Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Adix2004 »

Pinirini pisze:
28 mar 2020, 20:13
Nowa powinna sobie podziękować za kolejna emisje Anioła bo to już ani śmieszne nie było co robiło TV4 puszczając ja chyba po raz 5 czy 6 po Esmeraldzie!
Owszem, ale każda powtórka zbiera bardzo dobre wyniki oglądalności i serial mógłby wyrobić pasmo Nowej na nową telenowele.
Awatar użytkownika
Poland
VIP Expert
x 15
x 155
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Poland »

Ann pisze:
28 mar 2020, 22:14
Tak na prawdę to cięzko powiedzieć co by się przyjęło z powtórek i było oglądane. Ja np bardzo chciałabym zobaczyć jeszcze raz Marię Celeste emitowaną dawno temu na TVP3. Uważam ze to była jedna z najpiękniejszych telenowel jakie widziałam :D cudna historia - typowo klasyczna, romantyczna same ochy i achy mogę na temat tej telenoweli mówic :)
Ja bym do tego grona dorzucił jeszcze "Marimar" i "Serce Klarity" które to też bym obejrzał a dzięki tym powtórkom TVP3 wreszcie byłaby do czegoś użyteczna.
Poland - Aktywnie najlepszy!
Pinirini
Użytkownik
x 8

Telenowele

Post autor: Pinirini »

Adix2004 pisze:
29 mar 2020, 11:27
Pinirini pisze:
28 mar 2020, 20:13
Nowa powinna sobie podziękować za kolejna emisje Anioła bo to już ani śmieszne nie było co robiło TV4 puszczając ja chyba po raz 5 czy 6 po Esmeraldzie!
Owszem, ale każda powtórka zbiera bardzo dobre wyniki oglądalności i serial mógłby wyrobić pasmo Nowej na nową telenowele.
No takiej oglądalności jak miała Esmeralda nie miał nawet Anioł, wiec jak dać jakaś powtórkę to jednak Esmeralde.
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

@Pinirini "Nie igraj z aniołem" przy premierowej emisji w Czwórce miało 1 mln. Nawet ostatnia powtórka gromadziła pół miliona widzów. "Esmeralda" przy premierowej emisji w TV4 miała 700. tys. Powtórka w wakacje 300 tys. "Aniołowi" jest łatwiej zdobyć widzów, niż "Esmeraldzie".
Pinirini
Użytkownik
x 8

Telenowele

Post autor: Pinirini »

No tv4 chwalił się ze żadna telenowela nie miała tyle co premiera Esmeraldy u nich.
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

Pinirini pisze:
29 mar 2020, 14:24
No tv4 chwalił się ze żadna telenowela nie miała tyle co premiera Esmeraldy u nich.
"Esmeralda" również miała świetne wyniki oglądalności, ale takie telenowele jak "Nie igraj z aniołem" czy "Triumf miłości" miały jednak zdecydowanie więcej :)
Poti
Obserwator
x 2
x 28

Telenowele

Post autor: Poti »

Jaką oglądalność miała w TV 4 Maria z przedmieścia i Paulina? Ta druga emitowana w TVN podobno dobrze się oglądała.
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

Adix2004 pisze:
27 mar 2020, 23:11
Adix2004 pisze:
26 mar 2020, 12:23
13 kwietnia TVP 1 rozpocznie emisję hiszpańskiego serialu "Velvet". Od poniedziałku do piątku o 18.00.

Jeśli jest ktoś spragniony telenowel w telewizji, to śmiało można powiedzieć, że "Velvet" jest to klasyczna, lekka telenowela miłosna :)

Lata 50. i 60. XX wieku. Alberto odziedzicza Velvet - prestiżowy hiszpański dom mody, a następnie nawiązuje romans z pracującą w nim szwaczką Aną, w której się zakochuje. Rodzina ma wobec niego jednak inne plany.
Dokonano zmian w ramówce TVP 1 i póki co jednak nie będzie emisji serialu.
Emisja serialu prawdopodobnie od 20 kwietnia bez zmian o 18.00. W ramówce dla prasy wpisany jest godzinny 'serial fabularny', więc za pewnie to "Velvet" :)
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

