Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Poti
Obserwator

Telenowele

Post autor: Poti » 18 kwie 2019, 17:52

Jeśli chodzi o Cristine to telenowela jest dostępna cały czas w sprzedaży. A czy Nigdy Cie nie zapomnę czy Prawdziwa miłość nie wiem, ale mam obawy i przeczucie że tak jak w zeszłym roku Tv 4 w okresie wakacji powtórzyła Esmeralde tak i w tym z kolei może być Maria z przedmieścia.
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann » 18 kwie 2019, 18:41

Adix2004 pisze:
18 kwie 2019, 16:40
Skąd wiadomo, że "Paulina" sobie kiepsko radzi?
Nic przecież nie wiadomo o oglądalności w Szóstce...
Po za tym złej oglądalności chyba nie ma (jeśli osoby z TV4 przeszły do TV6), a patrząc na ramówkę TV6 (większość ramówki to stare, kultowe seriale) to kto wie czy po "Paulinie" nie zobaczymy np. "Cristiny", "Ceny marzeń" :) Chyba, że pójdą dalej w ślad z Colungą i dadzą "Nigdy Cię nie zapomnę" lub "Prawdziwa miłość" :)
Możliwe, że w czerwcu dadzą coś z archiwum Czwórki a jesienią będzie jakiś stary hit.
Jakby dali "Prawdziwą Miłość " z Fernandem Colungą to - przynajmniej moim zdaniem - byłby świetny pomysł bo telenowela jest przepiękna ;D Co do Cristiny to niestety ta produkcja średnio mi się podobała, z resztą tak samo jak Nigdy Cię nie zapomnę. Nie wiem czemu nikt nie pomyślał o puszczeniu w Polsce "Alborady" z Fenandem Colungą i Lucero. Nie dość ze to by była premiera to telenowela jest bardzo fajna i ma fantastyczne kostiumy tak jak Prawdziwa Miłość (Amor Real) chociaż uważam że Prawdziwa Miłość jest jednak nieco lepsza, ale Alborada też jest świetna :)
Adix2004
Junior

Telenowele

Post autor: Adix2004 » 18 kwie 2019, 23:14

[email protected] pisze:
18 kwie 2019, 16:47
Na czas wakacji Szóstka mogłaby się pokusić o "Triumf miłości". Telenowela była jednym z największych hitów TV4, a powtórzona do tej pory tylko raz i to o godzinie 6 rano.
"Triumf miłości" było jedną z najchętniej oglądanych telenowel Czwórki (jak i ogólnie ze wszystkich produkcji emitowanych w TV4), dlatego dziwię się, że nie powtarzali jej i nie męczyli nas tą telenowelą. Hitowe telenowele Czwórki to: "Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości", "Zaklęta Miłość", "Osaczona" oraz "Esmeralda".
W sumie to mogliby ją powtórzyć ale na czas wakacji po kilka odcinków a jesienią dać drugie pasmo i dodać np. Cenę marzeń".
Poti pisze:
18 kwie 2019, 17:52
Jeśli chodzi o Cristine to telenowela jest dostępna cały czas w sprzedaży. A czy Nigdy Cie nie zapomnę czy Prawdziwa miłość nie wiem, ale mam obawy i przeczucie że tak jak w zeszłym roku Tv 4 w okresie wakacji powtórzyła Esmeralde tak i w tym z kolei może być Maria z przedmieścia.
Z tego co czytałem na stronach meksykańskich to większość telenowel Televisy z lat 90. i początku 21. wielu jest teraz w sprzedaży więc "Prawdziwa miłość" i "Nigdy Cię nie zapomnę" na pewno też jest :)
Wątpię, żeby w wakacje dali "Marię...". Wydaje mi się, że prędzej dadzą "Dzikie serce" z Contreras.
Ann pisze:
18 kwie 2019, 18:41
Jakby dali "Prawdziwą Miłość " z Fernandem Colungą to - przynajmniej moim zdaniem - byłby świetny pomysł bo telenowela jest przepiękna ;D Co do Cristiny to niestety ta produkcja średnio mi się podobała, z resztą tak samo jak Nigdy Cię nie zapomnę. Nie wiem czemu nikt nie pomyślał o puszczeniu w Polsce "Alborady" z Fenandem Colungą i Lucero. Nie dość ze to by była premiera to telenowela jest bardzo fajna i ma fantastyczne kostiumy tak jak Prawdziwa Miłość (Amor Real) chociaż uważam że Prawdziwa Miłość jest jednak nieco lepsza, ale Alborada też jest świetna :)
Jeśli chodzi o "Prawdziwą miłość" to wolę nową wersję czyli "Za głosem serca" z Boyer <3 Ale "Prawdziwą miłość" też bym jeszcze raz zobaczył ze względu na Noriegę :)
"Nigdy Cię nie zapomnę" było trochę dziwną telenowelą.
Też się dziwię "Alborada" nigdy nie została u nas wyemitowana.

