Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Poti
Obserwator
x 2
x 29

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Zacząłem oglądać Małą księżniczkę Carita de angel pamiętał gdy serial wyemitowano w TVN7 tylko nie rozumiem dlaczego skoro zakupił go TVN to serial pomimo to jako jedyny wtedy poza innymi telkami premierę miał w TVN7.
Soy tu fan
Użytkownik
x 4
x 5

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Obrazek

Nie żyje Héctor Suárez. Meksykański aktor zmarł w wieku 81 lat.
Adix2004
Poster
x 31
x 40

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

Poti pisze:
02 cze 2020, 14:14
Zacząłem oglądać Małą księżniczkę Carita de angel pamiętał gdy serial wyemitowano w TVN7 tylko nie rozumiem dlaczego skoro zakupił go TVN to serial pomimo to jako jedyny wtedy poza innymi telkami premierę miał w TVN7.
Skoro TVN miał na antenie hitowe telki to chcieli też stworzyć takie pasmo w TVN 7. Nie pamiętam zbytnio jak to było z tym serialem. Nie było tak, że pierwszy raz emitowali go o 12.00 a potem dali powtórki o 14.30? Coś mi się kojarzy.
Poti
Obserwator
x 2
x 29

Telenowele

Post autor: Poti »

Adix2004 pisze:
02 cze 2020, 21:09
Poti pisze:
02 cze 2020, 14:14
Skoro TVN miał na antenie hitowe telki to chcieli też stworzyć takie pasmo w TVN 7. Nie pamiętam zbytnio jak to było z tym serialem. Nie było tak, że pierwszy raz emitowali go o 12.00 a potem dali powtórki o 14.30? Coś mi się kojarzy.
Tak dokładnie tak było o 14.30 był juz emitowany przy drugiej emisji. Z tym że przed Małą księżniczką pierwszy raz była emitowana Virginia a po Ścieżki miłości. Natomiast przy drugiej przed Prawdziwa miłość a po Zaklęte serce wszystkie te telki zostały wyemitowane w TVN wczesniej i ta telenowela była fajna ale na tamte czasy jako jedyna wśród innych tylko w TVN7.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 537
x 2533

Telenowele

Post autor: Karol »

@Poti Nie cytujemy ostatniego posta w wątku. Korzystaj z opcji oznaczania swojego rozmówcy poprzez wpisanie '@nick'.
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

TVP1 wprowadziło zmiany w ramówce.
Telenowela "Ta jedyna" będzie emitowana od poniedziałku do czwartku. W piątki wszedł program "Okrasa łamie przepisy". W Boże Ciało nie będzie emisji serialu.
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [16:05]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Fan_Internado »

Mam informację że Scarlet Gruber nie zagra w "Imperio de Mentiras" tylko villanę w nowej telenoweli Ignacio Sada Madero pt "Sabina".
Będzie to telenowela podobno hacjendowa. W obsadzie na tę chwilę znależli się:

Michelle Renaud - protagonistka??
Danilo Carrera - protagonista
Scalrlet Gruber - Sandy Carbera - villana
Olivia Bucio - Nalia Santos
Victor Gonzalez - Leonel Montes (zagra mężczyznę po przejściach)
Eugenia Caduro - Esmeralda (Eugenia zagra kobietę udręczoną przez utratę dziecka)
Sara Correlos - Sabina Curiel

Premiera nowej telenoweli Sady Madero będzie wszystko na to wskazuje 17.08.2020r. Czekam także na premierę "Imperio De Mentiras" oraz "La Mexicana de la Guerra" a wy na jakie premiery z Visy czekacie bo ja na te 3 bo Scarlet jak zagra villane to muszę to obejrzeć.:) :)
vlv
Użytkownik
x 4

Telenowele

Post autor: vlv »

Przecież to było wiadomo od dawna, że w tym zagra. To remake Pobre Diabla.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
x 31
x 40

Telenowele

@vlv o tym, że Scarlet Gruber zagra w "Sabinie" zostało ogłoszone dwa dni temu. Wcześniej została obsadzona do roli villiany w "Imperio de Mentiras" z Angelique Boyer ale chwilę przed rozpoczęciem zdjęć odeszła. Co do remake "Pobre Diabla" to podobno ostatnio Sada zaprzeczył, że robi remake tej telenoweli.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Co do nowej telenoweli Sada Madero to ma ona oficjalny tytuł "Orelloro Todo" i będzie to historia oryginalna, obsada oprócz protagonistów rewelacyjna, same znane nazwiska wśród postaci drugiego planu. Natomiast jeśli nic nadzwyczajnego się nie zmieni to 20.lipca 2020r w Meksyku ruszy nowa telenowela z Angie Boyer "Mentiras Verdaderas". Którą z tych propozycji chcielibyście bardziej obejrzeć bo ja zdecydowanie telenowelę z Angie Boyer ale telka Sady też mnie ciekawi. :)

