Telenowele

Forum fanów telenowel :)
vlv
Obserwator
x 8
x 7

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: vlv »

Zgadzam się, wygląda, że tylko zmienione są proporcje obrazu. Poza tym nie wiem dlaczego, ale stare seriale 4:3 mają zwiastuny w 16:9.
Np TV4 emitował zwiastun Esmeraldy czy Pauliny w ładnej jakości i w szerokim obrazie, a gdy przyszło do emisji, telenowele były w 4:3.
Tu może być podobnie, nie ma się czym ekscytować ;-P

Ja mam tę telenowelę w oryginale w 1080p 4:3.
Tak wygląda.
https://yadi.sk/i/9ScjdHNfRfJ_yg
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
shawu
Obserwator
x 8
x 220

Telenowele

Post autor: shawu »

@vlv Piękna jakość, szkoda że jedyna nasza dostępna z lektorem jest tragiczna.
Ubolewam że TV4 nie zdecyduje się na emisję oryginalnej Brzyduli. Razem z Gorzką Zemstą byłoby hitem.
Ktoś pamięta co zastąpiło Brzydule na TVN? Gorzka Zemsta czy było coś pomiędzy?
Polska Brzydula była spoko, to co teraz emitują w TVN7 to gniot straszny. Pomysł może był dobry ale scenariusz skopany totalnie.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

"Brzydulę" na antenie TVN zastąpiły "Przyjaciółki i rywalki". "Gorzka zemsta" była emitowana dopiero w 2005 roku.

"Brzydula" i "Gorzka zemsta" stanowiłyby doskonałe combo. Szkoda, że nasze stacje na to nie wpadną. :( Cały świat z sukcesem wciąż powtarza te tytuły, a u nas niestety cisza. W przypadku "Brzyduli może być jednak też inny problem. TVN emitujący własną adaptację może (nie musi) blokować innym stacjom prawa do emisji oryginału na terenie Polski.
Ann
Użytkownik
x 1

Telenowele

Post autor: Ann »

Co do Gorzkiej Zemsty zgadzam sie z wami - telenowela fantastyczna, co do Brzyduli - no cóż - mnie sie nie podobała wiec jak dla mnie lepiej żeby jej nie puszczali ;) Za to Gorzka Zemsta - rewelacja :DD
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
x 2

Telenowele

Post autor: Hombre »

TVP2 szykuje nowe serialowe pasmo o 18:35 dla serialu zagranicznego. Niektórzy mieli nadzieję, że będzie to telenowela latino. Taką odpowiedź dziś otrzymałem:
Witamy

Jesteśmy obecnie w trakcie zakupu serialu, ale nie będzie to serial latynoski.
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Telenowele

Post autor: Adix2004 »

Mi również odpisali, że nie będzie to nic latynoskiego. Cóż... szkoda. Jakoś bardzo się na to nie nastawiałem. Jakaś tam nutka nadziei była :P W końcu mieli wolne pasmo. Idealnie na coś latino po sukcesie "La Bandidy".
Takie "Te doy la vida" czeka :lol:
Miejmy nadzieję, że chociaż na wakacje dadzą coś latynoskiego. Choćby takie "Azucar" z Kolumbii - kostiumowa telenowela o białej niewolnicy plus 60 odcinków, idealnie na wakacje.
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

Post autor: pablo21 »

Hombre pisze: 13 lis 2020, 10:14 TVP2 szykuje nowe serialowe pasmo o 18:35 dla serialu zagranicznego. Niektórzy mieli nadzieję, że będzie to telenowela latino. Taką odpowiedź dziś otrzymałem:
Witamy

Jesteśmy obecnie w trakcie zakupu serialu, ale nie będzie to serial latynoski.
Prawdopodobnie będzie to drugie pasmo tureckie choć info nie potwierdzone jest? :-)
vlv
Obserwator
x 8
x 7

Telenowele

Post autor: vlv »