Osobiście gdyby Szóstka miała dać powtórkę z archiwum Czwórki to chciałbym "Mój grzech", "Zaklętą miłość", "Triumf miłości" i "Eva Luna".
A jeśli chodzi o powtórkę hitu sprzed lat to chciałbym "Cenę marzeń", "Cristine", "Virginie" i "Angele".
Mogliby w wakacje dać coś z Czwórki a jesienią stworzyć drugie pasmo i dać kultową telenowele. Wtedy było by podwójne pasmo np. 16.00-18.00.
Na nowości w TV6 i tak nie ma co liczyć.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 18 kwie 2019, 23:34

Adix2004 pisze:Triumf miłości" było jedną z najchętniej oglądanych telenowel Czwórki (jak i ogólnie ze wszystkich produkcji emitowanych w TV4), dlatego dziwię się, że nie powtarzali jej i nie męczyli nas tą telenowelą. Hitowe telenowele Czwórki to: "Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości", "Zaklęta Miłość", "Osaczona" oraz "Esmeralda".
A "Dzikie serce" i "Kotka", to co?
Z tego co czytałem na stronach meksykańskich to większość telenowel Televisy z lat 90. i początku 21. wielu jest teraz w sprzedaży więc "Prawdziwa miłość" i "Nigdy Cię nie zapomnę" na pewno też jest :)
"Prawdziwa miłość" cały czas jest w sprzedaży, ale "Nigdy Cię nie zapomnę" już nie. Niestety, ale wbrew pozorom większość starszych tytułów nie jest dostępna. Najbardziej ubolewam nad brakiem "Rosalindy", "Palomy", czy "Camili". Z dostępem do telenowel Televisy wyprodukowanych po 2001 roku nie ma większych problemów.
Adix2004
Junior

Telenowele

Post autor: Adix2004 » 19 kwie 2019, 11:42

[email protected] pisze:
18 kwie 2019, 23:34
Adix2004 pisze:Triumf miłości" było jedną z najchętniej oglądanych telenowel Czwórki (jak i ogólnie ze wszystkich produkcji emitowanych w TV4), dlatego dziwię się, że nie powtarzali jej i nie męczyli nas tą telenowelą. Hitowe telenowele Czwórki to: "Nie igraj z aniołem", "Triumf miłości", "Zaklęta Miłość", "Osaczona" oraz "Esmeralda".
A "Dzikie serce" i "Kotka", to co?
"Prawdziwa miłość" cały czas jest w sprzedaży, ale "Nigdy Cię nie zapomnę" już nie. Niestety, ale wbrew pozorom większość starszych tytułów nie jest dostępna. Najbardziej ubolewam nad brakiem "Rosalindy", "Palomy", czy "Camili". Z dostępem do telenowel Televisy wyprodukowanych po 2001 roku nie ma większych problemów.

"Dzikie serce" i "Kotka" były sukcesami stacji ale do TOP 15 najchętniej oglądanych pozycji Czwórki nie należą. Do sukcesu TV4 można zaliczyć jeszcze "Włoską narzeczoną", która przejęła oglądalność po "Dzikim sercu".

A gdzie można znaleźć listę telenowel, które są jeszcze w sprzedaży? Mam nadzieję, że "Angela" jeszcze jest :)
Dziwię się, że nie ma "Rosalindy" :( Jedna z hitów Televisy... Co do "Camili" to nawet dobrze, najgorsza telenowela Nesmy.
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann » 19 kwie 2019, 13:24

Co do Camili to też się cieszę że już jej nie sprzedają - słabe to było strasznie... Angela była fajna i krótka, Prawdziwa Miłośc była fantastyczna - świetna rola Fernanda Colungi - chyba najlepsza ;)

Swoją drogą skąd wiecie które telenowele są w sprzedaży? Da sie np sprawić które telenowele z Venevision są dostępne?
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 19 kwie 2019, 13:31

Ze stron dystrybutora:

Televisa
https://www.televisainternacional.com/

Venevision
http://www.cisnerosmediadist.com/progra ... re_tid=370

"Camila" może nie była najwyższych lotów, ale jednak świetnie sobie radziła w TVN. Jako jedna z nielicznych telenowel doczekała się powtórki na głównej antenie. "Angela" może fajna i krótka, ale jednak odrobinę zbyt ambitna.

