglądam ją już z przyzwyczajenia i chciałbym dotrwać do końca:) Myślę, że jak przycisną fani tej telki tv4 mailami, prośbami to może wyemitują ją w całości, tym bardziej, że tv4 chyba nie przerwało jeszcze żadnej telki w trakcie..
DiegoWolferss
Użytkownik
Kontakt:

Telenowele

Post autor: DiegoWolferss » 14 gru 2016, 12:04

Albo Droga do szczęścia będzie emitowana na Super Polsat ;) lub dadzą kontynuacje od marca, po zakonczeniu Po prostu Maria ;x
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 14 gru 2016, 22:21

Agata Młynarska, dyrektor rozwoju stacji TLC ciepło o telenowelach:
Badania przeprowadzone przez TLC pokazały, że Polki poszukują przede wszystkim rozrywki, ale także porad, jak mogą zmienić swoje życie na miarę swoich możliwości. Pragną również „baśniowości”. - Na pytanie, dlaczego oglądają „Salon sukien ślubnych”, odpowiadały, że mogą potem pięknie śnić - mówi Agata Młynarska. Jak zdradza Wirtualnemedia.pl dyrektor rozwoju kanału TLC, badania potwierdziły także, że Polki uwielbiają seriale i telenowele. - Sięgnęliśmy zatem po format meksykańskiej telenoweli „Cudowna róża”, która miała ponad 40 proc. widowni w Meksyku i jest hitem w łacińskiej części Ameryki - mówi Agata Młynarska.

Telenowela „Cudowna róża”, utrzymana w nurcie docureality, opowiada o ludziach, którzy doświadczają w życiu wsparcia opatrzności. Na antenie TLC produkcja będzie miała premierę w Wigilię o godz. 18:00. Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja zakupiła ok. 100 odcinków tej telenoweli.
Więc może jest i szansa na kolejne telenowele w przyszłości:)
Awatar użytkownika
Karol
Administrator

Telenowele

Post autor: Karol » 15 gru 2016, 0:21

Ale będzie płacz, gdy TLC będzie przerywać ją co 15 min :-)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”