Super, a kiedy wchodzi to pasmo?
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Telenowele

pablo21 pisze: 14 lis 2020, 12:38 Prawdopodobnie będzie to drugie pasmo tureckie choć info nie potwierdzone jest? :-)
To może być turkisz ale nie musi. Zawsze może ty być jakiś serial amerykański, niemiecki, włoski itp.
vlv pisze: 14 lis 2020, 12:46 Super, a kiedy wchodzi to pasmo?
Od 26 listopada, o 18.45, od poniedziałku do piątku.
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

To pasmo "Serial fabularny" ma swoje powtórki następnego dnia o 13.15. Oczywiście w dni powszednie! Odc. z Piątku ma powtórki w poniedziałek o 13.15. Ciekawe czy to będzie turecki serial i tym samym drugie pasmo tureckie? Może premiera "Dziedzictwo"?
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Telenowele

pablo21 pisze: 14 lis 2020, 19:52 Ciekawe czy to będzie turecki serial i tym samym drugie pasmo tureckie?
Jest to możliwe ale są też inne możliwości. Wiemy tylko, że nie będzie to telenowela latynoska. Może być to turkisz, jakiś serial rosyjski, niemiecki, włoski czy amerykański. Zobaczymy w najbliższym czasie.
pablo21 pisze: 14 lis 2020, 19:52 Może premiera "Dziedzictwo"?
O kupnie "Emanet" zagraniczne media informowały miesiąc temu, tutaj TVP pisze, że dopiero są w trakcie zakupu do tego na takim etapie, że nie chcą udzielać, żadnych informacji bo jeśli negocjacje się nie powiodą to nie chcą wprowadzać w błąd.
pablo21
Obserwator
x 10

Telenowele

Ta serial zagraniczny, codzienny w paśmie po 18 startuje lada moment a oni są w trakcie zakupu. Przecież po zakupie serial trzeba dograć z lektorem polskim a to na pstryknięcie ręki się nie zrobi i trzeba czasu trochę na to. Proszę was wolne żarty. Już kupili ten serial i mają gotowy do emisji z lektorem polskim i tyle w temacie. To co piszą to bajki dla dzieci dla zamydlenia.
Atahan
Obserwator
x 32
x 11

Telenowele

Post autor: Atahan »

@pablo21 to samo pisałem, tylko na innym forum i było to 12 listopada. Wtedy było równo dwa tygodnie do emisji, teraz został tydzień bez dwóch dni, a ci rzekomo dalej kupują. Fajnie wiedzieć, że nie tylko ja myślę, że to mydlenie oczu, a TVP zapewne na kilka dni przed emisją dopiero poda tytuł, żeby do tego czasu nie mieć pretensji w komentarzach i wiadomościach prywatnych, że urywają "Uzdrowisko". Tak samo było, jak wprowadzali pasmo seriali tureckich o 17:05. O tym, że będzie emisja "Tylko z Tobą" dowiedzieliśmy się dosłownie kilka dni przed.
Adix2004
Poster
x 82
x 69

Telenowele

Od 26 listopada TVP2 w miejscu zapowiadanego zagranicznego serialu o 18.45 będzie emitował dwa odcinki "Rodzinki.pl".

Czyli może jednak mówili prawdę, że dopiero kupują serial i nie mogą zdradzać szczegółów, bo może nie dojść do porozumienia z dystrybutorem. Teraz zrozumieli, że został im tydzień na ogarnięcie wszystkiego i dali setne powtórki "Rodzinki.pl" :lol:

Ciekawe czy chociaż w późniejszym czasie wyemitują tam coś premierowego z zagranicy.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 220
x 392
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Meksykańska telenowela "Kochać to za mało" ("Quererte así") od 1 grudnia w Novela TV :)
https://www.telenovela.pl/post/kochac-t ... -novela-tv
ODPOWIEDZ

Wróć do „Telenowele”