Poti pisze:
30 mar 2020, 13:11
Jaką oglądalność miała w TV 4 Maria z przedmieścia i Paulina? Ta druga emitowana w TVN podobno dobrze się oglądała.
"Maria z przedmieścia" miała ok. 300 tyś. widzów. Ostatni odcinek obejrzało 252 tyś. (2,55%). "Paulina" oglądała się słabiej i dlatego przeniesiono emisję do TV6. :)

Źródło: novela
Przysięga - TVP 1 [16:05]
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

Atahan pisze:
30 mar 2020, 13:46
Poti pisze:
30 mar 2020, 13:11
"Maria z przedmieścia" miała ok. 300 tyś. widzów. Ostatni odcinek obejrzało 252 tyś. (2,55%). "Paulina" oglądała się słabiej i dlatego przeniesiono emisję do TV6. :)

Źródło: novela
"Maria z przedmieścia" miała średnio ok. 250 tys. "Paulina" miała podobne wyniki oglądalności. Podejrzewam, że jeśli "Paulina" by poleciała przed "Marią...". "Paulinę" dokończyli by na Czwórce a "Marię z przedmieścia" przenieśli na Szóstkę. "Światło Twoich Oczu" też miało oglądalność porównywalną do "Pauliny" i "Marii z przedmieścia".
Poti
Obserwator
x 2
x 28

Telenowele

Trochę mnie te wuniki zaskoczyły co do Pauliny bo to taki drugi hit wyczekiwany po Esmeraldzie. WTVN ona miala chyba dobre wyniki choć drugi raz jej już nie wyremontowano, także nie wiem czy stacja straciła prawa czy już nie chciała.
Adix2004
Poster
x 23
x 28

Telenowele

"Paulina" na TVN była porównywalnym hitem jak "Esmeralda". Gabriela Spanic została nawet zaproszona do Polski ale niestety nie przyjęła zaproszenia ze względu na zobowiązania zawodowe. Mnie bardzo zaskoczyły słabe wyniki w TV4 bo myślałem, że po tylu latach widzowie chętnie sobie obejrzą historię Pauliny i Paoli.
TVN rzadko kiedy powtarzał telenowele. Powtórek na pewno doczekała się "Esmeralda" i "Camila". Było chyba jeszcze kilka powtórek ale to z rana. Na TVN 7 leciało także trochę powtórek m.in "Cena marzeń", "Gorzka zemsta", "Serce z kamienia", "Biały welon" czy "Marina".
Poti
Obserwator
x 2
x 28

Telenowele

Wszystkie telenowele z wyjatkiem niektórych Paulina, Maria Isabel, Cristina, Rosalinda, Prawo do szczęścia, Zakazane uczucie, Valeria, Brzydula reszta zostały ponownie wyemitowane w TVN7
vicos
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: vicos »

Co do telenowel klasycznych zwłaszcza jeżeli chodzi o klasyki to ja mam taki problem że niektóre ciężko mi się je ogląda, chociażby po obejrzeniu paru odcinków ''Maria z przedmieścia'' zwyczajnie sobie odpuściłem - Aktorsko mocno przekoloryzowana do tego stopnia że ciężko mi się oglądało, cóż jednak dla współczesnego widza uważam niektóre klasyczne dawne telki mogą być nie do strawienia.

P.S Tylko mnie nie zlinczujcie za taką opinie ;D Sam oglądam też klasyczne telenowele, wiec są też takie które mam w swoich ulubionych.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 135
x 261
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Niestety nie wszystkie dawne telenowele wytrzymują próbę czasu. Zarówno "Maria z przedmieścia", jak i "Paulina" nie zdały tego egzaminu. Do "Śmieciary" mam większy sentyment, dlatego przyjemnie mi się ją oglądało nawet po latach, ale momentami potrafiła naprawdę mocno irytować. Oglądanie "Pauliny" było natomiast prawdziwą udręką.

Myślę, że "Gorzka zemsta" jest już jednym z nielicznych tytułów, który ma szansę na ponowny sukces. Tutaj jestem wręcz pewny rewelacyjnych wyników w grupie 16-49. Do tej listy dodałbym jeszcze "Miłość i nienawiść" i "Brzydulę".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”