Telenowele

Forum fanów telenowel :)
Liam
Użytkownik
x 30
x 11

Telenowele

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Liam »

Jeśli chodzi o drugie pasmo w Czwórce, to wszystko będzie zależało od tego, czy "Z miłości do dziecka" się przyjmie i stacja będzie zadowolona z wyników oglądalności. Miejmy nadzieję, że się przyjmie. "Z miłości do dziecka" jest telenowelą, która ma szansę zbierać ładną oglądalność.
W Televisie nadal czekają do emisji "El Vuelo de la Victoria" czy "Lo Imperdonable", które swoją ilością głupot na pewno podbiją serce polskiej widowni, która kocha takie historie :lol: W Aztece klasycznie i dobrze wygląda "Tanto Amor" z Melisą Barrera ("Twoja na zawsze").
Cóż zobaczymy jak to będzie :)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 7

Telenowele

Post autor: karolina1995 »

Liam pisze: 19 sty 2021, 18:01
Podejrzewam, że jeśli Novela TV dotrzyma słowa z kolejną premierą to będzie to "Destino" - ta sama wytwórnia, telenowela była dużą klapą w Meksyku, niespecjalnie się też sprzedawała, dość stara (2013) plus villanę gra tu Maria José Magan, protagonistka z "Kochać to za mało" (w obsadzie też kilka znanych twarzy).
Oj tak dużo znanych twarzy w Destino Paola Nunez (Pasion Morena, Królowa serc,królowa południa) ) Maurício Islas (Meandry miłości , miłość na sprzedaż, Paloma, gościnnie w Twoja na zawsze ) Maria Fernanda Quiroz ( pasion morena, kochać to za mało jako Gaby) Ana La Salvja (Twoja na zawsze) Erick Chapa (Twoja na zawsze)

Warto wspomnieć że producentem wykonawczym Destino jest Maricarmen Marcos, która stworzyła też jako zastępca między innymi Marimar, Esmeraldę,
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
Maria la del barrio/Pokusa/Sen Cal Kapimi
Adini Sen Koy/Rosa diamante/A que no me dejas
Amar a muerte/Te doy la vida
La malquerida/Imperium kłamstw
Despertar contigo/Pasion y poder
Kobieta z Vendaval/Mi Corazon Es Tuyo
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
x 2
x 8

Telenowele

Post autor: Hombre »

W Ipla pomylili "Paulinę" (1998) z "Uzurpatorką" (2019) i wkleili zdjęcie z tej drugiej:

Obrazek
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
Soy tu fan
Użytkownik
x 12
x 18
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Liam pisze: 19 sty 2021, 18:13 Do oferty Ipli dołączyły znane z anteny Czwórki telenowele - "Światło twoich oczu”, "Nie igraj z aniołem", "Przeklęta", "Paulina" i "Po prostu Maria" :)

https://www.telenovela.pl/post/hitowe-t ... ercie-ipla
Do katalogu telenowel dołączyła dziś "Maria z przedmieścia"
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 262
x 444
Kontakt:

Telenowele

Post autor: [email protected] »

Z telenowel Televisy wyemitowanych przez Czwórkę brakuje już tylko "Esmeraldy".
Soy tu fan
Użytkownik
x 12
x 18
Kontakt:

Telenowele

Post autor: Soy tu fan »

Dlatego śmieję się, że pewnie jutro dodadzą :D

Zauważyłem, że z platformy wyleciała "La Fan"
http://lastelenovelas.fora.pl - forum dyskusyjne o telenowelach latynoskich i nie tylko 8)
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 7

Telenowele

[email protected] pisze: 21 sty 2021, 16:23 Z telenowel Televisy wyemitowanych przez Czwórkę brakuje już tylko "Esmeraldy".
Brakuje jeszcze z innych wytwórni Eva Luna, Osaczona, moja nadzieja, twoja na zawsze, no i oczywiście La usurpadora 2019 z televisy 😀
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
xime
Użytkownik
x 4
x 1

Telenowele

Post autor: xime »

Liam pisze: 19 sty 2021, 18:13 Do oferty Ipli dołączyły znane z anteny Czwórki telenowele - "Światło twoich oczu”, "Nie igraj z aniołem", "Przeklęta", "Paulina" i "Po prostu Maria" :)

