Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Skądś to już znam.
Pewnie w tym roku nie dodadzą.
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

Od 21 stycznia ponowna emisja telenoweli "La Fan" na AXN White. Premiery o godzinie 17.40 - powtórki o 12.20.
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Mam kontakt z osobą związaną z NOWA TV - stacja jest w trakcie wyboru tytułu telenoweli latynoskiej. W chwili obecnej nie zdradzają tytułów jakimi się interesują. Wkrótce mają rozpocząć się negocjacje.
Napisałem też do nich na stronie na facebooku i napisali mi, że poszukują tytułu, który spełni oczekiwania widzów, ustalają też ramówkę gdzie i od kiedy mogliby wstawić serial :)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 266
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Oby tylko nie wybrali tytułu w stylu tych emitowanych kiedyś przez konkurencyjne WP, bo wiemy jak się wtedy skończyło.
Poti
Obserwator
x 2
x 28

Telenowele

Post autor: Poti »

Czy Nowa TV emitowała już telenowele?
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 266
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Emitowała brazylijską "Avenida Brasil", która była powtórką po Polo TV, ale na żadnej z tych anten nie osiągnęła sukcesu.

Powinni sięgnąć po klasyczne historie Televisy, Venevision lub Telemundo z poprzednich lat, jak "Lo imperdonable", "Que bonito amor", "Tierra de Reyes", "Gorzka zemsta", "Los herederos del Monte", "La Patrona", "Gata salvaje", "Valeria", "Rosario".
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

A może zamierzają przenieść pasmo telenowel z TV4 do Nowej.
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

Atahan pisze:
08 gru 2019, 11:45
A może zamierzają przenieść pasmo telenowel z TV4 do Nowej.
Możliwe. Jednak wydaje mi się, że jeśli w Nowej TV uda im się z telenowelą latynoską to prędzej czy późnej w Czwórce też coś wyemitują.
[email protected] pisze:
08 gru 2019, 10:45
Emitowała brazylijską "Avenida Brasil", która była powtórką po Polo TV, ale na żadnej z tych anten nie osiągnęła sukcesu.

Powinni sięgnąć po klasyczne historie Televisy, Venevision lub Telemundo z poprzednich lat, jak "Lo imperdonable", "Que bonito amor", "Tierra de Reyes", "Gorzka zemsta", "Los herederos del Monte", "La Patrona", "Gata salvaje", "Valeria", "Rosario".
Z Brazylii w Polsce raczej nic się nie przyjmie. Najlepiej właśnie niech spróbują z czymś klasycznym z Televisy lub Telemundo. Z tego co wiem to stary klasyk sprzed lat też odpada. Z klasyków z Televisy mogliby właśnie pokusić się o "Que Bonito Amor" z Danną Garcią, które jest z 2012 roku i ma jeszcze taki starszy klimat jak "Zakazane uczucie", "Prawdziwe uczucie" czy "Otchłań namiętności". Z nowszych może "Lo imperdonable", "Las Amazonas" lub "Vino el Amor". Z Telemudno "Tierra de Reyes" lub "Rosa Diamente" - "La Patrona" to chyba za ciężka historia do polskiego widza. W Venevison też jest kilka ciekawych tytułów.
[email protected] pisze:
08 gru 2019, 10:26
Oby tylko nie wybrali tytułu w stylu tych emitowanych kiedyś przez konkurencyjne WP, bo wiemy jak się wtedy skończyło.
Oby tylko nie sięgnęli po żaden kryminał i żadną komedię, bo w tym przyadku już będziemy wiedzieć że pasmo się nie utrzyma.
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

W takim razie grzecznie poczekam na nowinki w tej sprawie. Negocjacje mają się zacząć, ale nie wiadomo czy się skończą. ;) Ale jak już się skończą i to korzystnie (zakupią telkę), i tytuł mi się spodoba, to z chęcią będę oglądał. Nie będę wypisywał swoich typów z Televisy i Telemundo, bo te są w sumie podane już wyżej. Mam na oku jeszcze "Caer en Tentación" i "Corazón Valiente", ale w tych przypadkach chyba lepiej liczyć na AXN White, niż na ogólnodostępne stacje.
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Adix2004 a czy możesz zapytac tą osobe z Nowa TV czy jest szansa na powtórzenie telenoveli "Avenida Brasil" ponownie w Nowa TV? Nowa TV od kilku dni na satelicie jest nadawana w HD więc dobrzy by było móc obejrzeć tą telenovelę ponownie w jakości HD :-) Zapytaj czy mają jeszcze prawa do tej telenoveli i jej emisji u nich? :-(
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

pablo21 pisze:
08 gru 2019, 14:25
Adix2004 a czy możesz zapytac tą osobe z Nowa TV czy jest szansa na powtórzenie telenoveli "Avenida Brasil" ponownie w Nowa TV? Nowa TV od kilku dni na satelicie jest nadawana w HD więc dobrzy by było móc obejrzeć tą telenovelę ponownie w jakości HD :-) Zapytaj czy mają jeszcze prawa do tej telenoveli i jej emisji u nich? :-(
Już się kiedyś pytałem i z tego co się dowiedziałem stracili już prawa - a nie opłaca się im ponownie wykupić bo telenowela się u nich nie oglądała.
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Szkoda! :-(
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

pablo21 pisze:
09 gru 2019, 7:44
Szkoda! :-(
Szkoda ale w chwili obecnej najważniejsze, że planują emisję telenowel i są w trakcie wyboru jakiegoś nowego tytułu oraz wkrótce mają rozpocząć się rozmowy z dystrybutorem :)
pablo21
Obserwator
x 1

Telenowele

Pewnie Televisa skoro ich właścicielem jest od prawie 2 lat Polsat :-)
Adix2004
Poster
x 23
x 29

Telenowele

pablo21 pisze:
09 gru 2019, 17:31
Pewnie Televisa skoro ich właścicielem jest od prawie 2 lat Polsat :-)
Też mi się wydaje, że wykupią coś od Televisy :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”