Jeśli chodzi o polską rzeczywistość co do telenowel to ten rok 2020 może być rokiem w którym nie pojawi się żadna nowa telenowela latino ani powtórka jednak mimo że mówi się że "nadzieja umiera ostatnia" to ja cierpliwie poczekam na to co ewentualnie wydarzy się jesienią bo nawet jeśli nie można liczyć na Tv4 to Nowa Tv miała plany zakupienia jakiejś telenoweli. Myślę że dobrym pomysłem było by po sięgnięcie po klasyczną historię jak "Gata Salvaje" z Venevisionu czy "Alma Indomable" lub "Pobre Diabla z 2009"r bo polscy widzowie chyba nie przestali lubić telenowel o "dzikuskach", jak by miała być powtórka to może powtórka "Przyjaciółek i rywalek" albo "Prawdziwej miłości" lub "Białego Welonu"? Co wy na moje propozycje telenowel dla Nowej Tv. Bo wiadomo że na ma co liczyć na "El Color De la Pasion" czy "Amar A Muerte" w polskiej tv.
Atahan
Obserwator
x 29
x 7

Telenowele

Post autor: Atahan »

Rok minął dopiero w połowie, może coś gdzieś nam zaserwują. Chociaż, jak mają znowu kupić jakąś telenowelę z Televisy, która niczym nie różni się od poprzednich, to podziękuję. :P
Elif - TVP1 [14:00]
Przysięga - TVP1 [16:05]
Więzień miłości - TVP2 [17:10]
Narzeczona ze Stambułu - Zoom TV [20:00]
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 145
x 295
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Wiemy już, że nowa telenowela Igancia Sady Madero ("Światło twoich oczu", "Przeklęta") będzie bazować na podstawie argentyńskiej "Herencia de amor". Jednocześnie jest długo oczekiwanym powrotem Televisy do klasycznych telenowel, których za czasów panowania Patricio Willsa (doprowadził do ruiny sprzedaż międzynarodową!) trudno było uświadczyć.

W 2021 roku do Televisy z nowymi projektami powrócą producenci Salvador Mejia Alejandre i Nathalie Lartilleux, twórcy najlepiej oglądanych meksykańskich telenowel w Polsce.
Adix2004
Poster
x 31
x 40

Telenowele

[email protected] pisze:
13 cze 2020, 23:32
Jednocześnie jest długo oczekiwanym powrotem Televisy do klasycznych telenowel, których za czasów panowania Patricio Willsa (doprowadził do ruiny sprzedaż międzynarodową!) trudno było uświadczyć.
W sumie niż wcześniej za dobrze się nie działo, a Wills dobił tylko gwóźdź do trumny.

Mimo wszytko bardzo dobrze, że do Televisy wracają sprawdzeni producenci. Ja oczywiście czekam na Moreno i Nesmę bo ich telenowele są świetne :DD
[email protected] pisze:
13 cze 2020, 23:32
W 2021 roku do Televisy z nowymi projektami powrócą producenci Salvador Mejia Alejandre i Nathalie Lartilleux, twórcy najlepiej oglądanych meksykańskich telenowel w Polsce.
Tylko czy ich powrót coś dla nas zmieni jeśli chodzi o kwestie premier w Polsce? Polskie stacje mają do wyboru ich telenowele nieemitowane u nas. Od Nathalie Lartilleux "El Vuelo de la Victoria" a od Meji choćby "Las Amazonas" czy "Lo Imperdonable". Czwórka zamiast wsiąść coś od Meji to dwie ostatnie telenowele wzięła od Sady, które okazały się nie wypałem w Polsce.
Fan_Internado
Użytkownik
x 2

Telenowele

Adix 2004 moim zdaniem z klasycznych telenowel Tv4 lub Nowa Tv mogły by postawić a telenowelę Mejii krótkie "Las Amazonas" pki co LA obejrzałem do 19 odcinka ale kiedyś zamierzam wrócić do tej telenoweli z napisami pl w której gra Danna Garcia, myślę że LI też mogło by się u nas przyjąć albo starsze z 2012 od Mejii Que Bonito Amor z dobrą obsadą a z innych wytwórni to Venevison ma niezły klasyk który dziwię się że żadna stacja w Polsce dobrych parę lat temu nie sięgnęła po niego tj po Gata Salvaje z 2002r ale na ten hit nie ma szans choć stacje tv nie powinny patrzeć na rok produkcji przy wyborze telenoweli tylko na to czy fabuła będzie odpowiadać widowni itp.
Adix2004
Poster
x 31
x 40

Telenowele

15 lipca na Netflix zadebiutuje serialowy thriller erotyczno-psychologiczny z gwiazdą telenowel - Maite Perroni w roli głównej :)

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”