Cieszę się najbardziej z "Po prostu Maria", właśnie na ten tytuł czekałam. Chętnie też ponownie obejrzę "Przeklętą". Szkoda, że nie ma "Twoja na zawsze" , ale może w przyszłości dołączą ją do katalogu.
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 262
x 444
Kontakt:

Telenowele

Wątpię. Do tej pory nie dołączyli produkcji Venevision, więc i pewnie na Aztecę nie ma co liczyć.
shawu
Obserwator
x 8
x 238

Telenowele

Post autor: shawu »

Na Ipla wstawiają zawsze w tym samym czasie co jest premiera czegoś nowego z Televisy w TV4.
Zapewne kupują nie jedną telenowelę tylko pakiet. Vod do starszych mogą dostawać w gratisie. Pamiętajmy że Polsat mimo wszystko to ich stały klient. Televisa pewnie ma jakąś osobę która sprzedaje i negocjuje warunki na kilka państw naszego regionu.
vlv
Obserwator
x 12
x 10

Telenowele

Post autor: vlv »

Johny Begood pisze: 03 paź 2017, 12:38 Piotrek wcześniej zaczął rozmawiać z Televisą, z którą ma długoletni 'first look deal'. [...] Gratulacje dla Piotrka Fajksa i TV4.
Z tego jasno wynika, że TV4 ma bardzo dobre układy z Televisą.
Telenowele w wysokiej jakości z lektorem i w oryginale do sprzedania dla kolekcjonerów. Info PW.
Awatar użytkownika
karolina1995
Obserwator
x 10
x 7

Telenowele

Mała ciekawostka : Gabriel Soto oświadczył się Irinie Beava.
BanaSevmeyiAnlat/Vuslat
kamalfaka123
Użytkownik

Telenowele

Post autor: kamalfaka123 »

Jeśli chodzi o drugie pasmo w Czwórce, to wszystko będzie zależało od tego, czy "Z miłości do dziecka" się przyjmie i stacja będzie zadowolona z wyników oglądalności. Miejmy nadzieję, że się przyjmie. "Z miłości do dziecka" jest telenowelą, która ma szansę zbierać ładną oglądalność.
W Televisie nadal czekają do emisji "El Vuelo de la Victoria" czy "Lo Imperdonable", które swoją ilością głupot na pewno podbiją serce polskiej widowni, która kocha takie historie :lol: W Aztece klasycznie i dobrze wygląda "Tanto Amor" z Melisą Barrera ("Twoja na zawsze")
Ja osobiście cieszę się z nowej telenoweli i tylko czekam na Lo Imperdonable

Moim zdaniem Z miłości do dziecka się przyjmie i będą dwa pasma telenowel o 16.00 i 17.00

Proszę używać funkcji edycji, zamiast pisać 4(!) posty pod rząd. Posty połączyłem w jeden. (pulkownik)
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 262
x 444
Kontakt:

Telenowele

@kamalfaka123 Nie pisz posta pod postem, od tego jest funkcja edycji.

Nie wiem czy cokolwiek ma szansę się przyjąć w porze emisji "Przysięgi" na TVP1. Przecież widownia telenowel emitowanych przez TV4 uciekła właśnie tam. Ci widzowie nie czekali przez ten czas w próżni na łaskę Czwórki, teraz ot tak mają wrócić? Czwórka mogła lepiej zadbać o pasma i nie robić nerwowych ruchów ze ściąganiem lub przesuwaniem emisji na rano po klikunastu odcinkach. Nie wiem, na co teraz liczą? Wielokrotnie zdradzana widownia wróci na pstryknięcie palcem i porzuci oglądanie konkurencyjnego serialu, którego emisja jest już tak zaawansowana?

Mogą zebrać jedynie nowych widzów, lub tych którzy nie tolerują produkcji tureckich. Na zbudowanie większej i wiernej widowni potrzeba będzie czasu. Pytanie, czy Czwórce znów nie starczy cierpliwości?
Awatar użytkownika
Hombre
Użytkownik
x 2
x 8

Telenowele

Post autor: Hombre »

Najwyżej znowu przerwą i wrzucą na Iplę ;D
FORUM o telenowelach i serialach ->>> http://www.lastelenovelas.fora.pl/
Jesteśmy także na Facebook'u ->>> @lastelenovelasforum
ODPOWIEDZ