Telenowele

Forum fanów telenowel :)
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vicos »

Już po 2 odcinku Królowej zastanawiam się czy oglądać dalej, akcja na lotnisku była tak głupia że aż zabawna serio myśleli że ją na tym lotnisku ukatrupią :lol:
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

„La Reina del Sur” ma czasami takie wyskoki :lol: Choć tak naprawdę akcja zaczyna się...
[ Spoiler ]
Wtedy zaczyna się najlpeszy etap telenoweli.
Dla mnie serial super. Oglądam teraz ponownie na Metro.
Bardzo ciekawi mnie oglądalność. Czy serial się chociaż w swoim paśmie utrzyma.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 669
x 815

Telenowele

Post autor: N-O-R-O-N »

W dniu Święta Wojska Polskiego (15 sierpnia), ,,La Bandida" w Jedynce ma być o... 20:01 ;D

Co do samej telenoweli, to od przesunięcia się naprzód w odcinku 29, trochę słabiej zaczęło się mi to oglądać. W roli tytułowej Bandidy jednak wolałem Julietę, aniżeli Sandrę :P Też tak jakby tempo było momentami słabsze i powolne, ale od 2-3 odcinków znów jest całkiem nieźle ;) Produkcja ma te około 1,8-2,1 mln widzów w TV, więc na ich miejscu postawiłbym na kolejny meksykański produkt.
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

N-O-R-O-N pisze: 08 sie 2020, 19:53 Co do samej telenoweli, to od przesunięcia się naprzód w odcinku 29, trochę słabiej zaczęło się mi to oglądać. W roli tytułowej Bandidy jednak wolałem Julietę, aniżeli Sandrę :P Też tak jakby tempo było momentami słabsze i powolne, ale od 2-3 odcinków znów jest całkiem nieźle ;)
Niestety drugi etap telenoweli jest zdecydowanie słabszy. Wszystko kręci się wokół burdelu. Sandra to kompletna porażka w roli Gracieli. Julieta wysoko postawiła poprzeczkę i Sandra nie dorasta jej do pięt. Jest bez wyrazu.
N-O-R-O-N pisze: 08 sie 2020, 19:53 Produkcja ma te około 1,8-2,1 mln widzów w TV, więc na ich miejscu postawiłbym na kolejny meksykański produkt.
Jesienią w te pasmo wróci "Leśniczówka" itp. a jakoś nie widzę innego pasma na emisję latynoskich telenowel w chwili obecnej.
Ale uważam, że prawdopodone iż za rok w wakacje mogą postawić na latynoski serial kostiumowy z Kolumbii - "Azucar". Historia białej niewolnicy. Liczy 60 odcinków. Idealnie się zmieszczą na emisję w wakacyjnej ramówce.
vicos
Użytkownik
x 6
x 2

Telenowele

Post autor: vicos »

Adix2004 pisze: 07 sie 2020, 0:16 „La Reina del Sur” ma czasami takie wyskoki :lol: Choć tak naprawdę akcja zaczyna się...
[ Spoiler ]
Wtedy zaczyna się najlpeszy etap telenoweli.
Dla mnie serial super. Oglądam teraz ponownie na Metro.
Bardzo ciekawi mnie oglądalność. Czy serial się chociaż w swoim paśmie utrzyma.
Muszę wtedy przyznać że jak na telkę kryminalnej to Reina rozkręca się powoli, też jestem ciekaw oglądalność bo chociaż nie jest ona jedną z moich ulubionych telenowel to życzę im żeby pasmo się utrzymało wtedy jest szansa na premierę.
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

Adix2004 pisze: 03 sie 2020, 10:57 Od 10 sierpnia „La Bandida" 8 razy w tygodniu.
W poniedziałki po dwa odcinki (20.35 i 21.15), w resztę dni tygodnia po jednym odcinku ok. 20.35.
Emisja w poniedziałki po dwa odcinki, jednak nie od jutra lecz od 17 sierpnia.
DiegoWolferss
Użytkownik
x 1
x 1
Kontakt:

Telenowele

Post autor: DiegoWolferss »

Dla osób oglądających telenowelę "La Reina del Sur" — zdecydowanie polecam lepszą wersję serialu: książkę Artura Pereza-Revertego "Królowa Południa" :)
https://my.w.tt/XQi5246pqQ - zapraszam, moja książka "Tylko z Tobą" :) i nie, nie jest to fanfiction o tureckim serialu "Tylko z Tobą" ;) aczkolwiek akcja toczy się także w Turcji ^-^
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

Najchętniej oglądany odcinek „La Bandida” w poprzednim tygodniu (04.08) to prawie 2 mln widzów.

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... y-tygodnia
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 176
x 331
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

O dziwo widownia wciąż dopisuje, co po zmianie głównej aktorki i namnożeniu nowych wątków nie było wcale takie pewne.

Pomyślcie teraz, jakie wyniki w TVP zbierałyby telenowele pokroju "Dzikiego serca", "Kotki" czy nawet "Światła twoich oczu" i "Przeklętej".
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 669
x 815

Telenowele

Post autor: N-O-R-O-N »

W ,,La Bandidzie" wczoraj mściwy generał Ordoniez wrócił i od razu poczułem klimat z pierwszej części serialu ;D Nie jest źle. Jeśli chodzi o oglądalność w telewizji z kolei, to jest okej, ale nieco słabsza widownia od ukraińskich produkcji w TVP1. A ta Julieta z obsady coś mówiła w tym zamieszczonym filmiku, że chętnie przyjechałaby do Polski pewnego dnia ;)
#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

Do końca września (do 43 odcinka) "Królowa Południa" w Metro bez zmian o 20.10 :)

Co prawda dopiero minął tydzień emisji, ale może nie jest tak źle z oglądalnością ;)
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

Emisja "La Bandida":

➡️ Jutro emisja o 20.00.

➡️ W niedzielę brak nowego odcinka związku z emisją dokumentu „Wojna światów”.

➡️ W poniedziałek (17/08 i 24/08) emisja dwóch odcinków o 20.35 i 21.15.

➡️ 31 sierpnia bez emisji nowego odcinka.

➡️ 3 września koniec serialu.

➡️ TVP pracuje by wkrótce wszystkie odcinki serialu były dostępne na TVP VOD.

W miejsce "La Bandidy" wracają własne produkcję. A w najbliższym czasie Telewizja Polska nie planuje nowego latynoskiego tytułu.
Adix2004
Poster
x 52
x 56

Telenowele

David Medel, czyli ksiądz Benjamin z "La Bandida" wysyła pozdrowienia! :)
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 15
x 34

Telenowele

Post autor: Kamil »

Pytanie do ekspertów z forum :)
Czy Sandra Echeverria to jest aktorka, która zagrała w nowej wersji "Pauliny"? Widziałem trochę promo i wydaje mi się, że dość dobrze przepisali historię w nowej, krótkiej formie.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 176
x 331
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Tak, to ona :)

Dla mnie ta nowa "La Usurpadora" bardzo słabo wypadła, podobnie zresztą jak "Cuna de lobos". Z trzech projektów "Fabryki marzeń", które do tej pory nakręcili tylko nowa wersja "Rubi" się broni, co też pokazały wyniki oglądalności zarówno w Meksyku, jak i w USA.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”