Wykazy dostępnych telenowel nie do końca oddają stan faktyczny. Televisa sprzedaje nadal takie tytuły, jak "Esmeralda" czy "Labirynt namiętności", a na stronie dystrybutora jednak ich brak. Możliwe, że przez brak aktualizacji, lub po prostu jest to kwestia negocjacji i determinacji stron.
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann » 19 kwie 2019, 14:38

Dzięki [email protected] - to już przynajmniej wiem ze Venevision nie ma w sprzedaży dwóch najlepszych telenowel - Marii Celeste i Słodkiej Zemsty ;/

A stronę Azteki też masz? Mają jeszcze w ofercie Montecristo z Silvią Navarro ?
Poti
Obserwator

Telenowele

Post autor: Poti » 19 kwie 2019, 16:14

A skąd wiadomo że Labirynt namiętności jest dostępny w sprzedaży to może grupa Polsat postara się o yen tytuł w końcu w roli głównej ponownie Leticia Calderon chyba lepszy Lababirynt namiętności niżeli Cristina która jest taką samą historią co Triumf miłości.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] » 19 kwie 2019, 16:22

Niedawno był emitowan na Węgrzech, gdzie zrujnował dotychczasowe pasmo. "Labirynt namiętności" nie jest łatwą i przyjemną telenowelą, a wprost przciwnie, pełno w nim morderstw i tajemnic. Obawiam się, że tu nawet sama Leticia Calderon niewiele pomoże. Za nic tam nie przypomina "Esmeraldy" i jeszcze te krótkie włosy... nieprzystające do głównych bohaterek telenowel w tamtych czasach.
Ann
Użytkownik

Telenowele

Post autor: Ann » 19 kwie 2019, 16:41

Poti pisze:
19 kwie 2019, 16:14
A skąd wiadomo że Labirynt namiętności jest dostępny w sprzedaży to może grupa Polsat postara się o yen tytuł w końcu w roli głównej ponownie Leticia Calderon chyba lepszy Lababirynt namiętności niżeli Cristina która jest taką samą historią co Triumf miłości.
Powiem szczerze- jakby mieli wybierać z tych dwóch telenowel to niech biora Cristinę (chciaż nie jest jakaś super rewelacyjna) bo Labirynt Namiętności był moim zdaniem słaby ;) Dalej podtrzymuje ze super pomysłem była by Prawdziwa Miłość albo Alborada z Fenandem Colungą
Poti
Obserwator

Telenowele

Post autor: Poti » 19 kwie 2019, 17:29

Tylko że Cristina biorąc pod uwagę to to samo co Triumf miłości także możemy jej nie ujrzeć. Szkoda że nie chcą postawić na Brzydula wcześniej spodziewanym bym się Luz Marii
Adix2004
Junior

Telenowele

Post autor: Adix2004 » 19 kwie 2019, 17:55

Poti pisze:
19 kwie 2019, 17:29
Tylko że Cristina biorąc pod uwagę to to samo co Triumf miłości także możemy jej nie ujrzeć.
"Światło Twoich Oczu" to nowa wersja "Esmeraldy" i jakoś ją ujrzeliśmy i do jeszcze zaraz po zakończeniu "Esmeraldy".
[email protected] pisze:
19 kwie 2019, 16:22
Niedawno był emitowan na Węgrzech, gdzie zrujnował dotychczasowe pasmo. "Labirynt namiętności" nie jest łatwą i przyjemną telenowelą, a wprost przciwnie, pełno w nim morderstw i tajemnic. Obawiam się, że tu nawet sama Leticia Calderon niewiele pomoże. Za nic tam nie przypomina "Esmeraldy" i jeszcze te krótkie włosy... nieprzystające do głównych bohaterek telenowel w tamtych czasach.
"Labiryt namiętności" to nie typowa telenowela. W Polsce raczej by się teraz nie przyjęła. Nowa wersja "Corazon que miente" wcale nie lepsza...
Ann pisze:
19 kwie 2019, 16:41
Poti pisze:
19 kwie 2019, 16:14
Powiem szczerze- jakby mieli wybierać z tych dwóch telenowel to niech biora Cristinę (chciaż nie jest jakaś super rewelacyjna) bo Labirynt Namiętności był moim zdaniem słaby ;) Dalej podtrzymuje ze super pomysłem była by Prawdziwa Miłość albo Alborada z Fenandem Colungą
"Cristina" rewelacji nie robi ale obejrzał bym ją ze względu na Noriegę.
"Prawdziwa miłość" to spoko telenowela, ale nowa wersja "Za głosem serca" moim zdaniem lepsza, ale też bym ją obejrzał ze względu na Noriegę :)

Ja zostaje przy tym, żeby Szóstka po "Paulinie" dała "Porywy serca" lub "Cenę marzeń" :)
Fajnie by było gdyby TV6 jesienią stworzyła 2 pasma telenowel, o 16.00 i 17.00.
Poti
Obserwator

Telenowele

Post autor: Poti » 19 kwie 2019, 18:13

Jeśli chodzi o to co ujrzymy po Paulinie w Tv6 na wakacje będzie powtórka z zeszłego roku czuję że pojawi się powtorna emisja Marii z przedmieścia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”